האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הגורמים לכתמים לבנים על פני השטח של חלקים לאחר חמצון קשה

הגורמים לכתמים לבנים על פני השטח של חלקים לאחר חמצון קשה

לחלקים מחומצנים קשים בשוק יש כתמים לבנים, אבל אני לא יודע למה. לאחר מכן, בצעו ניתוח אנטומי על חלקי תופעת הלוקופלאקיה. תהליך הניתוח והתוצאות הם כדלקמן:

הגורמים לכתמים לבנים על פני השטח של חלקים לאחר חמצון קשה

1. בדיקת מאקרו

השתמש בזכוכית מגדלת ובמיקרוסקופ סטריאו כדי לראות את המראה המקרוסקופי של המחבר. פני השטח של המושב המחבר הראו אזור כתם לבן, וגם אזור כתם לבן נצפה בסמוך לחור העמוק בתחתיתו. התבוננות מדוקדקת גילתה שלאזור הכתם הלבן היו תכונות עקבות ברורות הדומות לזרימת הנוזל. על מנת לבצע בדיקת תלת מימד למושב המחבר, מנתחים חור הברגה עמוק בחלק. יש הלבנה בחור. יש הבדל צבע מסוים עם חומר הבסיס, ויש כמות קטנה של מוצרי קורוזיה חשודים בתחתית החור.

2. מורפולוגיה של הסרט וניתוח קומפוזיציה

שימוש במיקרוסקופ אלקטרוני סורק וספקטרומטר אנרגית רנטגן לביצוע ניתוח מעמיק של סרט תחמוצת הכרומט הקשה על פני השטח של מחבר סגסוגת האלומיניום. בהתבוננות על פני השטח באזור בו לא מופיעים כתמים לבנים, נמצא כי המשטח המקרוסקופי של הסרט באזור הרגיל של סרט התחמוצת הכרומית הקשה הוא צפוף מאוד, ואין פגם חריג של חור מקרוסקופי. מורפולוגיה של SEM ותוצאת ניתוח הרכב EDAX. לאחר תצפית, לאזור הכתם הלבן יש מורפולוגיה של קורוזיה ברורה, לא רק סדקי צב. ויש בורות קורוזיה טיפוסיים. התוצאות מראות כי: הרכב שכבת הסרט הפגועה מכיל יסוד כלור חריג, שחלק המסה שלו הוא עד 5.49%.

3. מורפולוגיה של מוצר קורוזיה וניתוח הרכב

תצפית וניתוח נוספים של המשטח הפנימי של הקצה התחתון של החור העמוק המשורשר הראו שלסרט תחמוצת החומצה הכרומית בתוך החור העמוק יש תופעות קורוזיה ברורות. מצב הקורוזיה העיקרי הוא קורוזיה בבור, והקוטר של בורות הקורוזיה הוא בדרך כלל פחות מ-10 אום. מספר רב של מוצרי קורוזיה מצויים בבור הבור ובסביבתו: במקביל, ישנם מוצרי קורוזיה מתקלפים הנושרים ו"תבנית בוץ" אופיינית סדוקה על המשטח הפנימי של הקצה התחתון של החור העמוק המשורשר. תוצאות בדיקת EDAX של מוצרי הקורוזיה מראות שהיסודות הכימיים כוללים כמות קטנה של יסודות זרים כלור וגופרית.

4. ניסוי נקודתי

על מנת לוודא את היציבות והאמינות של תהליך החמצון הקשה של חומצה כרומית על פני המושב המחבר, בוצע ניסוי נקודתי על פני השטח הרגיל המחומצן הקשה ועל פני שטח הנקודה הלבנה של המושב המחבר. טמפרטורת הזיהוי היא 25℃, והזמן המותאם הוא ≥3 דקות. . תוצאות הבדיקה של מחבר זה הן: משטח מחומצן קשיח רגיל> 10 דקות, משטח שטח נקודה לבן <2 דקות. התוצאות מראות שאזור הכתם הלבן אינו מאכל באופן חמור.

5. סיכום ניסוי

ב טיפול שטח שיטות של אלומיניום וסגסוגות אלומיניום, חמצון קשה הוא היישום התעשייתי הנפוץ ביותר. השיטות הנפוצות כוללות חמצון קשה של חומצה גופרתית, חמצון קשה של חומצה כרומית, חמצון קשה של אוקסלט וחמצון קשה של חומצה זרחתית. תהליך החמצון הקשה של אלומיניום משתמש בעקרון של חמצון מתכת כדי ליצור סרט תחמוצת אלומיניום קשיח צבעוני על ידי חמצון אלקטרוליטי". לסרט זה יש לא רק עמידות בפני שחיקה טובה. יש לו גם עמידות בפני קורוזיה וספיחת צבע וצבע. החומרים חזקים מאוד ויכול לשמש כשכבה התחתונה על פני החלקים.

לאחר ניתוח הסיבות, מאמינים כי לאחר השלמת תהליך החמצון הקשה של חומצה כרומית, לא ניתן לפרוק בזמן את הנוזל השיורי בחור העמוק של המחבר, והוא נשאר בתחתית החור. למרות שלצד הבדיקה הייתה חוליית ניקוי בנזין על פני המושב המחבר בכל התהליך, היא עדיין לא הצליחה לנקות את שאריות הנוזל החומצי בחור העמוק המשורשר. במהלך תהליך האריזה והאיטום של המושב המחבר, נוזל שאריות זורם החוצה מהחור העמוק. נספג על חלק המגע של סרט הפלסטיק והחלקים, לאחר תקופה של אחסון או אחסון, סרט התחמוצת הקשה של חומצה כרומית ייאכל ויפגע. בכך נוצר אזור כתם לבן. זה גם תואם את דפוס זרימת הנוזל באזור הנקודה הלבנה על פני הבדיקה המקרוסקופית. בהשוואה לסרט התחמוצת הקשה, יש לו יכולת חדירה חזקה מאוד. במיוחד בתהליך התנועה עם נדידת הנוזל הזורם, קל להגיב עם מטריצת האלומיניום וסרט התחמוצת ליצירת כלורידי מתכת מסיסים. פוטנציאל האלקטרודה נוצר ליצירת תא גלווני באזור מקומי קטן, אשר בתורו מוביל ליצירת חורי קורוזיה.

האיכות של סרט תחמוצת קשיח חומצה כרומית מסגסוגת אלומיניום וביצועי ההגנה נגד קורוזיה שלו תלויים בעיקר בהרכב סגסוגת האלומיניום, עובי הסרט, תנאי תהליך טיפול חמצון קשה, כגון טמפרטורה, צפיפות זרם, איכות מים וקשיות. תהליך מילוי ואיטום לאחר חמצון וכן הלאה. לכן, על מנת למנוע את הכישלון של סרט התחמוצת הקשה בדומה למאמר זה, יש צורך לבדוק את הפרטים, לתקן בקפדנות את הליכי פעולת הייצור ולמנוע את שאריות הנוזל החומציות הנוצרות לאחר תהליך החמצון הקשה של סגסוגת האלומיניום, כך כדי למנוע מהסרט האנודייז להיפגע על ידי קורוזיה. .

קישור למאמר זה:הגורמים לכתמים לבנים על פני השטח של חלקים לאחר חמצון קשה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הגורמים לכתמים לבנים על פני השטח של חלקים לאחר חמצון קשהדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.