האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ההבדל בין פרספקס לזכוכית רגילה, האם פרספקס הוא פלסטיק?

ההבדל בין פרספקס לזכוכית רגילה, האם פרספקס הוא פלסטיק?

שתי שאלות, מה ההבדל בין פרספקס לזכוכית רגילה? האם פרספקס זה פלסטיק? עבור העוסקים בתעשייה, שתי השאלות הללו כנראה אינן בעיה, ונראה שהן נמוכות מאוד. אבל שתי השאלות הללו הן גם האנשים שחיפשו הכי הרבה, מה שאומר שהציבור רוצה לדעת את שתי השאלות האלה. לשאלה השנייה, האם פרספקס הוא פלסטיק? גם השואל חייב לרצות לדעת את התשובה, האם פרספקס הוא פלסטיק או לא.

האם פרספקס זה פלסטיק?

לאנשי המקצוע ברור שפרספקס הוא סוג של תרמופלסטי, המכונה בדרך כלל אקריליק, או PMMA באנגלית, שם כימי: polymethyl methacrylate, תרכובת פולימר העשויה על ידי פילמור של מתיל מתאקרילט.

ההבדל בין פרספקס לזכוכית רגילה

פרספקס הוא פולימר אורגני עם השם הכימי של פולימתיל מתאקרילט. הוא נוצר על ידי פילמור של מונומר מתיל מתאקרילט והוא תרמופלסטי חשוב. המשטח חלק, צבעוני, ביצועי העברת אור טובים, משקל סגולי קטן, קל משקל, חוזק גבוה, עמידות בפני קורוזיה, עמידות בפני לחות, עמידות לאור, ביצועי בידוד טובים, בידוד קול, וניתן ליצור צורות שונות בהתאם לצרכים. ניתן להפוך אותו גם למוצרים צבעוניים, שקופים או אטומים.

זכוכית רגילה היא חומר אנאורגני אמורפי שאינו מתכתי. הוא מיוצר על ידי התכת תחמוצות קוורץ ותחמוצות מתכת כגון תחמוצת נתרן או תחמוצת סידן. המרכיב העיקרי הוא מלח כפול סיליקט. חומרי הגלם העיקריים הם חול קוורץ, בורקס, חומצה בורית, בריט וחומצה פחמנית. בריום, אבן גיר, פלדספאר, אפר סודה וכו'. יש לו תכונות של העברת אור, בידוד חום, בידוד קול, עמידות בפני שחיקה ועמידות בפני מזג אוויר, אבל הוא שביר, לא עמיד בפני פגיעות, בעל סגוליות גדולה ומשקל כבד . זה יכול לשמש לייצור מוצרי זכוכית שאין להם דרישות מיוחדות לעמידות בחום ויציבות כימית.

בפשטות, פרספקס הוא פלסטיק, וזכוכית רגילה היא מסוג הזכוכית שקל לשבור, פשוטה ושקופה. בנוסף, יש כעת זכוכית מחוסמת, אנו גם נביא הקדמה קצרה בהמשך.

זכוכית מחוסמת שייכת לזכוכית בטיחותית. זכוכית מחוסמת היא למעשה סוג של זכוכית דחוסה. על מנת לשפר את חוזק הזכוכית, משתמשים בדרך כלל בשיטות כימיות או פיזיקליות ליצירת לחץ לחיצה על משטח הזכוכית. כאשר הזכוכית נתונה לכוח חיצוני, מתח פני השטח מקוזז תחילה, ובכך משפר את מֵסַב קיבולת ושיפור ההתנגדות של הזכוכית עצמה. לחץ רוח, קור וחום, הלם וכו'. שימו לב להבדיל בינו לבין FRP.

מכיוון שמאמר זה מתמקד בפרספקס, בואו נמשיך לדבר על פרספקס.

סוגי פרספקס, ניתן לחלק את הפרספקס לארבעה סוגים לפי הצורה:

1. פרספקס שקוף חסר צבע

חומר הזכוכית האורגני הנפוץ והשימושי ביותר.

2. פרספקס שקוף צבעוני

ידוע בדרך כלל כלוח צבע. העברת האור היא רכה, וקופסאות האור ועבודות היד הנעשות באמצעותה גורמים לאנשים להרגיש בנוח ונדיבים. פרספקס צבעוני מתחלק לשלושה סוגים: שקוף וצבעוני, שקוף וצבעוני ואטום וצבעוני. הברק של פרספקס מגנטי אינו בהיר כמו פרספקס פנינה, והוא שביר ושביר. הוא מתאים להכנת חוגות, קופסאות, ציוד רפואי וחומרי דוגמנות לדמויות ובעלי חיים. פרספקס שקוף: שקיפות גבוהה, מתאים לייצור מנורות. הנברשת העשויה ממנו היא מעולה ושקופה, צלולה. פרספקס שקוף דומה לזכוכית חלבית, עם השתקפויות רכות. מלאכת יד שנעשתה איתו גורמת לאנשים להרגיש בנוח ונדיבים.

ההבדל בין פרספקס לזכוכית רגילה, האם פרספקס הוא פלסטיק?

3. פרספקס פנינה

זה נעשה על ידי הוספת אבקת פנינים או אבקת זרחן לפרספקס רגיל. לסוג זה של פרספקס יש צבע בהיר וגימור משטח גבוה. לאחר שהצורה החיצונית נלחצת בכבישה חמה על ידי התבנית, גם אם היא טחונה ומלוטשת, היא עדיין שומרת על התבנית המעוצבת, ויוצרת אפקט אמנותי ייחודי. זה יכול לשמש לייצור דמויות, צורות של בעלי חיים, סימנים מסחריים, עיטורים וחומרי תערוכת פרסום.

4. פרספקס מובלט

הוא שקוף, שקוף, חסר צבע, שביר ושביר. הוא משמש בקישוטים כגון דלתות וחלונות פנימיים. יש לו את המאפיינים של שקוף אך אטום. הוא משמש בדרך כלל במחיצות פנימיות או דלתות וחלונות בתאים.

יתרונות הפרספקס

1. האסתטיקה של פרספקס: יש לו אפקט מראה, אומנות מעולה, ללא קמטים, ללא תפרים;

2. האפקט החזותי של פרספקס: צבעים שונים והשפעה חזותית חזקה;

3. העברת האור של פרספקס: העברת האור יכולה להגיע ל-96%, העברת האור מעולה, והאור רך יחסית;

4. עמידות הפגיעה של פרספקס: יותר מפי 200 מזו של מוצרי זכוכית רגילים, אין כמעט סיכון לשבירה;

5. עמידות הפרספקס: למוצר הגנה טובה על מקור האור המובנה ומאריך את חיי מוצר מקור האור;

6. עמידות מזג האוויר של פרספקס: זה יכול לשמור על הצבע לאורך זמן, וחיי השירות של צלחות באיכות טובה יכולים להיות ארוכים עד 6-13 שנים;

7. עמידות הלהבה של פרספקס: לא תהיה בעירה ספונטנית וכיבוי עצמי;

8. תכונות החיסכון באנרגיה של פרספקס: העברת האור טובה מאוד, מפחיתה יחסית את מקור האור, חיסכון בחשמל ומפחיתה את עלות השימוש;

9. הרציונליות של פרספקס: עיצוב סביר ועמיד בפני גשם ורטיבות, מבנה פתוח, קל לניקוי ותחזוקה.

איך מזהים פרספקס?

1. זהה את העברת האור של פרספקס: לאחר שיריעת אקרילית טובה מוקרנת באור לבן, האור המועבר טהור מאוד, ללא הצהבה או כחול, וליריעה טובה יש העברת אור גדולה יותר. ליריעת האקריליק החומר החדש והטהור יש מראה טהור, והיריעה הממוחזרת בעלת מראה צהבהב.

2. זהה את עובי הפרספקס: מאפיין חשוב של יריעת אקרילית נמדד לפי עובי. באופן כללי, כמה עובי מספיק עובי. עליך לשאול על העובי בעת הרכישה. זה הגורם המרכזי. ליריעת האקרילית החדשה והטהורה יש קשיות משטח מעולה ועמידות בפני שריטות, ואין ריח מעצבן בעת ​​חיתוך; קל לשרוט את פני השטח של הסדין המחודש, והוא מייצר ריח מעצבן בעת ​​חיתוך.

3. זהה את אש הפרספקס: אקריליק טוב אינו מתאים לשריפה, ולא יפיק ריחות לא נעימים במהלך העיבוד. חומרים רבים בשוק מתיימרים להיות, זה יכול להיות ניסיון עם מה שהם אמרו. כאשר הסדין האקרילי הטהור מחומם לתרמופורמציה, לא קל לייצר בועות ועיוות; כאשר הסדין הממוחזר מחומם עבור תרמופורמציה, הוא נוטה לעיוות בועות.

4. זהה את רכות האפייה של הפרספקס: ניתן להפריד יריעות שלפוחיות אקריליות טובות גם אם הן מודבקות יחד לאחר אפייה רכה, אך קשה מאוד להפריד בין החומרים העלובים לאחר האפייה והדבקה יחד. ללוח האקרילי החומר החדש והטהור יש יכולת הסתגלות לאורך זמן לצביעה ודיו; הלוח הממוחזר רגיש לצבע ודיו ונוטה לפסי כסף או סדקים.

5. זיהוי קצוות גומי רכים: יריעות חדשות וחומרים טובים נארזים במפעל בקצוות גומי רכים, על מנת למנוע שפשוף. אז זה יכול לשמש כדרך להבחין בין חומרים ממוחזרים לצלחות חדשות.

6. זהה את איכות הפרספקס: יצרני צלחות טובים בדרך כלל מספקים דוגמאות ומוצרים בפועל. ניתן להשוות ולבדוק לפי הצבע וכמה פרמטרים, וגם קל מאוד לזהות.

איך קונים פרספקס?

1. זיהוי העברת האור. לאחר שיריעת אקרילית טובה מוקרנת באור לבן, האור המועבר הוא טהור מאוד, ללא הצהבה או כחלחלה, וליריעה טובה יש העברת אור גבוהה יותר.

2. זיהוי עובי. מאפיין חשוב של יריעת אקרילית נמדד בעובי. באופן כללי, כמה עובי מספיק עובי. עליך לשאול על העובי בעת הרכישה. זה הגורם המרכזי.

3. זיהוי אש, אקריליק טוב אינו מתאים לשריפה, ולא יפיק ריחות לא נעימים במהלך העיבוד. חומרים רבים בשוק מתיימרים להיות, זה יכול להיות ניסיון עם מה שהם אומרים זה פסולת.

פינוי פסולת פרספקס

1. טכנולוגיית הפרדה ופירוק

השוק המקומי אינו בשל ביישום טכנולוגיית פירוק אקרילית, בעיקר באמצעות עבודה, מה שגורם לעלויות גבוהות ולניהול קשה. במדינות זרות, היה תהליך שלם לטכנולוגיית פירוק אקרילי, תוך שימוש במוצרי אקריליק/פרספקס להוספת שרף, ונקודת ההיתוך שלו, נקודת הריכוך שונה, ניתן לחלץ את השרף בטכנולוגיה הנוכחית, והוא יכול להיות מושלם מנוצל

2. שריפה, הטמנה

השיטה העיקרית לייצור מוצרי אקריליק בארץ תגרום לנזקים רבים לאיכות הסביבה ולבזבוז משאבי קרקע. כעת הדרישות הביתיות לאיכות הסביבה הולכות וגדלות, ושיטה זו תבוטל בהדרגה בארץ בעתיד.

3. יציקה משנית

עיבוד אקריליק הוא פשוט. למי שמכיר את האקריליק, לא קשה לעובש משני אקריליק מושלך. השימוש במוצרי אקריליק זרוקים להכנת כל מיני עבודות יד הוא אומנותי מאוד. למוצרי אקריליק יש חיי שירות. עם ההזדקנות של האקריליק, הוא בסופו של דבר יושלך. אופן השלכת מוצרי אקריליק הוא שיקול של איכות הסביבה והעלות. אני מקווה ששיטת השלכת מעמדי תצוגה אקרילית תועיל לכולם. .

קישור למאמר זה: ההבדל בין פרספקס לזכוכית רגילה, האם פרספקס הוא פלסטיק?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


ההבדל בין פרספקס לזכוכית רגילה, האם פרספקס הוא פלסטיק?מתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.