האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הדפסת תלת מימד מספקת אפשרויות חדשות לענף הבנייה

הדפסת תלת מימד מספקת אפשרויות חדשות לענף הבנייה

אני לא יודע אם אתה כמוני. במהלך המגיפה בשנה שעברה, הייתי בהלם מ-15 בתי הבידוד המודפסים בתלת מימד ביום! טכנולוגיית הדפסת תלת מימד מילאה תפקיד קסום ברגע הקריטי!

כיום, הדפסת תלת מימד קשורה קשר הדוק לתעשיות שונות ונמצאת בשימוש נרחב בתחומים שונים כגון טיפול רפואי, בנייה, תעופה וחלל וייצור רכב.

העיקרון הבסיסי של ארכיטקטורת הדפסת תלת מימד זהה לזה של מדפסות שאתה רואה כל יום. זה דורש גוף מדפסת, חרירים, דיו ונייר. מסגרת המתכת הבנויה סביב הבניין היא כמו גוף של "מדפסת"; "ראש ההדפסה" שמתיז בטון הוא הזרבובית של מדפסת כללית. "ראש ההדפסה" מרסס חומרי הדפסה ברציפות במעגל ובונה קיר דרך שכבות; עם זאת, ה"דיו" שמרוסס על ידי "ראש ההדפסה" הזה הוא בטון שצריך לגבש אותו במיוחד, ויש להשלים אותו בבת אחת ללא הפרעה; כלוב הפלדה המוטבע באדמה לפני הבנייה שווה ערך ל"נייר הדפסה", העוקב אחר הקיר. ככל שהוא ממשיך לעלות, יש צורך להתקין מוטות פלדה בהתאם לשרטוטים, כדי שניתן יהיה להרחיב את ה"נייר" באופן דינמי. כל תהליך ההדפסה דורש רק שרטוט, מחשב ומספיק "דיו" מחומרים מקומיים, וניתן להשתמש בו תוך 3 שעות. הדפסה רציפה.

הדפסת תלת מימד מספקת אפשרויות חדשות לענף הבנייה

קונספט הבית המודפס בתלת מימד הוקם לראשונה בפברואר 3 על ידי הסטודיו לעיצוב אדריכלי Softkill Design בלונדון בבריטניה. יש לתקן את הבית המודפס בתלת מימד עם סקוטש או דמוי כפתור אֶטֶבס. תפקיד, תוך הסתמכות על טכניקות בנייה מסורתיות. קונספט עיצובי זה הוצע בתערוכת הדפסת תלת מימד באוקטובר 3. הוא אינו בנוי עם קירות מוצקים, אלא מבנה ניילון סיב המבוסס על עצמות. הוא קיבל את השם "בית הדפסה 2012", תוך שימוש באותה אומנות מינימליסטית ומופשטת, תוך שימוש בפלסטיק מספיק כדי להבטיח את שלמות המבנה.

לפני זמן לא רב, בית הספר הראשון בעולם להדפסת תלת מימד נבנה בכפר Mecheza במחוז סלימה, הרפובליקה של מלאווי, אפריקה. זה לקח רק 3 שעות מהבנייה ועד לסיום. בשל התשתית המקומית הדלה, ילדים רבים בגיל בית הספר אינם יכולים ללכת לבית הספר כרגיל, ובעיית החינוך עומדת בפני מבחן קשה מאוד. לאחר סיום בית הספר להדפסת תלת מימד, תלמידים מקומיים החלו ללמוד בבית הספר החדש ב-18 ביוני.

לפי UNICEF, "חסרות במלאווי כ-36,000 כיתות, וטכנולוגיית הדפסת תלת מימד קיצרה מאוד את עלויות הבנייה כגון זמן וחומרים מתכלים".

בעזרת חברות טכנולוגיה צרפתיות, ילדים מחוץ לבית הספר יחזרו לבית הספר

מובן כי הפרויקט נבנה על ידי חברת הטכנולוגיה הצרפתית 14Trees והושלם באמצעות ציוד הדפסה תלת מימד של חברת COBOD הדנית.

קירות בית הספר משתמשים בטכנולוגיית הדפסת תלת מימד כדי "לסיים ברגע". הוא משתמש בדיו הקנייני של LafargeHolcim כדי להדפיס 3 מ"ר של שטח דרך BOD56 דגם 2-4-4, וכל התהליך לוקח רק 2 שעות.

תהליך הדפסת תלת מימד חדשני זה מפחית משמעותית את הזמן, העלות והחומרים המשמשים לבניית בתים ובתי ספר, ובמקביל מפחית את טביעת הרגל הסביבתית שלהם ביותר מ-3% בהשוואה לשיטות המסורתיות.

14Trees הצהיר, "לוקח בערך 70 שנה לבנות את הכיתות האלה בשיטות מסורתיות. החברה מציעה להשתמש בהדפסת תלת מימד כדי לייצר אותו מספר חדרים תוך 3 שנים בלבד. החברה תעבוד עם שורה של ארגונים לא ממשלתיים כדי לפעול מתוך הזקוקים ביותר לעזרה. משפחות וקהילות החלו לפתור את בעיית המחסור ארוכת הטווח הזו בקנה מידה גדול ובאופן בר קיימא".

יתרונות וחסרונות של הדפסת תלת מימד

אחד היתרונות הברורים ביותר של מבנים בהדפסת תלת מימד הוא המהירות. זה לוקח רק 3 שעות של זמן הדפסה לבנות בית של 24 רגל מרובע (כ-500 מ"ר) חד קומתי.

אבל לא מדובר רק בחיסכון בזמן: מבנים להדפסת תלת מימד מפחיתים גם את הפסולת.

באופן כללי, אתר בנייה טיפוסי למגורים יפיק כ-4 טון אשפה. מכיוון שהבטון המשמש בבניית רצפה מסורתית מתפזר באופן שווה, כמחצית מהבטון מתבזבז ללא קשר אם נדרשת תמיכה מבנית באזור ספציפי. הדבר מזיק במיוחד לסביבה, מכיוון שמלט, כמרכיב העיקרי בבטון, מהווה כ-7% מפליטת הפחמן הדו-חמצני שלנו. לעומת זאת, מדפסת תלת מימד יכולה לשנות את עובי המבנה בצורה מדויקת מאוד, תוך שימוש בבטון רק היכן שהוא באמת נחוץ. תהליך זה נקרא אופטימיזציה של טופולוגיה.

דיגיטציה של מבנה ההדפסה היא יתרון נוסף של הדפסת תלת מימד. משמעות הדבר היא שניתן להמיר ישירות את העיצוב המוצג במחשב להוראות למדפסת. זה מבטל את הצורך להמיר עיצובים לשרטוטים, ובכך להפחית שגיאות וטרחה מיותרות, לחסוך בעלויות ולהפחית עיכובים. יש יתרון נוסף בדיגיטליזציה, כלומר, היא מסירה חסמים ליצירתיות עיצובית. אדריכלים יכולים לספק עיצובים מותאמים אישית או חצי מותאמים אישית בעלות נמוכה יותר מבלי לטרוח להכשיר אחרים לביצוע התוכנית.

עם זאת, בהשוואה לטכנולוגיית הדפסה תלת מימדית רגילה, טכנולוגיית הדפסת תלת מימד בטון קשה יותר. קודם כל יש לוודא שהבטון יוכל לזרום בצורה חלקה בתהליך ההדפסה, כדי שיוכל להיכנס ולצאת מהמדפסת בצורה חלקה מבלי להסתימה. שנית, הבטון שחולץ מהמדפסת חייב להיות מסוגל להתקשות במהירות ולהיות חזק מספיק כדי לעמוד בשכבות הבאות. על בסיס עמידה בדרישות לעיל, יש צורך גם להשיג הדבקה מספקת בין שכבות אלו.

בנוסף, הדפסת בטון תלת מימדית צריכה להתגבר גם על שורה של אתגרים בסביבה הפתוחה (עבודה), מכיוון שאבק סביבתי, לחות, לחות, טמפרטורה וכו' הם כולם משתנים המשפיעים על ביצועי הבטון, ולכן גורמים משפיעים אלו חייבים להיות נשלט בצורה מדויקת.

ארכיטקטורת הדפסת תלת מימד נמצאת עדיין בשלב חקירה, אך ה"טכנולוגיה השחורה" של האדריכלות חוללה שינויים מהותיים, והיא נחשבת בדרך כלל לכיוון הפיתוח העתידי.

קישור למאמר זה: הדפסת תלת מימד מספקת אפשרויות חדשות לענף הבנייה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הדפסת תלת מימד מספקת אפשרויות חדשות לענף הבנייהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.