האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הדרך לאינטרנט סלולרי עבור חברות תבניות מדויקות

הדרך לאינטרנט סלולרי עבור חברות תבניות מדויקות

בשנים האחרונות, למרות שתעשיית התבניות המדויקת של ארצי השיגה התפתחות מסוימת, התחרות בתעשייה הפכה עזה יותר ויותר. מספר רב של חברות לייצור תבניות דיוק קטנות ובינוניות צריכות בדחיפות להרחיב את קנה המידה שלהן ולשפר את היתרונות הכלכליים שלהן כדי להתמודד עם התחרות העזה. מודל הקידום והשיווק המסורתי אינו יכול עוד לענות על צורכי הפיתוח של תעשיית התבניות המדויקות. ממודל השיווק הלא מקוון המסורתי ועד לשיווק מקוון, מהמחשב האישי ועד ללקוח המובייל, תעשיית התבנית המדויקת עומדת בקצב של האינטרנט הסלולרי ועומדת בקצב של הזמן, נכנסה לעידן השיווק באינטרנט הסלולרי.

הדרך לאינטרנט סלולרי עבור חברות תבניות מדויקות

שיווק ברשת סלולרית ממלא תפקיד מכריע בהתפתחות העתידית של תעשיות מסורתיות. שיווק סלולרי משתמש בשירותי מיקום כדי לדייק את ההשפעות השיווקיות, שיש לה יתרונות משמעותיים יותר משיווק באינטרנט מסורתי, וההשפעות בולטות יותר.

בעידן האינטרנט הסלולרי, תעשיות מסורתיות שעדיין נאבקות בערוצי השיווק המסורתיים מתחילות להתמודד עם שורה של בעיות כמו פיגור בייצור ומכירות מפורקות. לפי המגמה הכללית, ייצור תבניות מדויקות צריך להשתמש גם בערוצי שיווק רשתי כדי להרחיב את נתיב הפיתוח שלו.

עבור ארגונים, באמצעות לקוח ה-APP של הטלפון החכם, רשום מידע תאגידי, פרסם פרמטרים של מוצר, הצעות מחיר, תמונות, מידע עסקי, תקשר עם לקוחות מקוון וממש עסקאות מקוונות. כמות המידע העצומה ומערכת הסיוע ההדדית הנוחה ממלאים תפקיד טוב יותר בפרסום ובקידום ארגונים; הזדמנויות עסקיות בלתי מוגבלות ועלויות תפעול נמוכות מקדמים שיווק מדויק וצמיחה עסקית של ארגונים. יחד עם זאת, בקצה השני של הטלפון החכם, צרכנים או רוכשים יכולים לחפש מוצרי עובש מדויקים רלוונטיים בהתאם לצרכיהם. המחיר ופרמטרי הביצועים הרלוונטיים של המוצרים ברורים במבט חטוף, והם יכולים לרכוש בקלות את המוצרים הנחוצים להם בלחיצת קצות האצבעות.

קישור למאמר זה: הדרך לאינטרנט סלולרי עבור חברות תבניות מדויקות

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הדרך לאינטרנט סלולרי עבור חברות תבניות מדויקותפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.