האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ההבדל בין חיתוך בלייזר וטכנולוגיית עיבוד מסורתית

ההבדל בין חיתוך בלייזר וטכנולוגיית עיבוד מסורתית

עם ההתפתחות המהירה של מתכת טכנולוגיית עיבוד, גם טכנולוגיית העיבוד משתנה עם כל יום שעובר, ומביאה מושגים מהפכניים רבים מתכת מעבד. בתור מסורתית מתכת ציוד חיתוך, ישנם בעיקר:

  • – מכונת גזירה CNC
  • – אגרוף
  • – חיתוך להבה
  • – חיתוך פלזמה
  • – חיתוך מים בלחץ גבוה

מכשירים אלו תופסים נתח שוק ניכר בשוק. האחד הוא שהם מוכרים, והשני זול. למרות שיש להם חסרונות ברורים בהשוואה לתהליכים מודרניים כגון חיתוך לייזר, יש להם גם יתרונות ייחודיים משלהם.

בגלל מכונת גזירה CNC הוא בעיקר חיתוך בקו ישר, למרות שהוא יכול לחתוך צלחות עד 4 מטר בחיתוך אחד, ניתן להשתמש בו רק לעיבוד פח המצריך רק חיתוך בקו ישר. הוא משמש בדרך כלל בתעשיות שצריכות רק חיתוך ישר, כגון חיתוך לאחר רידוד הצלחת.

ההבדל בין חיתוך בלייזר וטכנולוגיית עיבוד מסורתית

מכונת ניקוב יש יותר גמישות בעיבוד עקומה. למכונת ניקוב יכולה להיות סט אחד או יותר של חבטות מרובעות, עגולות או דרישות מיוחדות אחרות, שיכולות לעבד חלקי עבודה מסויימים מתכת מתכת בכל פעם, הנפוצה ביותר היא השלדה בתעשיית הארונות, טכניקות העיבוד שהם דורשות הן ישרות בעיקרן. קווים, חורים מרובעים, חורים עגולים וכדומה, עם דוגמאות פשוטות וקבועות יחסית. הם פונים בעיקר ללוחות פלדת פחמן מתחת ל-2 מ"מ, והפורמט הוא בדרך כלל 2.5 מ'×1.25 מ'. נירוסטה בעובי של יותר מ-1.5 מ"מ דורשת תבנית בגלל הצמיגות הגבוהה שלה. בדרך כלל, לא נעשה שימוש באגרוף. היתרון שלו הוא מהירות העיבוד המהירה עבור גרפיקה פשוטה וצלחות דקות. החיסרון הוא שהיכולת לנקב לוחות פלדה עבים מוגבלת. גם אם ניתן לנקב אותו, פני השטח של חומר העבודה ממוטטים, מה שעולה על תבניות, מחזורי פיתוח ארוכים של תבניות, עלויות גבוהות וגמישות לא מספקת. החיתוך והעיבוד של לוחות פלדה מעל 2 מ"מ במדינות זרות משתמש בדרך כלל בחיתוך לייזר מודרני יותר במקום במכונות ניקוב. האחת היא שאיכות פני השטח של לוחות פלדה עבים אינה גבוהה בעת ניקוב וחיתוך, והשניה היא שאיכות פני השטח של לוחות פלדה עבים מצריכה אגרוף גדול יותר, אשר מבזבז משאבים. הרעש גדול מדי בעת ניקוב לוחות פלדה עבים, דבר שאינו תורם להגנת הסביבה.

ההבדל בין חיתוך בלייזר וטכנולוגיית עיבוד מסורתית

חיתוך להבה היא שיטת החיתוך המסורתית המקורית בשל ההשקעה הנמוכה שלה. בעבר הדרישות לאיכות העיבוד לא היו גבוהות. כאשר הדרישות גבוהות מדי, א תהליך עיבוד שבבי ניתן להוסיף כדי לפתור את הבעיה, והשוק גדול מאוד. כעת הוא משמש בעיקר לחיתוך לוחות פלדה עבים מעל 40 מ"מ. החיסרון שלה הוא שהעיוות התרמי גדול מדי במהלך החיתוך, החריץ רחב מדי והחומר מבוזבז. יתר על כן, מהירות העיבוד איטית מדי, מה שמתאים רק לעיבוד גס.

ההבדל בין חיתוך בלייזר וטכנולוגיית עיבוד מסורתית

חיתוך פלזמה וחיתוך פלזמה עדין דומים לחיתוך להבה. האזור המושפע מחום גדול מדי, אבל הדיוק גדול בהרבה מזה של חיתוך להבה. למהירות יש גם זינוק בסדר גודל, והופכת לכוח העיקרי בעיבוד הלוחות. דיוק החיתוך בפועל של מכונת חיתוך פלזמה עדינה CNC המקומית העליון הגיע לגבול התחתון של חיתוך לייזר, הגיע למהירות של יותר מ-2 מטר לדקה בעת חיתוך לוחות פלדת פחמן בגודל 22 מ"מ, ומשטח קצה החיתוך חלק ושטוח, ו השיפוע הוא הטוב ביותר. שליטה בתוך 1.5 מעלות, החיסרון הוא שהעיוות התרמי גדול מדי בעת חיתוך צלחת הפלדה הדקה, גם השיפוע גדול, אין מה לעשות כשהדיוק גבוה, והחומרים המתכלים יקרים יותר.

ההבדל בין חיתוך בלייזר וטכנולוגיית עיבוד מסורתית

חיתוך מים בלחץ גבוה הוא השימוש בסילון מים מהיר המסומם בשמר כדי לחתוך גיליון מתכת. אין לו כמעט הגבלות על החומר, ועובי החיתוך יכול להגיע כמעט ליותר מ-100 מ"מ. הוא מתאים גם לחומרים שקל להתפוצץ כאשר משתמשים בחיתוך חם לקרמיקה, זכוכית וכדומה. ניתן לחתוך. ניתן לחתוך נחושת, אלומיניום וכו' על ידי סילוני מים לחומרי לייזר בעלי רפלקציה גבוהה, אך לחיתוך בלייזר יש מכשול גדול. החיסרון בחיתוך מים הוא שמהירות העיבוד איטית מדי, מלוכלכת מדי, לא ידידותית לסביבה וחומרים מתכלים גבוהים.

ההבדל בין חיתוך בלייזר וטכנולוגיית עיבוד מסורתית

חיתוך לייזר מהווה מהפכה טכנולוגית בעיבוד פח ו"מרכז העיבוד" בעיבוד פח. לחיתוך בלייזר רמה גבוהה של גמישות, מהירות חיתוך מהירה, יעילות ייצור גבוהה ומחזור ייצור מוצר קצר, שזכה במגוון רחב של שווקים עבור הלקוחות. לחיתוך בלייזר אין כוח חיתוך, אין עיוות בעיבוד; ללא בלאי כלי, יכולת הסתגלות טובה לחומר; לא משנה חלקים פשוטים או מורכבים, ניתן לחתוך אותו בדיוק לייזר ובצורה מהירה בבת אחת; תפר החיתוך שלו צר, איכות החיתוך טובה ומידת האוטומציה גבוהה, והפעולה פשוטה, עוצמת עבודה נמוכה, ללא זיהום; ניתן לממש חיתוך וקינון אוטומטיים, קצב ניצול החומרים משופר, עלות הייצור נמוכה והתועלת הכלכלית טובה. לטכנולוגיה יש חיים יעילים ארוכים. כיום, חיתוך לייזר משמש לרוב הלוחות בעלי המבנה העליון של 2 מ"מ בחו"ל. מומחים זרים רבים מסכימים כי 30-40 השנים הבאות יהיו תקופת הזהב של פיתוח טכנולוגיית עיבוד לייזר (הכיוון של פיתוח עיבוד גיליון).

דיוק חיתוך הוא המרכיב הראשון לשפוט את האיכות של מכונת חיתוך בלייזר CNC. ארבעה גורמים המשפיעים על דיוק החיתוך של מכונות חיתוך לייזר CNC:

  • 1. גודל צבירה לייזר של מחולל הלייזר. אם נקודת האור קטנה מאוד לאחר איסוף, דיוק החיתוך גבוה מאוד, וגם הפער לאחר החיתוך קטן מאוד. זה מראה שהדיוק של מכונת חיתוך הלייזר הוא גבוה מאוד, והאיכות גבוהה מאוד. אבל קרן האור הנפלטת מהלייזר היא בצורת חרוט, כך שהחריץ שנגזר גם הוא בצורת חרוט. במצב זה, ככל שעובי חומר העבודה גדול יותר, הדיוק נמוך יותר, כך שהחריץ גדול יותר.
  • 2. דיוק שולחן העבודה. אם דיוק הטבלה גבוה מאוד, ישתפר גם דיוק החיתוך. לכן, הדיוק של שולחן העבודה הוא גם גורם חשוב מאוד למדידת הדיוק של מחולל הלייזר.
  • 3. קרן הלייזר מתמצה לקונוס. בעת חיתוך, קרן הלייזר מתחדדת כלפי מטה. בשלב זה, אם עובי חומר העבודה החתוך גדול מאוד, דיוק החיתוך יקטן, ופער החתך יהיה גדול מאוד.
  • 4. חומרים שונים לחיתוך ישפיעו גם על דיוק מכונת החיתוך בלייזר. באותן נסיבות, הדיוק של חיתוך נירוסטה ואלומיניום יהיה שונה מאוד, הדיוק של חיתוך נירוסטה יהיה גבוה יותר, ומשטח החיתוך יהיה חלק יותר.

קישור למאמר זה: ההבדל בין חיתוך בלייזר וטכנולוגיית עיבוד מסורתית

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com/


ההבדל בין חיתוך בלייזר וטכנולוגיית עיבוד מסורתיתמתכת, כרסום נחושת, פלדת פחמן,שירות חיתוך לייזר מקוון, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, בית תיבת הילוכים, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.