האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ההבדל בין אנודה לחמצון כימי

ההבדל בין אנודה לחמצון כימי

ההבדל בין אנודה לחמצון כימי


האנודיזציה, הידע וההבנה שלה, ימשיכו להמשיך כיוון שזה אחד ממוצרי האתר, לכן יש לבצעו, ואסור שהוא מרושל ורפוי. במקרה זה, לא מאוחר מדי, נתחיל מיד, אני מקווה שכולם יכולים ללמוד מזה ולהתקדם.

ההבדל בין אנודה לחמצון כימי
ההבדל בין אנודה לחמצון כימי

1. האם יש הבדל בין אנודייז לחמצון כימי על סגסוגת אלומיניום?

יש הבדל מסוים בין אנודייז לחמצון כימי על סגסוגות אלומיניום, ואין ספק בכך. באשר להבדלים הספציפיים, באופן ספציפי, להלן הסיבות העיקריות:

  • הבדל 1: אנודייז דורש חשמל, בעוד שחמצון כימי לא.
  • הבדל 2: לאורך זמן החמצון האניודציה ארוכה יותר, בדרך כלל עשרות דקות, בעוד שהחמצון הכימי לוקח עשרות שניות בלבד.
  • הבדל 3: מבחינת עמידות בפני שחיקה, סרט התחמוצת הנוצר על ידי אנודיזציה הוא בדרך כלל בין כמה וכמה עשרות מיקרומטר, וחמצון כימי הוא 0.01-0.15 מיקרומטר בלבד. לכן עמידותו בפני שחיקה אינה טובה כמו זו של חמצון אנודי. סרט התחמוצת המתקבל.
  • הבדל 4: מבחינת מוליכות, הראשון אינו מוליך, ואילו השני מוליך.

2. באילו נסיבות עדיף סרט תחמוצת האנודייז? בנוסף, מהן שיטות האנודייז הנפוצות?

שירותי אנודייז ניתן לומר שהוא אחד הנפוצים יותר טיפול שטח שיטות. מטרת השימוש בו היא בעיקר לשפר את עמידות הבלאי, עמידות בפני קורוזיה וקשיות פני השטח של חומר העבודה כדי לשפר את תכונות פני השטח שלו. עם זאת, יש לו נקבוביות ויכולת ספיחה גבוהה מאוד, כך שרק כאשר קצב הגדילה של הממברנה גדול מקצב הפירוק, ניתן להשיג יכולת טובה להדבקות וגוף פיגמנט קבוע, ובהמשך ניתן להשיג ביצועי שימוש טובים.

קישור למאמר זה: ההבדל בין אנודה לחמצון כימי

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


ההבדל בין אנודה לחמצון כימיPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.