האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הדפסת לייזר תלת מימדית בקנה מידה ננומטרי גרמה לתאי גזע פלוריפוטנטיים

הדפסת לייזר תלת מימדית בקנה מידה ננומטרי גרמה לתאי גזע פלוריפוטנטיים

חוקרים השתמשו בתאי גזע פלוריפוטנטיים המושרים על ידי אדם שהוצבו על מבנים מודפסים בלייזר תלת-ממדיים בקנה מידה ננומטרי כדי לשכפל בהצלחה את הרשת העצבית של המוח.

הדפסת תלת מימד, הידועה גם בשם ייצור תוסף, הופכת נפוצה יותר ויותר בחלק מהחידושים האחרונים. על ידי בניית שכבות רציפות של חומרי גלם, כגון פלסטיק, מתכות וקרמיקה, יש לו את היתרון העיקרי של ייצור צורות מורכבות או גיאומטריות שכמעט ולא ניתן לבנות בטכניקות מסורתיות יותר (כגון שחיקה, חריטה או יציקה).

המגמה המחקרית של טכנולוגיית הדפסת ביו-3D בשילוב צורכי הרפואה הקלינית הופכת ברורה יותר ויותר, בעיקר בגידולי מוח נוירוכירורגים, תיקון גולגולת, עצבים וכלי דם, אך המחקר טרם יושם במרפאה. עם הפיתוח המתמשך של חומרים ביולוגיים וטכנולוגיית תאים, היישום של טכנולוגיית ההדפסה ביו-3D בתחום הנוירוכירורגיה יביא לפריצות דרך.

הדפסת לייזר תלת מימדית בקנה מידה ננומטרי גרמה לתאי גזע פלוריפוטנטיים

לטכנולוגיה זו יש פוטנציאל לשנות את תעשיית הבריאות. רופאים יכולים להשתמש בו כדי לפתח מוצרים התואמים לאנטומיה הייחודית של המטופל, ורדיולוגים יכולים לפתח העתקים מדויקים של עמוד השדרה של המטופל כדי לסייע בתכנון הניתוח; האפשרויות של טכנולוגיה זו מרחיקות לכת, והטכנולוגיות הללו בעצבים לתחום המדע יש פוטנציאל גדול.

תאי גזע הם אלמנטים רב-פוטנטיים, וכל שאר התאים בעלי תפקידים ספציפיים מיוצרים על ידי תאי גזע; בעצם, הם חומרי הגלם של גוף האדם. התקדמות בהפרדה ובייצור של תאי גזע אנושיים מספקים פוטנציאל רב להבנה נוספת של תפקודי תאים אנושיים וניצול התחדשותם במחלות וטראומות.

עם זאת, הצמיחה הדו-ממדית המסורתית של נוירונים נגזרים – באמצעות צלחת פטרי שטוחה – היא בעצמה גורם מבלבל עיקרי, מכיוון שהיא אינה יכולה לדמות באופן מלא את האינטראקציות התלת-ממדיות בגוף, וגם לא את אינספור ההתפתחויות הקיימות באורגניזמים אמיתיים. רֶמֶז.

על מנת להתגבר על חסרון זה, פרויקט MESO-BRAIN הממומן על ידי FET, בהובלת אוניברסיטת אסטון, הציע תוכנית בינתחומית שתוכננה בקפידה להרכבת רשת תלת מימדית המציגה את דפוסי הפעילות in vivo של תרבויות עצביות ומסוגלת ליצור אינטראקציה עם תרבויות אלו. אינטראקציה מדויקת. זה עוזר להתבונן ולווסת את התנועה של אלמנטים בודדים באמצעות גירוי חשמלי.

ניתן לבנות רשת עצבית פלוריפוטנטית הנגזרת מתאי גזע על גבי פיגום תלת מימדי מוגדר היטב וניתן לשחזור שיכול לחקות פעילות מוחית, מה שמאפשר חקירה יסודית של התפתחות הרשת העצבית.

פרויקט MESO-BRAIN יתרום להבנה עמוקה יותר של התקדמות המחלה האנושית, צמיחת העצבים, ויקדם פיתוח של מבחני תאים אנושיים בקנה מידה גדול לבדיקת ההשפעות הרגולטוריות של תרכובות פרמקולוגיות וטוקסיקולוגיות על פעילות הרשת העצבית.

חוקרים מקווים שבעתיד זה יכול לתת לאנשים הבנה עמוקה יותר כיצד לטפל במחלות נוירולוגיות כמו מחלת פרקינסון, דמנציה וטראומה. עם השילוב המתמשך של פריצות דרך טכנולוגיות רב-תחומיות וביוטכנולוגיה, רפואה רגנרטיבית המבוססת על תאי גזע וביו-חומרים תהפוך לפריצת דרך חדשה במדעי החיים האנושיים ובאבחון וטיפול רפואיים בעתיד.

קישור למאמר זה: הדפסת לייזר תלת מימדית בקנה מידה ננומטרי גרמה לתאי גזע פלוריפוטנטיים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הדפסת לייזר תלת מימדית בקנה מידה ננומטרי גרמה לתאי גזע פלוריפוטנטייםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).