האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הדפסת תלת מימד משפרת את הערך המוסף של יצרני תבניות הזרקה

הדפסת תלת מימד משפרת את הערך המוסף של יצרני תבניות הזרקה

עבור יצרני תבניות, מכיוון שאיכות התבנית קובעת ישירות את יעילות ייצור ההזרקה ואת איכות המוצר, הקובעת את הערך המוסף של המוצר, כיצד לקרר ביעילות מוצרי פלסטיק בזמן מחזור מינימלי הופכת לתבנית קירור קונפורמית. עיצוב וייצור שיקול מרכזי בתהליך, ולקירור תפקיד חשוב בכך.

הדפסת תלת מימד משפרת את הערך המוסף של יצרני תבניות הזרקה

1. קירור קונפורמי להיפטר מהאילוצים של השיטות המסורתיות

העיקרון של קירור קונפורמי הוא הורדה מהירה של הטמפרטורה של חלק הפלסטיק בצורה אחידה ורציפה. לא ניתן להוציא את החלק המוזרק מהתבנית בתהליך הקירור עד שהקירור מספיק, ולאחר מכן מוציאים את החלק המוזרק מהתבנית. נקודות חמות כלשהן יעכבו את מחזור ההזרקה של החלק המוזרק, מה שעלול לגרום לעיוות ולשקע של החלק המוזרק לאחר פירוק התבנית, ועלול לפגוע באיכות פני השטח של חלק הפלסטיק.

קירור מהיר הוא דרך מעבר של נוזל קירור בתבנית כדי להסיר את החום של החלק היצוק בהזרקה. המהירות והאחידות של אפקט קירור זה נקבעות על ידי מעבר הנוזל ומהירות נוזל הקירור העובר דרכו.

תעלת הקירור בתבנית המסורתית מתממשת על ידי עיבוד משני. באמצעות קידוח צולב, נוצרת הרשת הפנימית של צינורות ישרים, וקצב הזרימה והכיוון מותאמים דרך תקע הנוזל המובנה. לשיטה זו יש מגבלות. צורת רשת המים מוגבלת. לכן, תעלת הקירור רחוקה משטח התבנית כדי להפוך את הקירור ליעילות נמוכה. לא רק זה, אלא גם נאלץ להתמודד עם זמן עיבוד והרכבה נוסף, כמו גם הסיכון של רשת ערוצי נקודה עיוורת עלולה להיחסם. יתרה מכך, במקרים מורכבים, על מנת לשמור את תעלת הקירור לעיבוד, יש לחתוך את התבנית למספר חלקים לייצור, ולאחר מכן לחבור לתבנית שלמה, מה שמוביל לחוליות ייצור נוספות ומקצר את זמן התבנית. חַיִים.

ההבדל בין שיטת הקירור הקונפורמי לשיטת הקירור המסורתית הוא שצורת תעלת מי הקירור משתנה עם צורת המוצר היצוק בהזרקה ואינה עוד ליניארית, כפי שמוצג באיור 1. סוג זה של תעלת מי קירור פותר את בעיה של מרחק לא עקבי בין תעלת מי הקירור המסורתית לבין פני השטח של חלל התבנית, ויכולה לגרום למוצר המעוצב בהזרקה להיות מקורר אחיד, ויעילות הקירור גבוהה יותר.

2. ייצור הדפסת תלת מימד

הדפסת תלת מימד גורמת לאנשים להיפטר מהמגבלה של קידוח צולב. כעת, ניתן לעצב את התעלה הפנימית כך שתהיה קרובה יותר למשטח הקירור של התבנית, ובעלת פינות חלקות, זרימה מהירה יותר והגברת יעילות העברת החום לנוזל הקירור; ניתן גם לתכנן מעגלי קירור שונים בהתאם לדרישות הקירור, במטרה למהירות עקבית בצע פיזור חום כדי לקדם את אחידות פיזור החום. תפוקת נוזל הקירור היא קריטית לקצב הקירור של התבנית. יש צורך לתכנן פינות חלקות כדי להפחית את אובדן הלחץ לאורך הערוץ.

ניתן לייצר את טכנולוגיית ההדפסה התלת מימדית של התכה סלקטיבית של אבקת מתכת גם בתעלות קירור בקוטר של עד 3 מ"מ. אחד היתרונות המועילים של טכנולוגיית ייצור הדפסת תלת מימד הנחת אבקה הוא שהמסת האבקה מביאה למשטח בעל מרקם קל. מבנה מרקם זה מגדיל את שטח הפנים של מגע הקירור ומביא להשפעות העברת חום טובות יותר, ובכך משפר את יעילות הקירור ונוצר זרימה סוערת קטנה בתעלה, כדי לממש את אפקט הניקוי העצמי של התעלה.

3. הערך המוסף של הדפסת תלת מימד למוצרים בהזרקה

תבנית הזרקת הקירור הקונפורמית המיוצרת על ידי הדפסת תלת מימד יכולה להשיג עד 3% מיעילות עיבוד תבנית ההזרקה. בדוגמה המוצגת באיור 70, תבנית מגרדת קרח מעובדת על ידי ייצור תוסף, מה שמפחית את זמן ההזרקה מ-2 שניות ל-80 שניות, מה שאומר שמהירות הייצור של חלקים יצוקים בהזרקה הוכפלה.

יתרונות עיקריים נוספים של תבניות קירור קונפורמיות המיוצרות על ידי ייצור תוסף כוללים: ניתן ליצור מוצרי פלסטיק אחידים יותר, אפס פגמים במוצרים וללא סימני התכווצות הנגרמים כתוצאה מקצבי קירור לא אחידים. בנוסף, בעת פיתוח מוצרי הזרקה חדשים, זה עוזר להשיג פיתוח מוצר באמצעות פחות איטרציות. כמובן, יתרונות נוספים כוללים בעת ייצור תבניות מורכבות, שיטת הייצור התוסף מהירה יותר משיטות מסורתיות בשל הפחתת עיבוד תעלות הקירור וחבור קישורים.

יצוין כי דיוק פני השטח של התבנית המיוצרת על ידי ייצור תוסף אינו גבוה, ויש לקבל את דיוק פני השטח הנדרש באמצעות טיפול לאחר גימור וליטוש. בקישור זה, היתרונות של עיבוד שבבי מסורתי וייצור תוסף משלימים זה את זה.

קישור למאמר זה:הדפסת תלת מימד משפרת את הערך המוסף של יצרני תבניות הזרקה


הדפסת תלת מימד משפרת את הערך המוסף של יצרני תבניות הזרקהמתכת, כרסום נחושת, פלדת פחמן,באינטרנט חיתוך לייזר שירות, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.