האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ההבדל בין עיבוד מיקום 3+2 ועיבוד 5 צירים

ההבדל בין עיבוד מיקום 3+2 ועיבוד 5 צירים

ההבדל בין עיבוד מיקום 3+2 ועיבוד 5 צירים


צוות PTJ הוקם בשנת 2007 ומזמן כבר מחויב לעיבוד חלקי מתכת ופלסטיק בעלי דיוק גבוה, קושי רב וניתנים לעיוות, ייצור וייצור קטנים ובינוניים של סגסוגת קלה וחומרים מרוכבים (כגון סגסוגת אלומיניום, סיבי פחמן וכו ') חלקים, ורכישת חלקי רובוט עם שירותים מותאמים אישית. לאחר מכן, מהם היתרונות של עיבוד מיצוב 3+2 ועיבוד חמישה צירים על ידי PTJ?

ההבדל בין עיבוד מיקום 3+2 ועיבוד 5 צירים
ההבדל בין עיבוד מיקום 3+2 ועיבוד 5 צירים

1. מהו עיבוד מיצוב 3+2

כאשר מתבצעת תוכנית כרסום בת שלושה צירים, שני הצירים המסתובבים של מכונת חמישה צירים משמשים לתיקון כלי החיתוך במצב נוטה. שמה של טכנולוגיית העיבוד 3+2 נגזר גם מזה, שנקרא גם מיקום מכונת חמישה צירים, מכיוון שהציר הרביעי והציר החמישי משמשים לקביעת כיוון הכלי במיקום קבוע, במקום מאשר ברציפות במהלך תהליך עיבוד שבבי.

העיקרון של עיבוד מיצוב 3+2 הוא בעצם מימוש הפונקציה התלת-ציר בזווית ספציפית (כלומר "מיצוב"). במילים פשוטות, כאשר כלי המכונה מסובב את הזווית, העיבוד מתבצע באופן תלת-ציר רגיל.

2. מהו עיבוד בו זמני של 5 צירים

על פי תקנות ISO, כאשר מתארים את התנועה של כלי מכונות CNC, משתמשים במערכת קואורדינטות מלבניות שמאליות; ציר הקואורדינטות המקביל לציר הראשי מוגדר כציר Z, וקואורדינטות הסיבוב סביב ציר X, Y ו- Z הן A, B ו- C, בהתאמה. בדרך כלל הצמדה של חמישה צירים מתייחסת לתנועת האינטרפולציה הלינארית של כל 5 קואורדינטות בין X, Y, Z, A ו- B.

3. ההבדל בין מיקום 3+2 לבין הצמדה של 5 צירים

עיבוד מיקום 3+2 ועיבוד הצמדה 5 צירים מתאימים לאובייקטים שונים בתעשייה. עיבוד הצמדה בעל 5 צירים מתאים לעיבוד משטח, ועיבוד מיקום 3+2 מתאים לעיבוד מישור.

היתרונות של עיבוד מיקום 3+2:

  • 1) ניתן להשתמש בכלי חיתוך קצר וקשיח יותר.
  • 2) הכלי יכול ליצור זווית מסוימת עם המשטח, וראש הציר יכול להיות מורחב נמוך יותר וקרוב יותר לחומר העבודה.
  • 3) מרחק תנועת הכלי קצר יותר וקוד התוכנית פחות.

מגבלות של עיבוד מיקום 3+2:

עיבוד מיקום 3+2 נחשב בדרך כלל כהגדרת זווית קבועה לציר. חלקים מורכבים עשויים לדרוש תצוגות אלכסוניות רבות כדי לכסות את כל חומר העבודה, אך הדבר יגרום לחפיפה בין נתיבי הכלים ולהארכת זמן העיבוד.

היתרונות של עיבוד בו זמני עם 5 צירים:

  • 1) אין צורך במיוחדים מתקנים במהלך עיבוד, מה שמוריד את העלות של מתקנים, נמנע מהדק מרובה ומשפר את דיוק עיבוד התבנית.
  • 2) צמצם את מספר המהדקים המשמשים.
  • 3) כלים מיוחדים רבים מושמטים במהלך העיבוד, ובכך מפחיתים את עלויות הכלים.
  • 4) במהלך העיבוד ניתן להגדיל את אורך החיתוך היעיל של הכלי, להקטין את כוח החיתוך, להגדיל את חיי השירות של הכלי ולצמצם את העלות.

מגבלות עיבוד בו זמני של 5 צירים:

  • 1) בהשוואה למיקום 3+2, קשיחות הציר גרועה יותר.
  • 2) במקרים מסוימים, פתרון החמישה צירים אינו מתאים, כגון הכלי קצר מדי או מחזיק הכלי גדול מדי, כך שלא ניתן להימנע מרטט בכל זווית הטיה.
  • 3) בהשוואה לכלי מכונת 3 צירים, שגיאת דיוק העיבוד היא גדולה יותר.

קישור למאמר זה: ההבדל בין עיבוד מיקום 3+2 ועיבוד 5 צירים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


ההבדל בין עיבוד מיקום 3+2 ועיבוד 5 ציריםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.