האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ההשוואה בין סוגי שלדות מחשב תעשייתיים

ההשוואה בין סוגי שלדות מחשב תעשייתיים
ההשוואה בין סוגי שלדות מחשב תעשייתיים

1. תפקידו של שלדת המחשב התעשייתי

סביבת השימוש של מארז המחשב התעשייתי היא בדרך כלל קשוחה, טמפרטורה גבוהה, טמפרטורה נמוכה, לחות גבוהה, פעולה ללא הפרעה לטווח ארוך ומקומות עם יותר רעש אפור. לכן, דרישות ההגנה לשלדת המחשב התעשייתית הן גבוהות מאוד. לוח הבקרה הראשי התעשייתי מחולק בעיקר לשני חלקים, לוחית הבסיס + כרטיס מעבד. ניתן לחלק את שלדת המחשב התעשייתית הנוכחית לשלוש קטגוריות, האחת היא שלדת המחשב התעשייתי המשובץ המיינסטרים, השנייה היא השלדה האופקית והשנייה היא השלדה התלויה על הקיר. לשלדת המחשב התעשייתית יש את היתרונות של אנטי אקסטרוזיה, אנטי קורוזיה, עמיד בפני אבק, אנטי רטט ואנטי קרינה. אז מהן הפונקציות של שלדת המחשב התעשייתית?

  • 1. מוליכות שלדת המחשב התעשייתי: האם החומר של השלדה מוליך הוא גורם חשוב מאוד הקשור לבטיחות אביזרי המחשב בשלדה. אם חומר המעטפת שנבחר אינו מוליך, החשמל הסטטי שנוצר לא יכול להיות מוליך אל הקרקע דרך המעטפת התחתונה של המעטפת, מה שיגרום לכוויות חמורות של הדיסק הקשיח והלוח במעטפת. כעת החומר של השלדה הוא בדרך כלל פלדה, ואיך להתמודד עם לוח הפלדה הוא המפתח למבנה הפנימי של השלדה. הראשון הוא שאנו משתמשים ביריעות מגולוונות, במקרה זה המוליכות טובה מאוד; השני, מרוסס רק עם צבע נגד קורוזיה, ואפילו כמה לוחות פלדה מרוססים רק עם צבע רגיל, המוליכות גרועה. למעשה, זה מאוד פשוט. פשוט שים את מחטי המדידה של המונה משני צידי השלדה. אם מחטי המחוון במונה אינן זזות, זה אומר שהשלדה אינה מוליכה ומצפה ישירות את לוח הפלדה.
  • 2. המוליכות התרמית של מארז המחשב התעשייתי: הרציונליות של מבנה פיזור החום היא גורם חשוב הקשור לפעולה יציבה של המחשב התעשייתי. טמפרטורה גבוהה היא הרוצח של מוצרים אלקטרוניים. טמפרטורה גבוהה מדי תגרום לאי יציבות מערכת ולהאיץ את הזדקנות החלקים. עם השיפור המתמיד של תדר ה-CPU של מחשבים תעשייתיים, השימוש הנרחב בכוננים קשיחים מהירים והחלפה תכופה של לוחות בעלי ביצועים גבוהים, בעיית פיזור החום במארז משכה יותר ויותר תשומת לב. עד כה, פתרון קירור השלדה היעיל ביותר הוא שימוש במבנה ערוץ קירור אינטראקטיבי: האוויר הקר החיצוני של השלדה הקדמית נשאב לתוך השלדה מפתחי מאוורר הכדורים המהירים 120 מ"מ משני צידי שלדת הדיסק הקשיח ולאחר מכן. מהמרכב, צפון ודרום. שבב הגשר, לוחות שונים והגשר הצפוני הגיעו לבסוף לסביבת המעבד. לאחר מעבר רדיאטור המעבד, חלק מהאוויר החם יוצא מהמארז מיציאת המאוורר בחלק האחורי של שתי כיפות המהירות הגבוהות של ה-80 מ"מ, והשני עובר דרך חלק בתיבת המאוורר של ספק הכוח של המחשב התעשייתי. . מאוורר המארז מאמץ מאוורר כדורי, בעל היתרונות של נפח אוויר גדול, מהירות גבוהה, ייצור חום נמוך, חיים ארוכים, רעש נמוך, הימנעות מרעש מוגזם והשגת באמת פיזור חום "ירוק".
  • 3. עמידות בפני זעזועים של מארז המחשב התעשייתי: מארז המחשב התעשייתי ירטוט כאשר ישנם מספר מאווררים במהירות גבוהה עקב כונן המארז והדיסק הקשיח שבתוכו. הרטט יכול בקלות לגרום לשגיאת קריאת הדיסק ולרצועת הדיסק הקשיח להינזק או אפילו לאיבוד. נתונים, כך שהמרכב היא גם אחת מתכניות העיצוב המבני העיקריות של אנטי-רעידות המרכב שלנו. בהתחשב בדרישות הפנימיות של המארז, כגון עמידות בפני קורוזיה, מוליכות חשמלית ומוליכות תרמית, מערכת שיכוך המארז שלנו עשויה כולה מחומרי מתכת, שיכולים לא רק לעמוד בדרישות לעיל, אלא גם לשחק תפקיד באנטי-אייג'ינג ועמידות בחום. פתרונות מערכת השיכוך שלנו התקבלו היטב על ידי לקוחות מבית ומחוץ.
  • 4. מיגון אלקטרומגנטי של ארון בקרה תעשייתי: אנשים רבים מכירים כיום את נזקי הקרינה האלקטרומגנטית לגוף האדם, ולכן כל אחד ינסה לבחור בקרינה אלקטרומגנטית קטנה יחסית של צג גביש נוזלי בקניית תצוגה. לוחות אם, מעבדי מחשב תעשייתיים, זיכרון מחשב תעשייתי ולוחות אם שונים ייצרו כמות גדולה של קרינה אלקטרומגנטית, שתגרום לנזק מסוים לגוף האדם אם לא ימנע זאת. בשלב זה, התיק הזה הפך לנשק חשוב נגד קרינה אלקטרומגנטית ומגן על בריאותנו. קופסת מיגון טובה יכולה גם לחסום ביעילות הפרעות קרינה חיצוניות כדי להבטיח שהאביזרים הפנימיים של המחשב לא יושפעו מקרינה חיצונית.
  • 5. על מנת להגביר את השפעת פיזור החום של ארון הבקרה התעשייתי, יש לפתוח חורים בחלקים הדרושים של הארון, כולל חורי לוחית הצד של הארון, חור כניסת האוויר של מאוורר הפליטה וחור הפליטה של מאוורר הפליטה, כך שצורת החור חייבת להתאים לדרישות הטכניות למניעת קרינה. החורים על השלדה צריכים להיות קטנים ככל האפשר, ויש להשתמש בחורים עגולים חזקים ככל האפשר כדי לחסום קרינה.

2. גודל שלדת מחשב תעשייתי

זה בדרך כלל מתלה סטנדרטי של 19 אינץ', גובה 4U והרוחב שצוין (48.26 ס"מ = 19 אינץ') והגובה (כפולות של 4.445 ס"מ). מכיוון שהרוחב הוא 19 אינץ', המתלה שעומד בדרישה זו נקרא לפעמים "מתלה 19 אינץ'". יחידת העובי הבסיסית היא 4.445 ס"מ. 1U הוא 4.445 ס"מ, ו-2U הוא 8.89 ס"מ פי שניים מ-1U. במילים אחרות, מה שנקרא "שרת PC 1U" הוא מוצר שעומד במפרטי EIA ובעל עובי של 4.445 ס"מ. מוצרים המיועדים להתאים לארון 19 אינץ' נקראים בדרך כלל שרתי מתלים. כעת השלדה הנפוצה היא שלדת 4u, והגודל קבוע בדרך כלל ל-177 מ"מ (H)*482.6 מ"מ (W)*452 מ"מ (D).

3. איזה סוג של מארז מחשב תעשייתי הוא טוב

השלדה של מחשב תעשייתי כללי (עם או בלי מאוורר, שלדת בקרה תעשייתית, מחשב בקרה תעשייתי רב-טורי, מחשב בקרה תעשייתית שקטה לחץ להבנה) כולם עשויים ממבנה פלדה, שהוא חזק ודוחס יחסית, ויכול להגן על בקרה תעשייתית טוב בסביבות קשות. המבנה הפנימי של המכונה, והשימוש בשלדה תעשייתית מלאה מפלדה העומדת בתקן ELA, משפר את יכולת ההתנגדות להפרעות אלקטרומגנטיות ומאפשר למחשב התעשייתי לעבוד טוב יותר.

ניתן להתקין בפנים פלטת בסיס פסיבית התואמת ל-PC bus, עם מסך פילטר ושיכוך רסיס EMI, שכבות כרטיס CPU והתקן שכבות מחוזק, שעדיין יכול לפעול בצורה אמינה בסביבה עם רטט מכאני גבוה, ומצויד במסנן אבק כדי להפחית את ה-Dust Invade.

שלדות מחשב תעשייתיות מתוכננות לפי תקני דחיית מחשבים בינלאומיים, כך שגודל המטוס הוא ביסודו אחיד, וניתן להתקין את הציוד יחד בארון סטנדרטי אנכי גדול. כך, מצד אחד, הציוד יכול לתפוס את המקום הקטן ביותר, ומצד שני זה נוח. התחברו והתנהלו עם ציוד אחר, ויחד עם זאת חדר המחשב ייראה מסודר ויפה.

קישור למאמר זה:ההשוואה בין סוגי שלדות מחשב תעשייתיים


ההשוואה בין סוגי שלדות מחשב תעשייתייםמתכת, כרסום נחושת, פלדת פחמן,באינטרנט חיתוך לייזר שירות, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.