האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

ההבדל בין פיר מקלדת מכאני

ההבדל בין פיר מקלדת מכאני

ככל שיותר ויותר אנשים אוהבים ספורט אלקטרוני, לאנשים יש דרישות גבוהות יותר ויותר למקלדות מכניות. לדוגמה, מקלדות מכניות הפכו לבחירה הראשונה של משתמשים רבים. מקלדות מכניות אלו מחולקות לצירי מקלדת מכניים בעלי צבעים רבים. יש אנשים שלא יכולים שלא לשאול מה ההבדל בין צירי המקלדת המכניים הללו?

ההבדל בין פיר מקלדת מכאני

המקלדת המכנית הנפוצה שלנו פיר בשוק מתחלק בעיקר לארבעה סוגים: אדום פיר, שחור פיר, פיר תה ופיר ירוק. להלן ננתח את ההבדל בין מוט מקלדת מכאני לארבעה אלה בפירוט.

  • 1. פיר שחור: הפיר השחור ידוע בתור הפיר המכני הפרימיטיבי והטהור ביותר, עם מרחק טריגר קצר במיוחד וחיי השירות הארוכים ביותר. החוש המכני הוא פשוט: כאשר לוחצים למטה מלמעלה למטה, הוא מציג תחושת לחץ ליניארית, כך שאין צורך ללחוץ למטה. הלחץ של מתג הבקרה כולו מרוכז בדרך כלל באמצע, וה"תחתית" נמצאת בתחתית המפתח, כך שה-MX שחור פיר משמש בדרך כלל כמקלדת למשחקים, מה שמקל על לחיצה כפולה על המקלדת. אולם, ה פיר העיצוב של מקלדת זו הוא אינטגרלי. כאשר מקש נלחץ, ה- פיר של המקלדת כולה נלחץ כלפי מטה, כך שהמקלדת המכנית עם פיר שחור לא טובה במיוחד בהקלדה.
  • 2. האדום פיר: נולד בהפקה משותפת של חברות, יש לו כוח קל יותר, זהה לחלק הפלסטיק של השחור פיר, ישר למעלה ולמטה ישר ומרענן וטבעי, הכניסה עשויה להרגיש שהיא חלקה יחסית. בנוסף, הלחץ בגרמים קטן מזה של הפיר השחור, החל מ-35 ומסתיים ב-60 (נקודת ההתחלה של הפיר השחור הוא 40). זהו פיר חדש שיצא בשנת 2008. הוא מרגיש קל יותר ואין לו תחושת מעבר בעת הקשה. זה הולך ישר למעלה ולמטה ומפעיל את המפתח. המרחק הוא גם 2.0 מ"מ, מה שמקל על הפגיעה.
  • 3. תֵה פיר: התה פיר הוא המקיף ביותר. תחושת הפסקה אינה ברורה כמו הפיר הירוק למטה. האצבע מרגישה מאוד נוחה והחוזק מתון. זה מתאים למגוון רחב של סביבות. זה טוב למשחקים או להקלדה. פיר התה הוא גוף הפיר הקרוב ביותר למקלדת הממברנה. למרות שיש פסקאות, זה לא מובן מאליו. במקביל, גם לחץ ההדק קל יותר. אם אתה רק עובר ממקלדת הממברנה, פיר התה מתאים יותר. יחד עם זאת, התחושה הלא בולטת של הפסקה גם משמיעה את הצליל בעת הלחיצה קטן יותר מהפיר הירוק.
  • 4.ירוק פיר: החוש החזק ביותר של הפסקה, צליל הקליק החזק ביותר והחוש המכאני החזק ביותר. זה הנציג פיר של המקלדת המכנית. יש ללחוץ עליו 2.4 מ"מ כדי להפעיל אותו. ההקלדה מלאה בקצב, אבל הצליל חזק יותר, רועש והלחץ חלש. המספר הוא 60 גרם. זה הכי קוקטי פיר. הצליל ברור ודומה למתג ההנעה. הכפתור מופעל רק כאשר הצליל נשמע. לכן, זה נסדק בעת הקלדה. זה מאוד מספק בין אם זה קצות האצבעות או פסיכולוגי. הוא מתאים במיוחד לעבודת טקסט. על ידי.

האמור לעיל מתייחס למקלדת המכנית פיר הֶבדֵל. יחד עם זאת, אני מאמין שכל מי שאוהב מקלדות מכניות יודע גם לבחור את המקלדת המכנית הנכונה. PTJ Hardware היא ספקית של מקצועי מקלדות מתכת לעיבוד Cnc, אנא צור איתנו קשר אם אתה צריך אותם.

קישור למאמר זה:ההבדל בין מקלדת מכנית פיר

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


ההבדל בין פיר מקלדת מכאנידיוק של 3, 4 ו-5 פירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.