האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הדפסת תלת מימד של מבני תאים חיים עם מבני מזו ומיקרו

הדפסת תלת מימד של מבני תאים חיים עם מבני מזו ומיקרו

השילוב של מדפסות תלת מימד של שני פוטונים (2PP) עם צבעי דיו חדשניים מבוססי הידרוג'ל יכולים להדפיס ישירות מבנים בתלת מימד המכילים תאים חיים בקנה מידה מזו ומיקרו. NanoUp Bio, שפותחה על ידי UpNano GmbH, היא מדפסת תלת מימד המבוססת על סדרת NanoOne של פילמור שני פוטונים מונע בלייזר. המדפסת יכולה לבנות מבנה של 3 סדרי גודל.

סוג חדש זה של הידרוג'ל פותח על ידי Xpect INX (שמרכזו בגנט, בלגיה), והוא השרף היחיד שיכול להטביע תאים חיים ישירות מצלחת התרבית לתוך מבנה מודפס תלת מימדי מדויק ביותר.

הדפסת תלת מימד של מבני תאים חיים עם מבני מזו ומיקרו

במשך עשרות שנים, תרבית תאים דו-ממדית הייתה הסטנדרט לפיתוח תרופות פרה-קליניות ולמחקר ביו-רפואי. יותר ויותר עדויות מראות שמודלים אלה אינם יכולים לייצג היטב את אינטראקציות התאים ברמת התלת-ממד במערכות חיות. לכן, פיתוח תרופות המבוסס על מערכות דו-ממדיות הוא לעתים קרובות מוטעה, מה שמוביל לעלויות מו"פ לא אפקטיביות של מיליארדי דולרים.

בשל היעדר חומרים מתאימים ומערכות הדפסה, נבלם השימוש בתאים חיים משובצים לבניית מבנים תלת מימדיים מורכבים ומדויקים ביותר. מכיוון ש-Xpect INX ו-UpNano פיתחו ביחד סוג חדש של Bioink המבוסס על הידרוג'ל, בשילוב עם דגם ההדפסה החדש של UpNano, העבודה הזו הפכה כעת למציאות.

היכולות המקיפות של UpNano בפיתוח ציוד הדפסת תלת מימד משולבות היטב עם היכולות המקיפות של Xpect INX בעיצוב חומרים חדשניים להדפסה תלת מימדית, אמר פיטר גרובר, ראש טכנולוגיה ומייסד שותף של UpNano. פיתחנו במשותף הידרוג'ל X Hydrobio INX©U3 בעל תואם ביולוגי גבוה, ובמקביל, סיפקנו מכשיר הדפסת תלת מימד בפולימריזציה של שני פוטונים, שיכול לספק את מגוון גדלי ההדפסה הגדול ביותר בשוק.

X Hydrobio INX U200 הוא הידרוג'ל מסיס במים שיכול להעביר תרביות תאים מצלחות תרבית דו-ממדיות למבנים תלת-ממדיים מורכבים. X Hydrobio INX U2 מבוסס ג'לטין פותח במיוחד עבור אריזה של סוגי תאים מרובים, כך שניתן ליצור מיקרו-מבנים תלת מימדיים מורכבים. ההידרוג'ל מחקה את סביבת התא הטבעית ומתכלה, מה שמאפשר לתאים להחליף בהדרגה את החומר הזה ברקמות שזה עתה נוצרו.

הג'ל פותר את הבעיות שנתקלות במדיות גידול סטנדרטיות עליהן מודגרות תרביות תאים בדו מימד. ניתן להזין את ההידרוג'ל המכיל תאים חיים ישירות לתוך NanoOne Bio (מדפסת תלת מימד 2-פוטונים ברמת דיוק גבוהה שפותחה על ידי UpNano). מחקר מקיף הראה שהלייזר האדום 2 ננומטר של NanoOne Bio לא יגרום נזק לתאים חיים גם אם הוא משתמש בהספק גבוה מאוד עבור מדפסות NanoOne. למעשה, עוצמת הלייזר הגבוהה הייחודית של מערכת ההדפסה 3-Photon 780D של UpNano מאפשרת שימוש במכשירים אופטיים, המאפשרים ייצור מהיר של מבנים בקנה מידה גדול ברמת הסנטימטר בדיוק גבוה במיוחד, אפילו עד לרמת הננומטר.

השילוב של X Hydrobio INX U200 ו-NanoOne Bio מספק אפשרויות חדשות למחקר ופיתוח ביו-רפואי בתעשייה ובאקדמיה. פרופסור ג'יימס ג'יי יו ממכון ווייק פורסט לרפואה רגנרטיבית בארצות הברית הבין את הפוטנציאל העצום והחליט לייעץ ל-UpNano לגבי הפיתוח העתידי. מומחים ידועים להנדסת רקמות וייצור ביולוגי יצטרפו למועצה המייעצת של החברה באפריל 2021 וידריכו את המשך הפיתוח של יישומים חדשים למחקר ופיתוח ביו-רפואי. כעת ניתן לא רק לייצר מעבדה-על-שבב בדיוק חסר תקדים, אלא גם להשתמש ישירות בתאים חיים משובצים לייצור שבבים, מה שחוסך זמן ומגדיל את חשיבות התוצאות.

כיום ניתן ליצור מבנה פני השטח הדומה לרקמות טבעיות (מבנה ביומימטי), המאפשר אינטראקציה כמעט טבעית בין תאים חיים וסביבת הגדילה שלהם. נצפה ברקמות חיות שתאים שגדלו בצורה דו-ממדית על מצע גידול סטנדרטי רחוקים מהסביבה הטבעית בה נתקלים, והם חסרים אינטראקציה כוללת עם התאים הסובבים, הסבירה מנהלת השיווק והפיתוח העסקי, דניס מנדט עם מייסד שותף של UpNano. במחקר ופיתוח ביו-רפואי הוכר כי חוסר זה במגע תלת-ממדי בין תא לתא משפיע לרעה על הפרשנות של התוצאות המתקבלות באמצעות מודלים של תאים בבני אדם.

השילוב של NanoOne Bio וערכת X Hydrobio INX U200 שפותחה לאחרונה ישנה מאוד גישה זו. חברות תרופות ומוסדות מחקר יוכלו לעצב מודלים של תאים המחקים את תנאי הגדילה הטבעיים של גוף האדם. למעשה, NanoOne Bio מאפשרת ייצור של מבני שטח או פיגומים תלת מימדיים מורכבים עם תאים משובצים בטווח הסנטימטרים עם הדיוק הגבוה ביותר.

עם נתיב אור ספציפי, אלגוריתם סריקה אופטימלי וטכנולוגיית רזולוציה אדפטיבית קניינית, מערכת NanoOne מספקת גם זמן ייצור מהיר משמעותית ממערכות אחרות, ויתרונותיה הוכרו על ידי לקוחות בתעשייה ובאקדמיה. הרחבת מגוון הלקוחות במחקר הביו-רפואי עוררה עניין רב.

קישור למאמר זה: הדפסת תלת מימד של מבני תאים חיים עם מבני מזו ומיקרו

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הדפסת תלת מימד של מבני תאים חיים עם מבני מזו ומיקרוPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).