האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ההבדל בין ריתוך בלייזר לריתוך רובוט

ההבדל בין ריתוך בלייזר לריתוך רובוט

מה ההבדל בין טכנולוגיית ריתוך לייזר לריתוך רובוט? עם ההתפתחות המתמשכת של טכנולוגיית הריתוך, החלו להתפתח תהליכי ריתוך שונים. ביניהם, טכנולוגיית ריתוך לייזר נמצאת בשימוש נרחב בתחומים שונים. לריתוך בלייזר יש את היתרונות של צפיפות אנרגיה גבוהה, דפורמציה קטנה ומהירות ריתוך מהירה.

ההבדל בין ריתוך בלייזר לריתוך רובוט

מאמר זה ייקח אותך להבין ריתוך לייזר ההבדל בין טכנולוגיה לריתוך רובוטי.

  • 1. דיוק הריתוך שונה. מיקום הריתוך של ריתוך הלייזר צריך להיות מרותך במדויק, ועבודת הריתוך צריכה להתבצע בטווח המיקוד של קרן הלייזר, שיכול להגיע ל-0.1 מ"מ, דיוק הריתוך גבוה מאוד, וחלקים מסוימים עם מרווח קטן יכולים להיות מרותך; רוב רובוט ריתוך הוא דרך ההוראה וההפקה דורשת הגדרת תוכנית הריתוך, כולל מהירות ריתוך, מיקום נקודת ריתוך וכו', ונדרש תכנות שונה לתפרי ריתוך שונים.
  • 2. המפרטים של חומרי ריתוך שונים. ריתוך בלייזר מתאים לחומרים דקים ולריתוך תיל דק. העובי שניתן לרתך מוגבל. זה לא יכול לרתך חלקי עבודה מעל 19 מ"מ. ריתוך בלייזר אינו מתאים לקווי ייצור. ריתוך רובוט אינו דורש ממדים כלליים גבוהים במיוחד. לרובוט הריתוך יש חישת סטייה ופונקציית מעקב קשת בתהליך הריתוך, כך שחומר העבודה בעובי שונה יפוצה במהלך תהליך הריתוך.
  • 3. שיטות ריתוך שונות. במהלך ריתוך לייזר, לפיד הריתוך אינו צריך להשתמש באלקטרודות, אין דאגה לזיהום אלקטרודה והחלפת לפיד הריתוך, וניתן להשתמש בריתוך ללא מגע, ולהפחית את הבלאי והעיוות של חלקים קשורים; ריתוך הרובוט משיג ריתוך מגע, ולפיד הריתוך נדרש כחלק לביש. החלפה שוטפת, ויש לנקות את אקדח הריתוך במהלך העבודה, מה שמשפיע על תהליך העבודה.
  • 4. סביבת הריתוך שונה. גם ריתוך לייזר וגם ריתוך רובוט יכולים לעבוד בסביבות קשות. ריתוך בלייזר יכול לעבוד בסביבת ואקום; ריתוך רובוט יכול להיות מותאם אישית לפי סביבות שימוש שונות.
  • 5. איכות הריתוך שונה. לריתוך בלייזר מהירות חימום מקומית מהירה, השפעה קטנה על רכיבים היקפיים ועיוות ריתוך קטן. ריתוך רובוט קבוע בעזרת כלי עבודה מתקנים, ויש לנקוט באמצעים מסוימים כדי להפחית את העיוות של חומר העבודה.

קישור למאמר זה: ההבדל בין ריתוך בלייזר לריתוך רובוט

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


ההבדל בין ריתוך בלייזר לריתוך רובוטפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.