האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הגורמים המשפיעים על חספוס פני השטח של מחרטת CNC בקנה מידה גדול

הגורמים המשפיעים על חספוס פני השטח של מחרטת CNC בקנה מידה גדול

המאפיינים הגיאומטריים של המשטח המעובד על ידי מחרטות CNC בקנה מידה גדול כוללים חספוס פני השטח, גליות ומרקם עיבוד. היתרונות של עיבוד מחרטות CNC בקנה מידה גדול וחמשת הגורמים המשפרים את יעילות העיבוד של מחרטות CNC הם מה שעלינו לדעת. עם זאת, חספוס פני השטח של מחרטות CNC בקנה מידה גדול הוא היחידה הבסיסית של מאפיינים גיאומטריים פני השטח, אשר משפיעה על חספוס פני השטח של מחרטות CNC בקנה מידה גדול. אתה מכיר איזשהם? PTJ יעשה ניתוח פשוט לכולם.

הגורמים המשפיעים על חספוס פני השטח של מחרטת CNC בקנה מידה גדול

1. גורמים המשפיעים על חספוס פני השטח של מחרטות CNC בקנה מידה גדול: גורמים גיאומטריים

מנקודת המבט הגיאומטרית של חספוס פני השטח, הצורה והזווית הגיאומטרית של הכלי, במיוחד רדיוס קשת הקצה, זווית הסטייה הראשית, זווית הסטייה המשנית וכמות ההזנה בכמות החיתוך, הם בעלי נפח גדול יותר. השפעה על חספוס פני השטח.

2. הגורם השני המשפיע על חספוס פני השטח של מחרטות CNC בקנה מידה גדול: גורמים פיזיים

בהתחשב במהות הפיזית של ה תהליך עיבוד שבבי של מחרטות CNC בקנה מידה גדול, פילה הקצה של הכלי והשחול והחיכוך הבאים גורמים לעיוות פלסטי של חומר המתכת, מה שמדרדר ברצינות את חספוס פני השטח. בעת עיבוד חומרים פלסטיים על מחרטת CNC בקנה מידה גדול ליצירת שבבים בצורת רצועה, סביר להניח שייווצרו קצוות בנויים עם קשיות גבוהה על פני המגרפה. זה יכול להחליף את פני המגרפה ואת קצה החיתוך לחיתוך, כך שניתן לשנות את הזווית הגיאומטרית של הכלי ואת כמות החיתוך האחורי. קו המתאר של הקצה הבנוי הוא מאוד לא סדיר, כך שהעומק והרוחב של סימני הכלים על פני השטח של חומר העבודה משתנים כל הזמן. כמה גידולים בנויים מוטבעים על פני השטח של חומר העבודה, מה שמגביר את חספוס פני השטח. רטט מתרחש במהלך חיתוך, מה שמגדיל את ערך פרמטר החספוס של פני השטח של חומר העבודה.

3. שלושה גורמים המשפיעים על חספוס פני השטח של מחרטות CNC בקנה מידה גדול: גורמי תהליך עיבוד שבבי

בהתחשב בהשפעתה על חספוס פני השטח של חומר העבודה המעובד מנקודת המבט של טכנולוגיית עיבוד מחרטות CNC בקנה מידה גדול, ישנם בעיקר גורמים הקשורים לכלי חיתוך, גורמים הקשורים לחומר היצירה וגורמים הקשורים עיבוד CNC תנאים.

חספוס פני השטח של מחרטות CNC בקנה מידה גדול מושפע בעיקר מגורמים גיאומטריים, גורמים פיזיים וגורמים טכנולוגיים לעיבוד שבבי. PTJ מתמחה בעיבוד שבבי מחרטות CNC בקנה מידה גדול, עיבוד שבבי CNC גנטי בקנה מידה גדול, עיבוד שבבי ריתוך מסגרות בקנה מידה גדול, עיבוד חלקים מכאניים מדויקים, מפעלי עיבוד מכונות אופקיים בקנה מידה גדול העוסקים בעיבוד CNC, שלדות מתכת כיפוף ותהליכי עיבוד אחרים. מוזמן לשלוח שרטוטים ודוגמאות להזמנות עיבוד!

קישור למאמר זה: הגורמים המשפיעים על חספוס פני השטח של מחרטת CNC בקנה מידה גדול

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com/


הגורמים המשפיעים על חספוס פני השטח של מחרטת CNC בקנה מידה גדולמתכת, כרסום נחושת, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, שירותי עיבוד CNC מדויקים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.