האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הדפסת תלת מימד של חומרים תרמופלסטיים באמצעות מדיה משובצת בצורה חופשית

הדפסת תלת מימד של חומרים תרמופלסטיים באמצעות מדיה משובצת בצורה חופשית

Modeling Deposition Fused (FDM) ו- Direct Ink Writing (DIW) הדגימו בהצלחה ייצור של מבנים תרמופלסטיים ללא תלת מימד הכוללים מבנים תלויים (לא מעוגנים), אך הם מוגבלים בחומרים ובתנאי הדפסה ישימים. הדפסת תלת מימד במבנה חופשי דורשת חומרים תומכים שיכולים להדפיס תרמופלסטיים במקומות לא מעוגנים.

מדפסת תלת מימד DIW שימשה להדפסת דיו פולימרי במיקרוג'ל פלסטי של Bingham כמדיום להטמעה. המדיה המוטבעת שמסביב תומכת בדיו המודפס וגורמת להפרדת פאזות במקום על ידי משקעי טבילה.

הדפסת תלת מימד של חומרים תרמופלסטיים באמצעות מדיה משובצת בצורה חופשית

על מנת לפתור את הקשיים של ייצור בצורה חופשית על ידי הדפסה מבוססת אקסטרוזיה, השימוש בג'לים של מיקרו-חלקיקים כמדיה להטמעה נחקר רבות. שיטות אלו מכונות ביחד הדפסת תלת מימד משובצת (e3DP).

בהדגמות אלו, הג'ל הופיע כ-Bingham Plastics עם מודולוס נמוך ולחץ תפוקה נמוך המדפיסים שרפים בעלי צמיגות נמוכה. e3DP יכול לייצר באופן חופשי חומרים שונים, כגון סיליקון, הידרוג'ל, סגסוגת יציקה, קולואיד ותאים חיים המכילים הידרוג'ל.

למרות כל המחקרים המוצלחים הללו, ייצור תרמופלסטיים בצורה חופשית לא הוכח עם e3DP. הסיבה לכך היא שתרמופלסטיים מותכים וחיריים הם בדרך כלל גבוהים מ-100 מעלות צלזיוס, והם אינם תואמים למדיה תומכת המורכבת מהידרוג'לים של מיקרו-חלקיקים.

חוקרים מהמעבדה הריאולוגית של אוניברסיטת סינגפור לטכנולוגיה ועיצוב (SUTD) פיתחו שיטה פשוטה להדפסת תרמופלסטיים תלת-ממדיים באמצעות מדיום מוטבע בצורה חופשית הנקראת משקעים פולימרים חופשיים (FPP).

ב-FPP, לג'ל המיקרו-חלקיקים כמדיום שמסביב יש שתי פונקציות בסיסיות בו-זמנית. ג'ל המיקרו-חלקיקים מספק תמיכה מבנית לדיו, וגורם לשינוי הפאזה של הדיו באמצעות השרייה ומשקעים. טכנולוגיית ההדפסה התלת מימדית המבוססת על שיטת טבילת החלקיקים שמסביב פתחה את היכולת של תרמופלסטיים לייצור חופשי.

מחקרים הראו ששימוש בג'ל מיקרו-חלקיקים על בסיס מים ועל בסיס אתנול בתור הג'ל שמסביב מאפשר שימוש ביותר ממסים ופולימרים ב-FPP. דיו פולימרי עם ריכוז פולימר נמוך (צמיגות נמוכה) ודיו עם פורוגן מקנים נקבוביות בתוך המבנה המודפס.

השיטה שלנו מתגברת על המגבלה של שימוש במדיה מיקרו-חלקיקית עבור תרמופלסטיות בעלות מבנה חופשי, והיא הראשונה להשתמש בדיו פולימרי ג'ל מיקרו-חלקיקים עם טבילה, אמר המחבר הראשי של המאמר, ד"ר Rahul.

FPP מספקת שיטה ייחודית לייצור רכיבים חזקים מבחינה מכנית המורכבים מתרמופלסטיים שונים בצורת תלת מימד ללא צורך בחומרים תומכים. זה מרחיב את טכנולוגיית הייצור התוסף הקיימת, הוסיף Michinao Hashimoto, חוקר ראשי SUTD ופרופסור חבר.

קישור למאמר זה: הדפסת תלת מימד של חומרים תרמופלסטיים באמצעות מדיה משובצת בצורה חופשית

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הדפסת תלת מימד של חומרים תרמופלסטיים באמצעות מדיה משובצת בצורה חופשיתPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).