האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

ההבדל בין חותך כרסום גלילי לחיתוך כרסום קצה

ההבדל בין חותך כרסום גלילי לחיתוך כרסום קצה

ההבדל בין חותך כרסום גלילי לחיתוך כרסום קצה


חותכי כרסום הם כלים סיבוביים עם שן אחת או יותר לטחינה. אנו משמשים בדרך כלל לעיבוד מישורים במכונות כרסום אופקיות, חותכי כרסום מסולסלים 45 מעלות, ושיני החותך מופצים על היקף הטחינה היא חותך כרסום גלילי. חותכי טחינה גליליים מחולקים לשיניים ישרות ושיניים סליליות לפי צורת השן, ושיניים גסות ושיניים עדינות לפי מספר השיניים.

ההבדל בין חותך כרסום גלילי לחיתוך כרסום קצה
ההבדל בין חותך כרסום גלילי לחיתוך כרסום קצה

חותך הטחינה הגס של שן הסליל בעל מעט שיניים, חוזק שיניים גבוה, מרווח שבבים גדול, והוא מתאים לעיבוד מחוספס. חותך הטחינה העדינה מתאים לגימור. ניתן לשלב חותכי כרסום מרובים לצורך כרסום רחב-מישור, ולשלב את שיני הספירלה המעופפות שמאלה וימינה.

חותכי כרסום גליליים מניבים פרודוקטיביות גבוהה. חותכי כרסום מסתובבים ברציפות במהלך הטחינה ומאפשרים מהירויות כרסום גבוהות יותר, כך שהם בעלי פריון גבוה יותר. במהלך חיתוך וטחינה רציפה, כל שן חותכת ברציפות, במיוחד בכרסום הקצה. כוח הטחינה משתנה מאוד, ולכן אין מנוס מרטט. כאשר תדירות הרטט זהה או מרובה מהתדר הטבעי של כלי המכונה, הרטט הוא החמור ביותר.

בנוסף, כאשר במהירות גבוהה כרסום cnc, על שיני החותך לעבור השפעה קרה וחמה תקופתית, המועדת לסדקים ולסתקים, מה שמקטין את עמידות הכלי. חותכי כרסום חיתוך רב-כלים רב שיניים בעלי שיניים רבות ואורך חיתוך כולל גדול, התורם לשיפור עמידות ופרודוקטיביות הכלי, ויש לו יתרונות רבים.

עם זאת, ישנן שתי בעיות בהמשך: האחת היא ששיני החותך נוטות לריצה רדיאלית, מה שיגרום לשיני החותך להיות בעלי עומס לא שווה ובלאי אחיד, מה שמשפיע על איכות המשטח המעובד; השנייה היא שמרחב פינוי השבבים של שיני החותך חייב להיות מספיק אחרת זה יפגע בשיני החותך. שיטות כרסום שונות על פי תנאי עיבוד שונים, על מנת לשפר את עמידות ופרודוקטיביות הכלי, ניתן לבחור בשיטות כרסום שונות, כגון כרסום הפוך, כרסום למטה או כרסום סימטרי, כרסום אסימטרי וכו '.

בנוסף לחותכי טחינה גליליים, נעשה שימוש נפוץ יותר בחותכי קצה. אז מה ההבדל בין חותך כרסום גלילי לבין חותך קצה? ההבדל הישיר ביותר הוא כי חותך הטחינה הגלילי נלבש על מחזיק הכלי, וניתן להשתמש בטחנת הקצה על ידי הכנסתו ישירות לחור המתחדד של הציר. טחנות קצה משמשות לעיבוד חריצים ומשטחים מדורגים. השיניים נמצאות על ההיקף ומשטח הקצה. באופן כללי, לא ניתן להזין את ההזנה בצורה צירית. כאשר בטחנת הקצה עוברות שיניים בקצה המרכזי, היא יכולה להאכיל בצורה צירית.

בנוסף, טווח השימוש והדרישות של טחנות קצה מפלדה במהירות גבוהה יחסית, וגם אם הבחירה בתנאי החיתוך מעט לא הולמת, לא יהיו יותר מדי בעיות. למרות שבטחנות קצה מסגסוגת קשה יש עמידות טובה בפני בלאי במהלך חיתוך במהירות גבוהה, הן אינן בשימוש נרחב כמו טחנות קצה מפלדה במהירות גבוהה, ותנאי החיתוך חייבים לעמוד בהחלט בדרישות הכלי.

קישור למאמר זה: ההבדל בין חותך כרסום גלילי לחיתוך כרסום קצה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


ההבדל בין חותך כרסום גלילי לחיתוך כרסום קצהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.