האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

ההבדל בין תהליך הטבעה וזיוף

ההבדל בין תהליך הטבעה וזיוף

מה ההבדל בין הַטבָּעָה ו לְטִישָׁה?


פרזול הוא שילוב של פרזול והטבעה, והוא שיטת יצירה ליצירת חלק בצורת וגודל רצויות באמצעות ראש פטיש, סדן, אגרוף או כוח אגרוף של מכונת פרזול להפעלת לחץ על ריק לגרום לעיוות פלסטי.

ההבדל בין תהליך הטבעה וזיוף

ההבדל בין תהליך הטבעה וזיוף

בתהליך הזיוף, לחלק יש עיוות פלסטי ברור וכמות גדולה של זרימת פלסטיק. בתהליך ההחתמה, הכדור נוצר בעיקר על ידי שינוי המיקום המרחבי של כל חלק, ואין זרימה פלסטית ממרחק גדול בפנים.

פרזול משמש בעיקר לעיבוד חלקי מתכת, וניתן להשתמש בו גם לעיבוד לא-מתכות מסוימות, כגון פלסטיק הנדסי, גומי, בילטים קרמיים, לבנים וחומרים מרוכבים. 

פרזול ומטלורגיה בגלגול, שרטוט וכדומה הם כולם עיבוד פלסטי, או עיבוד לחץ, אך פרזול משמש בעיקר לייצור חלקי מתכת, בעוד שגלגול, שרטוט וכו' משמשים בעיקר לייצור יריעות, רצועות, צינורות, מטרה כללית חומרי מתכת כגון פרופילים וחוטים.

פרזול הוא שילוב של פרזול והטבעה, כמו תעשייה ומסחר, המכונה גם תעשייה ומסחר.

עיבוד הטבעה הוא טכנולוגיית הייצור של חלקי מוצר בעלי צורה, גודל וביצועים מסוימים באמצעות הכוח של ציוד הטבעה קונבנציונלי או מיוחד, אשר מעוות ומעוות ישירות את היריעה בתבנית. סדינים, תבניות וציוד הם שלושת המרכיבים של הטבעה. 

על פי טמפרטורת עיבוד ההטבעה, הוא מחולק להטבעה חמה והטבעה קרה. הראשון מתאים לעיבוד גיליונות עם עמידות גבוהה לדפורמציה ופלסטיות ירודה; האחרון מתבצע בטמפרטורת החדר, שהיא שיטת הטבעה נפוצה עבור יריעות דקות. זוהי אחת השיטות העיקריות של עיבוד מתכת פלסטית (או עיבוד לחץ) והיא גם חלק מהטכנולוגיה ההנדסית של יצירת חומרים.

קישור למאמר זה: ההבדל בין תהליך הטבעה וזיוף

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


ההבדל בין תהליך הטבעה וזיוףPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת והטבעה. מתן אבות טיפוס, ריצות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.