האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הגדל את הפרודוקטיביות והפחת את זמן ההשבתה של פעולות הריתוך

הגדל את הפרודוקטיביות והפחת את זמן ההשבתה של פעולות הריתוך

רובי ריתוך וחלקים ללבוש ריתוך מתכת מוגן גז רובוטי (GMAW) הם חלק חשוב בפעולת הריתוך, אך לעיתים קרובות מתעלמים מהם כאשר משקיעים במערכות ריתוך רובוטיות. למעשה, רכישת רובי ריסוס אוטומטיים וחומרים מתכלים באיכות גבוהה של רובוט GMAW יכולה לחסוך בעלויות משמעותיות בטווח הארוך, ולכן חברות בדרך כלל בוחרות את המחיר הזול ביותר. ישנן אי הבנות רבות אחרות לגבי רובי GMAW רובוטיים וחלקי שחיקה. תיקון אי הבנות אלו יסייע להגביר את הפרודוקטיביות ולהפחית את זמן ההשבתה של פעולת הריתוך כולה.

להלן חמש אי הבנות נפוצות לגבי לפידי ריתוך GMAW וחלקי שחיקה שעשויים להשפיע על פעולות הריתוך הרובוטי שלך.

אי הבנה 1: דרישות אמפר אינן רלוונטיות

רובי ריסוס אוטומטיים של רובוט GMAW מדורגים על סמך זרם ומחזור עבודה. מחזור עבודה מתייחס לזמן התחלת הקשת שאקדח הריסוס יכול לפעול בעומס מלא תוך 10 דקות. רובי ריסוס אוטומטיים רבים של GMAW בשוק המשתמשים בגזים מעורבים הם בעלי מחזור עבודה מדורג של 60% או 100%.

פעולות ריתוך באמצעות לפידי ריתוך אוטומטיים של רובוט GMAW וחלקי שחיקה בדרך כלל חורגות מדירוג הזרם ומחזור העבודה של לפיד הריתוך. אם רובוט הריסוס האוטומטי של רובוט GMAW נמצא בשימוש מתמשך מעל דירוג הזרם ומחזור העבודה שלו, הוא עלול להתחמם יתר על המידה, להינזק או להיכשל לחלוטין, וכתוצאה מכך לירידה בתפוקה ולעלייה בעלות החלפת אקדח הריסוס שחומם יתר על המידה.

אם זה קורה באופן קבוע, אנא שקול לשדרג לאקדח ריסוס ברמה גבוהה יותר כדי להימנע מבעיות אלו.

אי הבנה 2: דרישות השטח של כל יחידת ריתוך זהות

בעת יישום תא ריתוך רובוטי, חשוב למדוד ולתכנן לפני רכישת אקדח GMAW רובוטי או חומרים מתכלים. לא ניתן להשתמש בכל רובי הריסוס האוטומטיים והחומרים המתכלים עם כל הרובוטים או כל תאי הריתוך.

האקדח הרובוטי הנכון הוא גורם חשוב שיכול לעזור להפחית או להעלים את המקור לבעיות נפוצות בתאי ריתוך. אקדח הריסוס חייב להיות בעל מעבר תקין ולהיות מסוגל לפעול סביב המתקן ביחידת הריתוך כך שהזרוע הרובוטית תוכל לגשת לכל הריתוכים. אם אפשר, המצב האידיאלי הוא להשתמש בכבל לריתוך במקום אחד. אם לא, אתה יכול להשתמש בגדלים שונים של צוואר, אורכים וזוויות, וחומרים מתכלים שונים או זרועות הרכבה כדי לשפר את הריתוך.

כבל האקדח האוטומטי של GMAW הוא גם שיקול חשוב. אורך כבל לא נכון עלול לגרום לו להיתקע על הכלי, אם הכבל ארוך מדי, לזוז בצורה לא נכונה, או אם הכבל קצר מדי, הוא ייתקע. לאחר התקנת החומרה והמערכת מוגדרת, הקפד לבדוק במהלך רצף הריתוך.

לבסוף, בחירת פיית הריתוך יכולה לעכב או לשפר מאוד את הנגישות לריתוך בתא הרובוט. אם הזרבובית הסטנדרטית אינה מספקת את הערוצים הדרושים, שקול לשנות אותה. לפיריים יש קטרים, אורכים ומתחדים שונים כדי לשפר את המפרקים, לשמור על כיסוי גז המגן ולהפחית את הצטברות הנתזים. עבודה עם אינטגרטור מאפשרת לך לתכנן את כל מה שאתה צריך לריתוך. בנוסף לסיוע בזיהוי האמור לעיל, הם יכולים גם לעזור להבטיח שהטווח, הגודל והמשקל של הרובוט (וזרימת החומר) מתאימים.

אי הבנה 3: אין צורך להתקין את התוחם בעמל רב

התקנת אניה נכונה חיונית לריתוך באיכות גבוהה ולביצועים הכוללים של רובוט רובוט GMAW. יש לקצץ את הבטנה באורך הנכון כדי להעביר את חוט הריתוך ממזין החוטים למגע ולריתוך.

אם התוחם נחתך קצר מדי, יווצר רווח בין קצה התוחם לקצה מפזר הגז/מגע, מה שעלול לגרום לבעיות כמו הזנת חוט לא יציבה או פסולת בתוחם. כאשר תותב ארוך מדי, הוא יהיה ארוז בתוך הכבל, מה שיגרום לחוט להיתקל בהתנגדות גדולה יותר עד שהוא נוגע בקצה. בעיות אלו עלולות להוביל לזמן השבתה מוגבר עבור תחזוקה ותיקונים, ובכך להשפיע על הפרודוקטיביות הכוללת. חוסר יציבות של קשת הנגרמת על ידי התקנת אניה לא נכונה יכולה גם היא להשפיע על האיכות, מה שעלול להוביל לעבודה מחדש, יותר זמן השבתה ועלויות מיותרות.

הגדל את הפרודוקטיביות והפחת את זמן ההשבתה של פעולות הריתוך

אי הבנה 4: הסגנון, החומר והעמידות של קצה המגע אינם רלוונטיים

לא כל ההנחיות ליצירת קשר זהות, לכן חשוב לבחור את הסוג המתאים ליישום הספציפי שלך. הגודל והעמידות של המגעים תלויים באמפראז' הנדרש ובקשת בזמן. בהשוואה ליישומים קלים יותר, יישומים עם זמני אמפר וזמני קשת גבוהים עשויים לדרוש קצות מגע כבדות יותר. למרות שמחירם של מוצרים אלו עשוי להיות מעט גבוה יותר ממחירם של מוצרים נחותים, הערך לטווח ארוך אמור לקזז את המחיר הקודם.

טעות נפוצה נוספת לגבי מגעי הלחמה היא שעליך להחליף אותם לפני שניתן יהיה להשתמש בהם לכל החיים. למרות שזה עשוי להיות נוח להחליף אותו בזמן ההשבתה המתוכננת, מתן אפשרות לאנשי הקשר לנצל את מלוא חיי השירות שלהם לפני ההחלפה יכולה לחסוך בעלויות על ידי חיסכון במוצרים. כדאי לשקול לעקוב אחר השימוש שלהם בטיפים ליצירת קשר, לעקוב אחר מעבר מוגזם ולפתור בהתאם. זה יעזור למזער את זמן ההשבתה, מה שיכול להפחית עלויות מלאי מיותרות.

אי הבנה 5: קשה לתחזק רובים מקוררים במים

בצפון אמריקה, רובוט הריסוס GMAW מקורר אוויר משמש לעתים קרובות לפעולות זרם גבוה ומחזור עבודה גבוה, אך אקדח הריסוס GMAW מקורר מים עשוי להתאים יותר ליישום שלך. אם אתם מרתכים זמן רב ואקדח הריסוס מקורר האוויר נשרף, כדאי לשקול לעבור למערכת מקוררת מים.

מקלע GMAW מקורר האוויר משתמש באוויר, זמן פריקת קשת וגז מגן כדי לחסל חום מצטבר, ומשתמש בכבל נחושת עבה יותר מאשר אקדח מקורר מים. זה עוזר למנוע מהנגד לייצר חום מוגזם.

אקדח הריסוס GMAW מקורר המים מזרים את נוזל הקירור מיחידת הרדיאטור דרך צינור הקירור. לאחר מכן נוזל הקירור חוזר לרדיאטור, משחרר חום ברדיאטור. אוויר וגז מגן מסירים עוד יותר חום מקשת הריתוך. בהשוואה למערכת מקוררת האוויר, הנחושת המשמשת בכבל החשמל של המערכת המקוררת במים קטנה מאוד, מכיוון שנוזל הקירור יוריד את ההתנגדות התרמית לפני שהוא מצטבר.

פעולות ריתוך רובוטי בדרך כלל בוחרות ברובי ריתוך מקוררים באוויר ולא מקוררים במים מכיוון שהם חוששים שכך יוביל ליותר תחזוקה והשבתה. למעשה, אם הרתך מאומן כראוי, קל מאוד לתחזק את מערכת קירור המים. בנוסף, למרות שמערכות קירור מים עשויות להיות יקרות יותר, הן עשויות להיות השקעה טובה יותר בטווח הארוך.

לשבור את אי ההבנה של GMAW

כאשר משקיעים במערכות ריתוך רובוטיות, יש לקחת בחשבון לפידי ריתוך וחומרים מתכלים של GMAW. האפשרות הזולה ביותר עשויה להגדיל את העלויות שלך, אז הקפד לחקור לפני הקנייה. תיקון אי הבנות נפוצות לגבי אקדחי ריסוס וחומרים מתכלים יכול לעזור להגביר את הפרודוקטיביות ולהפחית את זמן ההשבתה עבור פעולות ריתוך.

קישור למאמר זה: הגדל את הפרודוקטיביות והפחת את זמן ההשבתה של פעולות הריתוך

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הגדל את הפרודוקטיביות והפחת את זמן ההשבתה של פעולות הריתוךמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.