האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ההכנה הטכנית לפני הריתוך לריתוך מסגרת גדולה

ההכנה הטכנית לפני הריתוך לריתוך מסגרת גדולה

עיבוד ריתוך מסגרת בקנה מידה גדול משמש בדרך כלל לתמיכה בבסיס של כמה מכונות בנייה כבדות וציוד אוטומציה, שיכולים לסייע לציוד זה לעבוד בצורה בטוחה וחלקה יותר.

בתהליך הריתוך של מתלים גדולים, אנחנו צריכים לא רק להבין את הדרישות הטכניות של עיבוד ריתוך של מתלים גדולים ואת דרישות העיבוד של עיבוד ריתוך של מתלים, אנחנו צריכים גם להבין את ההכנות הטכניות לריתוך לעיבוד ריתוך של מתלים גדולים, רק מכיר את הריתוך של מתלים גדולים

ההכנה הטכנית לפני הריתוך לריתוך מסגרת גדולה

התוכן הקשור להכנה טכנית לפני ריתוך של העיבוד יכול להיות טוב יותר לייצור ולעיבוד שבבי, אז מהן ההכנות הטכניות לפני הריתוך לריתוך של מתלים גדולים?

  • 1. ביצוע בדיקת תחזוקה ורישום של ציוד עיבוד וכלי עבודה
  • 2. יש להכין חומרי עיבוד, לרבות חומרי ריתוך, אביזרים הנדרשים לציוד עיבוד שבבי וכו'.
  • 3. המסמכים הנדרשים לעיבוד ריתוך חייבים להיות מלאים, לרבות שרטוטי מוצר, תהליך עיבוד שבבי מסמכים וכו'.
  • 4. לפני הריתוך, יש לנקות את הכלי לפי מפרט ההפעלה
  • 5. לפני הריתוך, שימו לב האם המפרט של חומרי הריתוך עומד בדרישות המוצר
  • 6. רצועות כלי הגנה בטיחותיות לעובדי ריתוך, לרבות נעלי מגן, כפפות, משקפי מגן וכו'.
  • 7. יש לנקות את השמן, הצבע, האבנית, החלודה, השכבה והשכבה המגולוונת על פני מפרק הריתוך ובסביבתו לפני ההרכבה כדי לחשוף את הברק המתכתי.

עיבוד ריתוך מסגרת בקנה מידה גדול מצריך את הכנת העיבוד הנ"ל לפני הריתוך, כך שעיבוד ריתוך מסגרת בקנה מידה גדול יכול להתבצע בצורה בטוחה ויעילה יותר. מפעל עיבוד מכאני בקנה מידה גדול של PTJ מתמקד בעיבוד ריתוך מסגרת בקנה מידה גדול, מוזמן לשלוח שרטוטים ודוגמאות לעיבוד שבבי!

קישור למאמר זה: ההכנה הטכנית לפני הריתוך לריתוך מסגרת גדולה

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com/


ההכנה הטכנית לפני הריתוך לריתוך מסגרת גדולהמתכת, כרסום נחושת, פלדת פחמן,באינטרנט חיתוך לייזר שירות, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.