האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ההבדל בין חמצון אנודייז ומוליך

ההבדל בין חמצון אנודייז ומוליך

ההבדל בין חמצון אנודייז ומוליך


על מנת להתגבר על הפגמים של קשיות משטח סגסוגת אלומיניום, עמידות ללבוש וכו ', הרחיבו את היקף היישום והאריכו את חיי השירות, טיפול שטח הטכנולוגיה הפכה לחלק הכרחי בשימוש בסגסוגות אלומיניום, וטכנולוגיית האנדיזציה היא כיום הנפוצה והמצליחה ביותר מבין אלו.

ההבדל בין חמצון אנודייז ומוליך
ההבדל בין חמצון אנודייז ומוליך

אנודייז, חמצון אלקטרוכימי של מתכות או סגסוגות. תהליך יצירת סרט תחמוצת על מוצרי אלומיניום (אנודה) בתנאי האלקטרוליט המתאימים ובתנאי תהליך ספציפיים עקב הזרם המיושם. אנודיזציה, אלא אם כן צוין אחרת, מתייחסת בדרך כלל לאנדיזציה של חומצה גופרתית.

ההבדל בין אנודייז לחמצון מוליך

  • 1. אנודיזציה מתבצעת במתח גבוה. זהו תהליך תגובה אלקטרוכימי; חמצון מוליך (נקרא גם חמצון כימי) אינו צריך להיות ממונע. צריך רק לטבול אותו בשיקוי. זוהי תגובה כימית טהורה.
  • 2. אנודיזציה אורכת זמן רב, לעיתים קרובות עשרות דקות, ואילו חמצון מוליך לוקח רק כמה עשרות שניות.
  • 3. הסרט המיוצר על ידי חמצון אנודי מכיל כמה מיקרומטר עד עשרות מיקרומטר, והוא קשה ועמיד בפני בלאי; הסרט המיוצר על ידי חמצון מוליך הוא 0.01-0.15 מיקרומטר בלבד, שאינו עמיד מאוד בפני שחיקה, אך הוא יכול להוביל חשמל ולעמוד בפני קורוזיה אטמוספרית. האם היתרון שלה.
  • 4. סרט התחמוצת במקור אינו מוליך, אך מכיוון שהסרט המופק על ידי חמצון מוליך הוא דק מאוד, הוא מוליך.

קישור למאמר זה: ההבדל בין חמצון אנודייז ומוליך

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


ההבדל בין חמצון אנודייז ומוליךPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.