האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הדפסת תלת מימד תהפוך לאחת מעשרת הטכנולוגיות הצומחות ביותר ב-3

הדפסת תלת מימד תהפוך לאחת מעשרת הטכנולוגיות הצומחות ביותר ב-3

על פי נתונים של משרד הפטנטים והסימנים המסחריים בארה"ב, הדו"ח השנתי האחרון של מחלקת שירותי הפטנטים של IFI CLAIMS זיהה הדפסת תלת מימד כטכנולוגיה התשיעית הצומחת במהירות ב-3.

הדוח מסכם את החברות, הטכנולוגיות והמדינות שקיבלו הכי הרבה פטנטים בשנה האחרונה. לאורך 2020, למרות המגיפה העולמית של דלקת ריאות כתר חדשה, מענקי הפטנטים ירדו בפחות מ-1% מ-2019 ל-2020 ל-352,013, בעוד שבקשות לפטנטים גדלו בכמעט 5%, תוך שמירה על מגמת עלייה בארבע השנים האחרונות.

הדפסת תלת מימד תהפוך לאחת מעשרת הטכנולוגיות הצומחות ביותר ב-3

ראוי לציין כי Jinbao Electronics ו-XYZprinting, חברות בת של קבוצת Jinbao, נכללות שתיהן בחמש החברות המובילות המבקשות פטנטים להדפסת תלת מימד בשנת 3, עם סך של 2020 בקשות לפטנטים.

מייק בייקרופט, CRO של IFI CLAIMS, אמר: "באופן כללי, למרות המגיפה, פעילות הפטנטים בארה"ב ירדה מעט בשנה שעברה. "בעשר השנים האחרונות, מה שראינו הוא בעצם מסלול כלפי מעלה. זו ירידה קטנה, אבל עדיין אחוז גבוה יותר ממה שראינו ב-2018".

"אינדיקטור חיובי נוסף הוא שחלה עלייה נומינלית בבקשות לאישור מראש שהוצאו בשנת 2020. עם זאת, עלינו להמתין לפחות שנה אחת לפני שנוכל לקבוע אם למגיפה הזו יש השפעה כלשהי".

הדפסת תלת מימד היא הטכנולוגיה התשיעית הצומחת במהירות

IFI CLAIMS זיהה את 10 הטכנולוגיות הצומחות ביותר בהתבסס על נתוני בקשות לפטנטים בארה"ב נכון לסוף 2020, וקיבוץ פרסומי פטנטים לפי קוד סיווג הפטנטים השיתופי (CPC). לאחר מכן נבדקו קבוצות העלות לקליק לפי קנה המידה של 2020, והייתה צמיחה מהירה במהלך התקופה של ארבע השנים מ-2016 עד 2020.

לגבי הדפסת תלת מימד, הדוח מראה שקטגוריית הפטנטים B3Y 33 (הדפסה תלת מימדית; פעולות עזר או ציוד) צומחת בשיעור צמיחה שנתי מורכב (CAGR) של 40%. בדו"ח IFI CLAIMS, זה הופך את הדפסת תלת מימד לטכנולוגיה התשיעית הצומחת במהירות ב-3. בשנת 27.14, מבין בקשות פטנט בקטגוריית פטנט B3Y, לאחר קצב צמיחה שנתי מורכב של 2020% בין 2017 ל-33, הדפסת תלת מימד דורגה במקום השני ב- הדוח השנתי.

למערכות מחשב המבוססות על מודלים ביולוגיים (67% קצב צמיחה שנתי מורכב) יש קצב צמיחה של ארבע שנים פי ארבעה מזה של הדפסת תלת מימד, והן במקום הראשון ב-3, ואחריהן 2020% ממכשירי עישון אלקטרוניים ואנגיוספרמים – עם צמחים רלוונטיים מדע וטכנולוגיה ופיתוח זרעים-55%. למידת מכונה נחשבת לטכנולוגיה הרביעית בקצב הצמיחה המהירה ביותר עם קצב צמיחה שנתי מורכב (CAGR) של 49%, בעוד מחשבים קוונטיים, מערכות בקרה משתנות לא חשמליות, תצוגת מידע, העברת מידע, נהג וניווט אוטומטי לכלי רכב. גם בראש הרשימה.

סיווג פטנט B33Y 40 הדפסת תלת מימד צומח בשיעור צמיחה שנתי מורכב של 3%.

Hewlett-Packard (HP) רשמה את מספר בקשות הפטנטים להדפסת תלת מימד ב-3, אך סך הבקשות של Kinpo Group הוחלפו

עד 2020, ארה"ב השיגה 47% מכלל הפטנטים החדשים שניתנו, בסך 164,379, שהם הנתח הגדול ביותר במדינה בודדת ופי שלושה מהמספר שניתן לחברה היפנית השנייה בגודלה (52,429). דרום קוריאה דורגה במקום השלישי עם 22,400 איש, וסין במקום הרביעי עם 18,792 מענקים.

החברות עם הכי הרבה בקשות לפטנטים להדפסת תלת מימד בשנת 3 רשומות כדלקמן:

HP Development (HP) – 470

ג'נרל אלקטריק (GE) – 331

Jinbao Electronics – 273

XYZprinting – 272

בואינג -195

מעניין שמכיוון שגם Kinpo Electronics וגם XYZprinting הן חברות בת של Kinpo Group, הנתונים מראים ש- Kinpo Group הגישה סך של 545 פטנטים להדפסת תלת מימד בשנת 3, מעל HP בהרבה.

חלק מהפטנטים הנכללים בנתונים אלה כוללים את מערכת הכונן הבחירה של Hewlett-Packard, השימוש בחלקיקי הקצף של נייקי לייצור הנעלה, תנור הסינטרינג של Markforged, והפטנטים של בואינג על שיטת הטיפול בקרינת פלזמה של חלקיקי אבקה.

בהסתכלות על החברות האחרות ברשימת 1,000 החברות המובילות להשיג פטנטים בארה"ב בשנת 2020 של IFI CLAIMS, 10 החברות המובילות שהכי פעילות בפטנטים להדפסת תלת מימד כוללות גם את Xerox, הנמוכה ב-3% ממספר הפטנטים שהוגשו. בשנת 25, Continuous Composites הגדילה את אישור הפטנטים שלה מאחד ב-2019 ל-2019 ב-35, ו-Carbon הגדילה את פעילות הפטנטים שלה ב-2020%. קונספט לייזר היא החברה התשיעית מבין החברות הפעילות ביותר בפטנטים להדפסת תלת מימד ב-93, ואחריה חברת אפלייד מטיריאלס, שמספר הפטנטים שהוענקו לה הוא יותר מפי שניים מזה של השנה הקודמת.

חברות אחרות שראו עלייה משמעותית בפעילות הפטנטים בתלת מימד ב-3 כוללות את Ford Global Technologies (עלייה של 2020%), Autodesk (עלייה של 157%), Thermwood Corp (עלייה של 91%) ו-Align Technology בעלייה של 89%.

קישור למאמר זה: הדפסת תלת מימד תהפוך לאחת מעשרת הטכנולוגיות הצומחות ביותר ב-3

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הדפסת תלת מימד תהפוך לאחת מעשרת הטכנולוגיות הצומחות ביותר ב-3PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).