האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הדפסת תלת מימד כדי לעזור להפוך מאוורר יחיד לטפל בארבעה חולים

הדפסת תלת מימד כדי לעזור להפוך מאוורר יחיד לטפל בארבעה חולים

על פי התקשורת הזרה TechCrunch, המחסור הקרוב במכונות הנשמה בבתי חולים אמריקאיים עשוי להיות משבר, אך ככל שמספר החולים עם תסמינים חמורים של COVID-19 והצורך להתאשפז יגדל, הדבר יהפוך לחמור יותר. זו הסיבה שמינהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) אושר לאחרונה חומרה פשוטה לשימוש חירום – ניתן להשיג אותה בחינם באמצעות קוד מקור והדפסת תלת מימד בבתי חולים, מה שעשוי לעזור למזער את הלחץ על הצוות הרפואי בחזית הגורם המרכזי.

הדפסת תלת מימד כדי לעזור להפוך מאוורר יחיד לטפל בארבעה חולים

כשהמאבק במגיפת דלקת ריאות הכתר החדשה נכנס לשלב חדש, הביקוש למכונות הנשמה בחו"ל זינק גם הוא. מכשירי ההנשמה גדולים בגודלם ויקרים (בדרך כלל 25-50,000 דולר ארה"ב), ובתי חולים רגילים זמינים רק ביחידה לטיפול נמרץ (ICU). מְצוּיָד. עם העלייה המהירה במספר החולים הקשים עם דלקת ריאות כלילית חדשה ברחבי העולם, מכונות הנשמה הן נדירות ביותר, ומדינות אירופה ואמריקה החלו לקנות מכונות הנשמה מסין.

מאסק, מייסד טסלה, שטען בעבר שהוא מייצר מאווררים, בחר גם הוא לרכוש ישירות 1,255 מכונות הנשמה מסין ושלח אותם ללוס אנג'לס לצורך סיוע חירום. עבור חברות הרכב והחלל הללו, ייצור המוני חוצה גבולות של ציוד רפואי כגון מאווררים עדיין מתמודד עם קשיים רבים כמו מחסומים טכניים ואספקת חלקים. נכון להיום, יצרני מאווררים רבים בסין מלאים בהזמנות, וקשה למצוא "מכונה". נמסר כי הביקוש העולמי הנוכחי למכונות הנשמה הגיע לפחות פי 10 ממספר בתי החולים הקיים ברחבי העולם.

דנג ייו, רופא ראשי של המחלקה לרפואה קריטית, בית החולים העממי במחוז גואנגדונג, אמר ל- 21st Century Business Herald כי ייתכן שהמחסור במכונות הנשמה בחו"ל נובע מהגידול המהיר במספר החולים שצריכים להשתמש במכונות הנשמה עקב מגפת דלקת ריאות כלילית חדשה ומחסור באספקה ​​לטווח קצר החמיר את אירופה וארצות הברית. הביקוש למאווררים במדינות שונות גדל בחדות.

מאווררים גלובליים נמצאים במצב חירום

מכיוון שנגיף הקורונה החדש הוא "אגרסיבי" ביותר לריאות של חולים נגועים, כאשר נגיף הקורונה החדש מכוון לריאות של חולים וגורם לסיבוכים כגון דלקת ריאות ותסמונת מצוקה נשימתית חריפה, ניתן להשתמש רק במכשיר הנשמה כדי לסייע או להחליף את הנשימה. מובטחת תכולת החמצן בדם של המטופל יכולה למנוע ממערכת הנשימה ואיברים חיוניים להיכשל. למכשיר ההנשמה תפקיד שאין לו תחליף בטיפול בחולים עם מחלה כלילית חדשה.

עם פרוץ המגיפה העולמית, גם מכונות הנשמה "מצילות חיים" נקלעו למחסור עולמי.

מסמך פנימי של האיחוד האירופי מראה כי היצע ציוד מגן אישי וציוד רפואי אחר ברחבי אירופה, בעיקר מכונות הנשמה, עדיין מדאיג, ושרשרת האספקה ​​ה"מסורתית" יכולה לספק רק כ-10% מהביקוש. פער הנשמה בבריטניה צפוי להגיע עד ל-20,000 יחידות. ממשלת בריטניה פרסמה הצהרה רשמית בתקווה שיצרנים מקומיים יתמכו בייצור מאווררים וחלקים.

יש כיום כ-160,000 מכונות הנשמה בכל בתי החולים בארצות הברית. מושל מדינת ניו יורק אמר שעדיין יש צורך ב-30,000 מאווררים מקומיים, ויש רק 5,000 עד 6,000 מאווררים במדינה.

בעקבות זאת, ההזמנות בשוק המקומי זינקו, והזמנות ההנשמה הנוכחיות של Yuyue Medical נקבעו לסוף אפריל. כושר הייצור היומי גדל מ-300 יחידות לפני המגיפה ליותר מ-700 יחידות ביום. Mindray Medical קיבלה גם עשרות אלפי הזמנות לחו"ל למכונות הנשמה.

מאז 20 בינואר, Beijing Yi'an Medical System Co., Ltd פועלת יום ולילה. לאחר שעמד בביקוש המקומי לפני שבועיים, קו הייצור של החברה עשה הכל כדי לענות על הביקוש להזמנות מאווררים מחו"ל. עם עובדים שעובדים בשלוש משמרות ואפילו אנשי מו"פ שעובדים על קו הייצור, מכונות החברה פועלות תמיד ללא הפרעה.

לי קאי, עוזרו של יו"ר Yian Medical, אמר: "יש לנו אלפי הזמנות שמחכות למסירה. השאלה היא באיזו מהירות אנחנו יכולים לייצר את מאווררי ההנשמה האלה".

עבור חולים קשים, מכשיר הנשמה יכול לקבוע חיים ומוות. בסוף השבוע שעבר אמר מושל מדינת ניו יורק אנדרו קואומו כי ייתכן שהמדינה תזדקק ל-30,000 מאווררים, בעוד שלמדינה יש כיום רק 5,000 או 6,000. קואומו אמר: "המפתח הוא הנשמה, הנשמה, הנשמה. זה הצורך הדחוף ביותר".

על פי הערכות של האקדמיה האמריקאית לרפואה קריטית, בסך הכל 960,000 חולים בארה"ב יצטרכו להשתמש במכונות הנשמה עקב נגיף הקורונה החדש, אך יש רק כ-200,000 מכונות כאלה בארה"ב. באיטליה, המחסור החמור במכונות הנשמה אילץ את הרופאים לוותר באי רצון על הטיפול בחלק מהחולים.

Wu Chuanpu, מנהל שרשרת האספקה ​​של באדן מדיקל, פלטפורמת מסחר אלקטרוני של מכשור רפואי סינית, אמר: "כל יצרני ההנשמה בסין הגיעו למגבלות הקיבולת שלהם וכולם עסוקים במתן מענה לביקוש מעבר לים".

לדברי Wu Chuanpu, ההזמנות שהוצאו על ידי יצרנים אלו יכולים לאפשר להם לפעול בתפוקה מלאה עד מאי. לדבריו, באדן מדיקל עדיין מקבלת כ-60 עד 70 הזמנות חדשות מדי יום, וכל הזמנה דורשת מאות או אפילו אלפי מכונות כאלה. רבות מהפקודות הללו מגיעות מממשלות של מדינות שונות.

Wu Chuanpu אמר שבניגוד לציוד רפואי שיכול להגביר במהירות את הייצור, כמו מסכות ומדחום, לייצור מאווררים יש סף גבוה, מה שמקשה על הרחבת הייצור המהירה.

Prisma Health VESper הוא מחבר תלת-כיווני פשוט לכאורה. השימוש במכשיר זה מאפשר שימוש במכשיר הנשמה יחיד לטיפול בארבעה חולים. ניתן להשתמש במכשיר עם מאוורר העומד בחומרת וצינורות הנשמה הקיימים בתקן ISO, ומאפשר שימוש במכשירי סינון למניעת כל התפשטות אפשרית של וירוסים וחיידקים.

ה-VESper עובד בזוגות עם המכשיר, שאחד מהם מחובר לכניסת האוויר של מכשיר ההנשמה והשני מחובר לשקע האוויר החוזר. ניתן גם לערום אותם יחד כדי לטפל בעד ארבעה מטופלים בו-זמנית, אך רק אם המטופלים זקוקים לאותו טיפול קליני.

זה תוכנן על ידי ד"ר שרה פאריס, רופאה בחדר מיון שחלקה את הרעיון עם בעלה ריאן פאריס, מהנדס תוכנה שפיתח את עיצוב אב הטיפוס הראשוני להדפסת תלת מימד. Prisma Health מספקת את VESper באמצעות מפרטי ההדפסה שלה כנדרש, אך יש לציין כי אישור השימוש בחירום שאושר על ידי ה-FDA אומר שזהו רק אמצעי יעיל שננקט כמוצא אחרון – החל על מוסדות שקיבלו אישור מאוורר על פי קבע את תקנות ה-FDA. ואין עוד אספקה ​​או תחליפים שיכולים להגן על חיי החולים.

מכשירים שאושרו על ידי ה-FDA Emergency Use Authorization (EUA) להסרה מובנים במלואם כאבטיפוס, ותנאי השימוש שלהם כוללים את החובה לדווח על תוצאותיהם בפועל. נתונים אלה מקלים על חקירה מתמשכת של יעילותו ופיתוח ושיפור נוסף של התכנון שלו כדי למקסם את בטיחותו ויעילותו.

בנוסף לאספקת תוכנית פנימית להדפסת תלת מימד, Prisma Health גם סיפקה תרומות כדי לסייע למוסדות רפואיים שאינם יכולים להשתמש במדפסות התלת מימד שלהם כדי להדפיס ציוד. הראשון שבהם ימומן על ידי תרומות מקרן Sargent מדרום קרוליינה, אך Prisma Health מחפשת תרומות אחרות למימון מחקר מתמשך וייצור נוסף.

קישור למאמר זה:הדפסת תלת מימד כדי לעזור להפוך מאוורר יחיד לטפל בארבעה חולים 

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com


הדפסת תלת מימד כדי לעזור להפוך מאוורר יחיד לטפל בארבעה חוליםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100.
חנות לעיבוד שבבי מתמחה בשירותי ייצור לענפי בנייה ותחבורה. היכולות כוללות חיתוך פלזמה וחיתוך דלק חמצן, עיבוד בהתאמה אישית, MIG ו מתאם אלומיניום ריתוך כרסום דיוק אלומיניום בהתאמה אישית, יצירת גלילים, הרכבה, מכונת עיבוד של מחרטה נירוסטה cnc פיר, גזירה ו שירותי עיבוד שבבי CNC Swiss. החומרים המטופלים כוללים פחמן ו חלקי לוחות כיסוי לעיבוד נירוסטה פסיבציה.
ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).