האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הבן את מגוון היישומים של פרופילי אלומיניום תעשייתיים

הבן את מגוון היישומים של פרופילי אלומיניום תעשייתיים

על פי תחום היישום, פרופילי אלומיניום תעשייתיים מתייחסים לכל פרופילי האלומיניום למעט דלתות וחלונות אדריכליים, קירות מסך, קישוט פנים וחוץ ופרופילי אלומיניום למבני בניין. אז מהם היישומים של האלומיניום התעשייתי בתעשיות שונות?

הבן את מגוון היישומים של פרופילי אלומיניום תעשייתיים

פרופיל אלומיניום לתעופה וחלל

משמש לייצור עורות למטוסים, מסגרות גוף, קורות, רוטורים, מדחפים, תיבות דואר, לוחות קיר ונחיתה ציוד עמודים, כמו גם רקטה לְטִישָׁה טבעות, לוחות קיר של חללית וכו'.

אלומיניום להובלה

זה יכול לספק כל מיני חומרי סגסוגת אלומיניום עבור מכוניות, ופרופילים נקבוביים גדולים לרכבות תחתיות ורכבות קלות כדי למלא את הפער המקומי, ולעמוד בדרישות של לוקליזציה של הרכבת התחתית. משמש לייצור רכבים, רכבי תחתית, קרונות נוסעים ברכבת, מבני גוף של מכוניות נוסעים במהירות גבוהה, דלתות וחלונות ומדפים, חלקי מנוע לרכב, מזגנים, רדיאטורים, לוחות גוף, רכזות גלגלים וחומרי חיל הים.

אלומיניום לאריזה

פחיות אלומיניום הן סמל לרמת עיבוד האלומיניום במדינה. אלומיניום משמש בעיקר כחומרי אריזה ממתכת בצורת צלחות ורדידים דקים לייצור קופסאות שימורים, מכסים, בקבוקים, חביות ורדיד אריזה. הוא נמצא בשימוש נרחב באריזה של משקאות, מזון, קוסמטיקה, תרופות, סיגריות ומוצרים תעשייתיים.

הדפסת אלומיניום

תעשיית הדפוס נפרדה מ"עופרת ואש" ונכנסה לעידן "אור וחשמל". חומרי אלומיניום להדפסה משמשים בעיקר לייצור לוחות PS, ולוחות PS מבוססי אלומיניום הם סוג חדש של חומר בתעשיית הדפוס לייצור והדפסה אוטומטיים של לוחות. לוחית PS מבוססת אלומיניום מספקת תמיכה חזקה לשינוי זה בתעשיית הדפוס.

אלומיניום למכשירי חשמל

משמש בעיקר בפסים שונים, חוטים עיליים, מוליכים, רכיבים חשמליים, מקררים, כבלים ותחומים אחרים. רדיד אלומיניום למזגנים בעל ביצועי שרטוט עמוק מעולים, חוזק גבוה וניתנות הרחבה טובה, המגיעים לרמה של מוצרים דומים מיובאים; רדיד קבלים אלקטרוליטי בעל ביצועים גבוהים ממלא את הפער הביתי. מפרט: מוטות עגולים ומוטות מרובעים. שימושים מייצגים כוללים תעופה וחלל מתקנים, חשמל מתקנים, ותקשורת.

קישור למאמר זה:הבן את מגוון היישומים של פרופילי אלומיניום תעשייתיים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הבן את מגוון היישומים של פרופילי אלומיניום תעשייתייםPTJ – כמו הישג סין עיבוד CNC החברה וחנות ה-CNC, PTJ Hardware Co., Ltd מתמחה בחרטות OEM CNC, ייצור חלקי עיבוד CNC בהתאמה אישית ושירותי עיבוד CNC מהירים בסין כבר למעלה מ-12 שנים ותמיד שומרת על הסטנדרט הגבוה ביותר במהירות אספקה ​​ואיכות אמינה של ייצור CNC מדויק. רכיבים. בעזרת טכנולוגיה ברמה גבוהה וציוד יעיל, כמו גם גישה קפדנית, עברנו את הסמכת האיכות ISO9001:2015, התומכת בפיתוח ארוך טווח של PTJ שירותי כרסום CNC, שירותי חרטת CNC, כרסום-חריטה CNC, שירותי קידוח CNC, עיבוד ציר 3/4/5, עיבוד שבבי שוויצרי שירותים, עיבוד CNC חלקים ושירות מותאמים אישית בסין, עיבוד חלקים קטנים וכו'. עיבוד חלקי CNC מקצועי של PTJ כולל ייצור חלקי מתכת CNC, עיבוד CNC מפלסטיק, וכמה חומרים קשים. ניתן להשתמש במוצרי עיבוד ה-CNC שלנו במגוון רחב של תעשיות..PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים החסכוניים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, מוזמן לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.