האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הדפסת תלת מימד ועיצוב עצמי להתאמה מושלמת למסכה של הלובש אותה

הדפסת תלת מימד ועיצוב עצמי להתאמה מושלמת למסכה של הלובש אותה

מדי שנה, כ-6 מיליון אמריקאים שברו עצמות והולכים לרופא לקיבוע גבס או פיברגלס. לאחר שישה שבועות של שמירה על הגבס יבש והתנגדות לדחף לשרוט את העור שמתחתיו, חזר המטופל לרופא, הסיר את הפלסטר והשליך אותו לפח, ולא יכול היה להשתמש בו שוב. מוחמד איסלאם, Lining Yao וכרמל מג'ידי יצרו מערכת חומר חדשה שיכולה לשנות את הסטנדרט הזה בתחום האורטופדיה-ExoForm.

Exoform הוא חומר לביש קומפקטי, הניתן להתאמה אישית וקשיח למחצה עם קצוות איחוי עצמי שניתן להשתמש בהם באופן מיידי, מתכוונן ושימוש חוזר. הוא מספק יכולת ייחודית להסתגל ספציפית לגופו של הפרט מבלי להסתמך על אנשי מקצוע רפואיים. הרעיון של Exoform מקורו במהלך מגיפת COVID-19. זוהי מסכה שניתן להדפיס בתלת-ממד ולעצב אותה בצורה מושלמת ללובשת אותה. זמן קצר לאחר מכן, הצוות הבין שניתן להשתמש בחומר בצורה רחבה יותר, ויצר צוות שחקנים.

הדפסת תלת מימד ועיצוב עצמי להתאמה מושלמת למסכה של הלובש אותה

ההבדל בין יציקות Exoform לבין החומרים האורטופדיים הקיימים (כלומר סדי אצבע ורצועות שורש כף היד) בבתי המרקחת המקומיים הוא שהוא יכול לתמוך בהצלחה בחלקי גוף מורכבים שונים ולהתאים את קשיחותם לאורך תהליך הריפוי. הוא גם נושם וניתן לטבול אותו במים לחווית לבישה נוחה יותר.

אקסופורם היה במקור מבנה שטוח ונדרש חימום (70-80 מעלות צלזיוס) כדי להיווצר. כדי להגן על הלובש מכוויות, על המשתמש לעטוף תחילה 3 שכבות של גזה סביב העור במקום בו הוא מתכוון לענוד את הגבס. ליציקה מערכת חישה ובקרה שיכולה להפעיל נורת LED לבנה כדי לציין כאשר החומר נמצא בטמפרטורת עיבוד בטוחה. לאחר החימום, החומר יוצר צורה סטנדרטית סביב הגוף כדי לאתחל התאמה גסה. לאחר מכן, המשתמשים יכולים לגלף את החומר באופן ידני להתאמה מושלמת שלהם. נורת ה-LED הלבנה תהפוך בהירה וכהה יותר ככל שהמכשיר הלביש יתהדק.

דגמי הטיח והפיברגלס הקיימים נשארים קשיחים לאורך כל תהליך הריפוי ומגבילים את ניידות המשתמש. הגבלה זו תעכב את זמן הריפוי הטבעי של הגוף. עם Exoform, כאשר הגוף מתחיל להחלים, הלובש יכול להסיר חלק מהגבס כדי לשחרר את החומר, ובכך להגביר את הניידות ובסופו של דבר להאיץ את זמן הריפוי. לאחר ריפוי מלא, המשתמש יכול להסיר את הטיח בעצמו ולהתחיל לדחות את החומר.

עם קצוות איחוי עצמית, ניתן להוסיף מחדש את כל פיסות החומר שהוסרו במהלך תהליך היצירה והריפוי על ידי לחיצה של הקצוות יחד. זה מאפשר שימוש חוזר. תוך שעות מגע עם הקצה, חלקי ה-Exoform יתמזגו אוטומטית לצורה השטוחה המקורית. אריזה שטוחה זו חוסכת כמעט 95% מהנפח שתפוס ביציקות מורכבות והיא קלה לאחסון למקרה שחברים או בני משפחה יזדקקו ליציקות משלהם יום אחד. בסך הכל, רמת הנגישות של Exoform פירושה שניתן להתאים מכשירים לבישים עתידיים לצרכי המשתמשים מבלי להשאיר אף אחד מאחור.

קישור למאמר זה: הדפסת תלת מימד ועיצוב עצמי להתאמה מושלמת למסכה של הלובש אותה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הדפסת תלת מימד ועיצוב עצמי להתאמה מושלמת למסכה של הלובש אותהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.