האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ההבדל בין ציפוי מתכת לציפוי פלסטיק

ההבדל בין ציפוי מתכת לציפוי פלסטיק

אלקטרוליזה הוא תהליך של שימוש באלקטרוליזה כדי להצמיד סרט מתכת למשטח של מתכת או חומרים אחרים כדי למנוע חמצון מתכת (כגון חלודה) ולשפר עמידות בפני שחיקה, מוליכות, השתקפות אור ועמידות בפני קורוזיה (נחושת גופרתית וכו'). להעצים את היופי וכן הלאה. אז, האם אתה יודע על ציפוי מתכת וציפוי פלסטיק? מה ההבדל ביניהם?

מה ההבדל בין "ציפוי חומרה" ל"ציפוי פלסטיק"?

1. ההבדל בין חומרה לחומרי ציפוי פלסטיק

חומר הבסיס של ציפוי חומרה הוא מתכת, כגון ברזל, סגסוגת אבץ, סגסוגת נחושת וכו'. חומר הבסיס לציפוי פלסטיק הוא פלסטיק. בשל המצעים השונים, התהליכים המעובדים בשלב המוקדם שונים לחלוטין, אך הציפוי שלאחר מכן הוא בעצם זהה. זה ההבדל שנמצא משני החומרים.

2, ההבדל במחיר של ציפוי מתכת ופלסטיק

לגבי המחיר של השניים: תלוי באיזה חומר משתמשים לשכבת הציפוי, וגם תלוי בדרישות עובי הציפוי ודרישות הבדיקה. גורמים רבים ישפיעו על מחיר הציפוי. לדוגמה, אתה צריך מצופה כרום חלק פלסטיק עם שטח פנים קטן. זה זול יותר. ציפוי זהב של חומרה גדולה יותר הוא יקר יותר, ועובי הציפוי משפיע ישירות על המחיר. לכן, יש צורך לנתח את הבעיה בהתאם למצב בפועל. השניים אינם ברי השוואה.

עם זאת, אם מדובר באותו ציפוי, ציפוי פלסטי יקר יותר, מכיוון שתהליך האלקטרוניקה הפלסטי הוא עוד כמה שלבים, וזה לא קל לציפוי, וזה יותר קשה, והעלות מטבע הדברים גבוהה.

ההבדל בין ציפוי מתכת לציפוי פלסטיק

3, ההבדל בין תהליך ציפוי חומרה לפלסטיק

התהליך של ציפוי פלסטיק וציפוי פלסטיק הוא: הסרת שומנים-הידרופילית-חיספוס-נטרול-פרפרג-הפעלה-התנתקות-כימיקל ניקל-פירו נחושת-חומצה נחושת-ניקל–כרום

תהליך ציפוי חומרה הוא: ניקוי–ציפוי סולפט נחושת—ציפוי ניקל חצי מבריק—ציפוי ניקל מבריק מלא—ציפוי כרום–ייבוש

4, ההבדל בין המאפיינים של חומרה וציפוי פלסטיק

המאפיין של ציפוי פלסטיק הוא שאינו מוליך חשמל. הוא צריך להיות מוליך חשמלי תחילה, כלומר הפעלה וציפוי ללא חשמל, כך ששכבת סרט מתכת תהיה מחוברת היטב למשטח. לאחר מכן, זה לא שונה מציפוי מתכת.

קישור למאמר זה: ההבדל בין ציפוי מתכת לציפוי פלסטיק

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


ההבדל בין ציפוי מתכת לציפוי פלסטיקפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.