האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

הבעיות והפתרונות הנפוצים לתבנית ציור עמוק מנירוסטה

הבעיות והפתרונות הנפוצים לתבנית ציור עמוק מנירוסטה

הבעיות והפתרונות הנפוצים לתבנית ציור עמוק מנירוסטה


נירוסטה נמצאת בשימוש נרחב בייצור התעשייתי בגלל הביצועים המעולים שלה, אבל שלה הַטבָּעָה הביצועים ירודים, קל לגרד את פני החלקים והתבנית מועדת לגידול גידולים, דבר המשפיע מאוד על איכות הַטבָּעָה ויעילות הייצור. זה דורש את הַטבָּעָה תהליך להתחיל מהיבטים של מבנה עובש, חומרי עובש, טיפול בחום ושמן, לשפר את איכות החלקים וחיי התבנית ולפתור טוב יותר את הבעיות בנירוסטה. הַטבָּעָה התהליך.

הבעיות והפתרונות הנפוצים לתבנית ציור עמוק מנירוסטה

הבעיות והפתרונות הנפוצים לתבנית ציור עמוק מנירוסטה. -PTJ מכונות CNC חנות

תכונות ההחתמה של יריעת נירוסטה

  • (1) ליקויים כגון נקודת תפוקה גבוהה, קשיות גבוהה, אפקט התקשות קר משמעותי וסדקים.
  • (2) המוליכות התרמית גרועה מזו של פלדת פחמן רגילה, מה שמוביל לכוח הדפורמציה הגדולה, לכוח החבטה ולכוח המשיכה.
  • (3) העיוות הפלסטי מתקשה מאוד במהלך ציור עמוק, והצלחת הדקה קלה לקמטים או ליפול במהלך ציור עמוק.
  • (4) גידולים דבקים נוטים להופיע במות הציור העמוק, וגורמים לשריטות קשות בקוטר החיצוני של החלק.
  • (5) קשה להשיג את הצורה הצפויה במהלך ציור עמוק.

הפתרון להחתמת יריעת נירוסטה

הבעיה של גושי הדבקה בתהליך הציור העמוק של יריעת נירוסטה תמיד הטרידה את אתר הייצור והביאה צרות גדולות ליצרנים. עם זאת, מכיוון שהיווצרות גושי הדבקה כרוכה בבעיות טריולוגיות, ישנם גורמים רבים המשפיעים. נכון לעכשיו, אנו יכולים רק להציע אמצעים מזוויות שונות למניעת היווצרות והפחתה של גידולי הדבקה.

בחירת חומרים וטיפול בחום של החלק העובד של התבנית

לאור בעיית גידול ההדבקה, בחירת חומר העובש צריכה להתבסס על הזיקה בין יריעת הנירוסטה לחומר התבנית. יש לשים לב לשתי נקודות: האחת היא בחירת חומר עובש בעל עמידות הדבקה חזקה, והשני הוא חומר עובש עמיד בפני שחיקה ומפחית חיכוך. באופן כללי, למתכות בעלות אותו סוג של סריג מתכת, מרווח סריג, צפיפות אלקטרונים ותכונות אלקטרוכימיות יש משיכה הדדית, יכולת המסה חזקה והדבקה קלה יחד, וכתוצאה מכך מקדם חיכוך גדול יותר. המסיסות ההדדית של Cr, Ni ו- Fe היא גדולה, כך שהוא נוטה יותר לקשר גושים בעת ציור בעזרת קוביית פלדה. הפרקטיקה הוכיחה כי לשימוש בברונזה מאלומיניום יצוק וברונזה דוראלומין יש אפקט טוב יותר לדבק; השימוש בפח קרביד מלט מפלדת טונגסטן כדי להפוך את הקוביות לחיים ארוכים פי כמה מזה של ניטרידינג רך Cr12Mov, והוא אינו נדבק לתבנית; אם משתמשים בקוד 3054 סגסוגת ברזל יצוק רק צריך לכבות את הלהבה על פני התבנית, ולא יופיעו גידולי הדבקה על פני התבנית. בנוסף, ניתן להשתמש בתוספות קרביד מלט בחלקים הפגיעים של התבנית, בעלי עמידות מעולה בפני דחיסה, עמידות בפני שחיקה מעולה וחספוס משטח לאורך זמן ובקרת דיוק ממדי. עם זאת, בשל בעיות במחירים, הוא פחות בשימוש בייצור.

עיבוד משטח של החלק העובד של התבנית

איכות פני השטח של משטח הציור מנירוסטה תובענית מאוד. חספוס פני השטח התחתון יכול להפחית את החיכוך ולשפר את עמידות ההדבקה. לאחר טחינת משטח הציור, חשוב יותר לחסל את עקבות העיבוד cnc. תהליכי הטחינה והליטוש מוזנחים לעתים קרובות בייצור עובש. יש לציין זאת. בכל התבנית תהליך עיבוד שבבי, עבודות ליטוש צריכות להוות שליש, מכיוון שאיכות המראה של מוצרי נירוסטה תלויה במידה רבה בטכנולוגיית ליטוש העובש. חספוס פני השטח של התבנית מצטמצם, ומספר הטחינה של התבנית מצטמצם בהתאם, וחיי השירות של התבנית משתפרים בהתאם. אם פני התבנית אינם מלוטשים מספיק, ויריעת הנירוסטה מעמיקה, קל לגרום למאפיינים של גידולי הדבקה, ולמוצר הנמשך יהיו שריטות קשות. עם זאת, ליטוש השריטות על המוצר הוא זמן רב ואינו יעיל. לכן, עלינו לעבוד קשה בתהליך ליטוש העובש. רק כאשר דיוק עיבוד משטח התבנית משתפר ניתן להפחית את שריטות המוצר ולשפר מאוד את חיי תיקון התבנית.

בשנים האחרונות הופיעו בסין טכנולוגיות ליטוש חדשות וכלי ליטוש שונים. פותחו טכנולוגיות וציוד חדשים כגון אולטרסאונד, ליטוש אלקטרוליטי, סילון שוחק, חידוד שחול וכו '. על פי המידע, ניסוי הליטוש האלקטרוכימי בוצע בתבניות של CrWMo, 3Cr12W8V ו- Cr12, שהוכיחו שהליטוש יכול לשנות את חספוס פני השטח של חלל התבנית מה- Ra3.2-Ra1.6 המקורי ב -5 בלבד -10 דקות. על בסיס זה, הוא מצטמצם ל- Ra0.4-RaO.2. יחד עם זאת, ליטוש אלקטרוכימי יכול גם להגדיל את קשיות המשטח כדי לשפר את עמידות הבלאי. לדוגמא נוספת, מכונת הליטוש הקולית יכולה לשמש לליטוש עדין של חלל החנקן, מה שיכול למנוע את החסרונות של ליטוש ידני שפוגע בקלות בסרט החנקתי. עלינו ליישם ולסכם באופן פעיל את טכנולוגיית הליטוש החדשה.

שימון תהליך

ממאפייני הציור של נירוסטה, ניתן לראות כי היווצרות גידולי הדבקה נובעת ממגע ישיר בין מתכת והתבנית. זו עובדה תיאורטית שאין עליה עוררין. לכן, הנקודה העיקרית של בחירת חומר סיכה או חומר ציפוי היא ב מתכת תהליך ציור עמוק. סרט הסיכה האמצעי לא נקרע מההתחלה עד הסוף וממלא תפקיד של סיכה. "אנטי צמיגות והפחתת חיכוך" היא נקודת המוצא הבסיסית לבחירת חומרי סיכה.

באופן כללי, הוספת חלק מסוים של תוספי לחץ קיצוני לחומר הסיכה או שימוש בחומרי סיכה מוצקים יכולה להשיג תוצאות טובות יותר. זה בעיקר כדי לשפר את יכולת הסיכה של חומר הסיכה על משטח המתכת לייצר גופרית, זרחן וכלורי תרכובות המגיבות כימית עם משטח המתכת בטמפרטורות גבוהות ליצירת ברזל גופרתי, ברזל כלורי וכו 'כדי לשפר את חוזק סרט שמן ולשפר את יכולת הספיחה, סיכה טובה של עובש ומשטח המוצר. חומרי סיכה מוצקים ממולאים לבורות קטנים על משטח המתכת כדי למזער נקודות מגע בחיכוך יבש. בנוסף, חומרי סיכה מוצקים בעלי יציבות גבוהה, יכולים גם להשפיע על סיכה בטמפרטורות גבוהות ואינם מועדים להידבקות עובש. בדרך כלל בייצור לפי מידת עיוות המוצר ובחירת המצב בפועל ונוסחה (את הנוסחה ניתן למצוא במדריך ההחתמה הרלוונטי).

בנוסף, ניתן להשתמש בשומנים, שמנים מינרליים, שומנים סינתטיים, שומנים, סבונים גם ליצירת חומרי סיכה ולהשפעה טובה יותר על ציור רדוד מנירוסטה. ניתן להשתמש גם בשמן מינרלי אורגני המכיל תחליב מסיס במים או מדולל בשמן לציור רדוד. הוספת גרפיט לחומר הסיכה יכולה לשחק תפקיד באנטי הידבקות, אך קשה יותר לנקות אותה לאחר הוספת גרפיט. אם תבחר ברזל יצוק 3054 לייצור התבנית, חומר הסיכה הכללי טוב יותר.

על פי הנתונים, ניתן לטפל בחומר היריעה באמבט מלח על מנת לקבל שכבה של עובש מתכת רכה (כגון נחושת, אבץ, עופרת וכו ') על פני השטח, והדבקת עובש לא תתרחש במהלך תהליך הציור העמוק. . בנוסף, בשנים האחרונות פותח סרט סיכה פולימרי אורגני עם בוטירל פוליוויניל כגוף העיקרי. פני השטח של החומר מטופלים לקבלת שכבת סרט סיכה אורגני, שיכולה להתעוות יחד עם חומר היריעה, מה שלא רק נמנע מהתבנית המגע הישיר עם חומר היריעה מונע הידבקות עובש ומבטיח את איכות פני המוצר. יתר על כן, החיכוך בין התבנית לחומר היריעה מצטמצם מאוד, ויש לו אפקט סיכה טוב. הניסוי מראה שההשפעה טובה.

קישור למאמר זה: הבעיות והפתרונות הנפוצים לתבנית ציור עמוק מנירוסטה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הבעיות והפתרונות הנפוצים לתבנית ציור עמוק מנירוסטהחנות CNC PTJ מייצרת חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. כרסום CNC 5 צירים זמין.עיבוד סגסוגת בטמפרטורה גבוהה טווח כולל עיבוד שבבי איונל,עיבוד שבבי מונל,עיבוד שבבי של אסקולוגיה חנון,קרפיון 49 עיבוד שבבי,עיבוד Hastelloy,עיבוד שבבי Nitronic-60,Hymu 80 עיבוד שבבי,עיבוד שבבי כלי פלדה,וכו.,. אידיאלי ליישומי חלל.עיבוד CNC מייצר חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. 3-ציר & 5-ציר כרסום CNC זמין. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים היעילים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.