האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ההשפעה של מחשוב ענן על תעשיית ייצור העובשים בסין

ההשפעה של מחשוב ענן על תעשיית ייצור העובשים בסין

מחשוב ענן מספק משאבים דינמיים, ניתנים להרחבה ולעתים קרובות מוירטואליים דרך האינטרנט. מחשוב ענן יכול להוזיל מאוד את עלות המידע, לקדם את הפופולריות והיישום של טכנולוגיית המידע ולקדם את האינטגרציה הנרחבת של התיעוש והאינפורמטיזציה, שהיא מהפכה נוספת בתחום טכנולוגיית המידע.

ההשפעה של מחשוב ענן על תעשיית ייצור העובשים בסין

ליישום מחשוב ענן לתחום pdm יש סיכויים רחבים מאוד. הסיבה לכך היא שהקשר הבין-ארגוני הנרחב גורם ל-pdm מיושם לעתים קרובות על מחשוב מקביל. שירותי מחשוב ענן הם חסכוניים יותר, והמשתמשים אינם צריכים להשקיע בשום שרת או להתקין תוכנה כלשהי, אתה יכול להשתמש בענן כדי לספק גישה נוחה, לקדם ניסויים וחדשנות, להפחית את אי הוודאות בעלויות ולאתגר את טכנולוגיית המידע בקוד פתוח. בְּאוֹתָה צוּרָה. אפליקציית pdm בענן הבנויה על חדשנות טכנולוגית מתמשכת הופכת את החדשנות הארגונית ליותר עם אוניברסליות. "כתפיסה חדשה, מחשוב ענן מיושם בתוכנת ניהול מו"פ ארגונית pdm, אשר חייבת לכסות חידושים טכנולוגיים רבים ושיפור של כמה יישומי טכנולוגיה בסיסיים. מכיוון שתוכנת ניהול ארגונית כוללת צבירת ידע ניהולי פנימי של הארגון, כגון עסקים תהליכים, נתונים עסקיים, לוגיקה עסקית, מבנה עסקי וכו'. כאשר טכנולוגיות מחשוב ענן חדשות רבות מיושמות ברמת המשתמש, יש לשלב אותן עם פילוסופיית הניהול של הארגון עצמו, והערך שמחשוב ענן מביא לארגון יהיה בהדרגה לְהִשְׁתַקֵף." Shenzhen Luo Baihui, נשיא Jinmo Integrated Marketing Consulting Co., Ltd., אמר כי היישום של מחשוב ענן לתעשיית העובש יכול להבטיח שלקוחות התעשייה יוכלו ליהנות תחילה מהערך שנוצר על ידי הטכנולוגיה העדכנית ביותר והמודל העסקי העדכני ביותר. אחסון, שרת, רשת ומשאבים נוספים יחדיו למאגר משאבים גדול. צד המשתמש מתחשב רק בשימוש, ואינו צריך להתחשב במימוש באמצע הדרך. במקביל, תעשיית העובשים יכולה לחלוק גבולות שונים ולמקסם את היתרונות .

על רקע האינטגרציה הכלכלית העולמית, גם תעשיית העובש בסין עוברת שינויים מטלטלים. ערך התפוקה של התבניות קפץ לקדמת הבמה בעולם, וציוני המוצרים הופכים בהדרגה ל-high-end ומתוחכמים, ותעשיית התבניות באזורים שונים מתפתחת מאוד. ציוד ייצור ושיטות ייצור מתקדמים מיושמים בתהליך עיבוד התבנית, ותוכנת 3D CAD מיושמת על עיצוב מוצר התבנית. ניתן לומר כי מהחומרה ועד סביבת התוכנה, לתעשיית העובשים כבר אמורה להיות רמת תחרות עם עמיתים זרים. . עם זאת, במציאות, איכות מוצרי העובש כמעט וקפאה, תקופת העיבוד ארוכה מדי, והעלות של תבניות יוקרתיות גבוהה מהצפוי בשוק. זה מראה שתעשיית ייצור התבניות של סין עדיין מתמודדת עם בעיות בלתי רגילות רבות, ששורשיהן מרוכזים ב:

  • (1) קנה המידה של מפעלי ייצור תבניות אינו גדול, ורוב מפעלי העובש שייכים למפעלים קטנים, בינוניים ומיקרו. דפוס הייצור של תבניות מקשה אחת גורמת לחברות התבניות לעשות הרבה, ותנאים מציאותיים רבים מגבילים את היקף חברות התבניות. במשך תקופה ארוכה, רוב חברות התבניות בארצי קשורות לחברות עיבוד דפוס, וניתן לראות בתי מלאכה קטנים בכל מקום.
  • (2) ליחידים בתעשיית העובשים מאפיינים מקצועיים חזקים בהתאם לתחום המוצרים המיוצרים. באופן כללי, התחומים המקצועיים של חברות הדוגמניות צרים מאוד, והן לא ידייקו במיוחד במרדף יותר מדי כדי להרחיב את תחומיהן. המאפיינים של רוב חברות המודל בארצי אינם ברורים. אם הם רוצים לשרוד טוב יותר, עליהם לארגן את ההתפתחות העתידית שלהם מנקודת מבט מקצועית יותר ולתת משחק מלא למומחיות שלהם.
  • (3) לחץ התחרות בין אותו ענף גדול מדי, ושולי הרווח מצטמצמים. יש יצרני עובש שלא מהססים להוריד את איכות המוצרים שלהם ולהוריד את המחירים שלהם כדי להילחם על מרחב המחיה ולקבל סיכוי לשרוד. זה לא רק שיבש את סדר שוק העובש וגרם ללקוחות לתחושת חוסר אמון בתעשיית העובש המקומית בכללותה, אלא גם השפיע לרעה על שיפור הרמה הטכנית הכוללת של התעשייה, מה שגרם לרמת ההתפתחות הטכנולוגית. לקפוא.

קיומם של גורמים שורשיים אלו השפיע קשות על התחרותיות בשוק בחו"ל, יכולת החדשנות הטכנולוגית והרווחיות של תעשיית העובשים בסין. Luo Baihui אמר שאנו יכולים לשנות את החשיבה שלנו, למשל, להרחיב את המרחב העסקי של ארגונים בצורה אופקית באמצעות מערכת היחסים המשותפת בין ארגונים כדי לזכות בעוד קבוצות לקוחות. הפתרון הטוב ביותר לבעיות אלו הוא להתאים למאפייני התעשייה, בהתבסס על היסודות, ולשלב ארגונים קטנים, בינוניים ומיקרו-מודלים בעלי מאפיינים טכניים שונים.

מחשוב ענן מדגיש את הדיפוזיות, ההפצה בכל מקום ואת המאפיינים החברתיים של המחשוב. המאפיינים של מחשוב ענן קובעים שזהו משאב פלטפורמה מצוין שיכול לפתור בעיות יוצאות דופן עימן מתמודדת תעשיית העובש. אם אנחנו לא מתייחסים ליחסי האמון בין מיזמים לעת עתה, אנחנו אפילו לא צריכים לדעת מי השותף, כל עוד ניתן להשיג את המטרה המשותפת היא המטרה. מאפיינים אלו של מחשוב ענן יביאו שינויים רבים לחברות מודל. בנוסף לשילוב ושימוש בכל ההיבטים של משאבי מחשוב מידע, זה חוסך הרבה עלויות, וחשוב מכך, זה גם ישנה את אופן הפעולה של ארגונים.

  • (1) אינטגרציה ואינטגרציה. מחשוב מבוזר יכול לארגן את המחשבים של חברות קשורות הממוקמות בכל רחבי האינטרנט דרך הענן. אנו משתמשים במחשבים בענן הציבורי כמו מסופי תחנות העבודה הנמצאים בחברה שלנו, מה שיביא נוחות רבה לעבודת החברה. , תהליך זה הוא חלק, במיוחד עבור ארגונים קטנים, בינוניים ומיקרו-מודלים. ללא עזרת משאבים חיצוניים כמו מחשוב ענן, אין כמעט מקום להרחבת היכולות הטכניות שלהם. בעידן מחשוב הענן, לא משנה כמה קטנה לחברה יש מאפיינים משלה, היא יכולה להיוולד מחדש. כארגון מודל מוביל בקנה מידה גדול, הוא גם ישקף את תפקיד הליבה של Zhongxingpengyue בענן.
  • (2) שיתוף. כולל בהיקף מוגבל, שיתוף **, שיתוף משאבים טכניים ושיתוף משאבי עיבוד בנוסח מיוחד. היישום של מחשוב ענן לתחום ה-pdm של רכיבי מידע ארגוניים הוא כמעט התאמה משמים. מימוש ניהול מידע מוצרי מאקרו חוצה ארגונים בענן תורם לסובלימציה של עבודת תקינה חוצה ארגונים, משאבי עיצוב משלימים ותורם לחדשנות טכנולוגית נוספת. מסר טוב.
  • (3) שיתוף פעולה. בהתחשב במודל העסקי העתידי של ארגוני מודל, ארגונים יצטרכו בהכרח לשתף פעולה יותר ויותר עם מובילים בתעשייה ובתחומים קטנים. זה כולל הבנת הנושאים העסקיים העיקריים שלה והבטחת העקביות של קריטריוני ההצלחה. בעידן הענן, כל ארגון יכול להפוך למוביל של פרויקט מסוים ולמקסם את השפעתו תחת המתיחה של הענן.

לכן, טכנולוגיית ענן יכולה באופן טבעי לשנות את מערכת היחסים התחרותית בין חברות מודל למערכת יחסים שיתופית, וזה לא רק שיתוף פעולה פשוט. פעולת טכנולוגיית הענן מתאימה ביותר לעגינה עם ה-pdm של תהליך האינפורמטיזציה הפנימי הארגוני הנוכחי.

טכנולוגיית PDM (ניהול נתוני מוצר) היא טכנולוגיה המנהלת את כל המידע הקשור למוצר ואת כל התהליכים הקשורים למוצר. הרעיון המרכזי של pdm הוא תכנון מסודר של נתונים, אופטימיזציה של תהליך העיצוב ושיתוף משאבים. זוהי דיסציפלינה מקיפה מאוד שמכניסה את תפיסות הניהול העדכניות ביותר בעידן המידע, תוך שימוש בכלי טכנולוגיית מידע, למימוש המוצר. בהתבסס על תפיסה זו, Luo Baihui ציין כי אינפורמטיזציה של תעשיית הייצור הפכה למגמה ומגמה בלתי הפיכה. זה ריאלי ודחוף יותר להסתמך על טכנולוגיית ענן כדי להקים גוף שיתופי לעיבוד עובש מאי פעם. הסתמכות על גופים משותפים לשיפור איכות וטכנולוגיה חדשנית אין ספק שזו הבחירה הטובה ביותר להשתמש בטכנולוגיית pdm הפועלת בענן כדי לממש את היוזמה הזו. הבעיה של חלוקת תפקידים בגוף השיתופי:

  • (1) הראשון הוא הקבלן. המפעלים העיקריים לעיבוד תבניות ייקחו על עצמם את העבודה, יבצעו את הפיתוח והייצור של הגוף הראשי של התבנית או יחלקו משימות, וישלימו את האחריות הכוללת הסופית.
  • (2) שתף את צד העיבוד. את התפקיד הזה יכולות למלא חברות לעיבוד עובש באותו תפקיד. בעבר, עקב חששות שונים, חלקו העיקרי של התבנית הושלם פעמים רבות באותו מפעל. כעת, שיתוף הפעולה בין טכנולוגיית הענן ושיתוף הפעולה יכול להיות קשור יותר. הימנע מדאגות אלה, פרש טוב יותר מושגי עיצוב וכוונות, והפוך את העיבוד המשותף למציאות.
  • (3) תורם חלקים סטנדרטיים של חלקים ותבנית. יש לומר שהחלק הזה מומש לפני מחשוב ענן, ואחרי שהוא מוצב בענן, הוא יכול להיות מדעי יותר מבחינת יישוב, בקרת עלויות וניהול לוחות זמנים. זה גם מאוד משמעותי.
  • (4) מבצע אימות תוכנית עיצוב, תפקיד זה יכול להתבצע על ידי יצרני פיתוח תבניות מוסמכים או מכוני מחקר מדעיים ומוסדות אחרים, כך שניתן להבטיח את התקדמות הפיתוח ודיוק התוכנית. לפני עידן הענן, גם אם הבנו שיש שיטה כזו, היה קשה מאוד לתפעול.

בחלוקת תפקידים אלו, נגלה שלמיזם ספציפי ניתן לשנות את תפקידו, וזה בדיוק מה שמחשוב ענן טוב בו, מה שמגביר את הגמישות וההתאמה לשוק של שיתוף הפעולה.

ואז מה שצריך לדון הוא אופן הפעולה של שיתוף הפעולה. כל חברת עיבוד בשיתוף העובש בעידן הענן יכולה לקחת על עצמה את החוזה הכללי, ואז הקבלן הכללי יוציא את החוזה, ותוכן החוזה כולל את כל חוזה העובש וחוזה חלקי. כולל מיקור חוץ של עיבוד גוף עיקרי או חלקי תבניות, עיצוב ואימות ושיפור סכימה וכו', הכוללים את כל ההיבטים של שרשרת העסקים של התבניות, לפי קצב הפיתוח של הקבלן הכללי, הנקודה החשובה ביותר היא בתהליך זה, עלינו לשאוף למקסם את האינטרסים של כל הצדדים, והאחריות הכללית הסופית חייבת להיות הקבלן הכללי.

לבסוף, יש צורך להשלים מראש את הסכמי ההובלה, האבטחה, התשלום והשאר על מנת להבטיח שהגוף המשותף יפעל בצורה מהימנה. מחשוב ענן למעשה מחבר ארגוני מודל לארגון גדול וירטואלי, מיישם את המציאות של ארגון גדול, תוך שמירה על המאפיינים של ארגונים קטנים ויתרונות הגמישות. שיתוף הפעולה המאורגן דרך הענן יהיה שונה מארגונים מסורתיים. השיטה החדשה תהיה עדיפה עוד יותר. בנוסף, ביסוס יחסי אמון חשוב מאוד. חשוב מאוד לנהל שיתוף פעולה עסקי על בסיס הכרה הדדית ביכולות טכניות ובסטנדרטים אתיים. הגוף השיתופי שהוקם בדרך זו יציב.

יישומי מחשוב ענן בתעשיית התבניות הופיעו לראשונה אצל ספקי חלקי תבניות זרים גדולים. חברות תוכנה רבות מודעות להזדמנויות העסקיות העצומות שמחשוב ענן עומד לחולל שינויים עצומים בתעשיית הייצור. בנוסף לספקי חלקי תבניות, כמה חברות תבניות גדולות פתחו גם פונקציות של PDM בענן באתרים הציבוריים שלהן כדי להקל על הלקוחות להבין את מפרטי התבניות של החברה. הניסיונות הללו רק החלו. עם הופעתן של יותר ויותר טכנולוגיות חדשות, pdm יישום הטרמינל יהפוך יותר ויותר נרחב.

תוך שנים ספורות, טכנולוגיית הענן שינתה לחלוטין את סביבת טכנולוגיית המידע בין ארגונים. השינויים המהירים בטכנולוגיה והשינויים המתמשכים בסביבה העסקית יקדמו עוד יותר את ההתפתחות המהירה של הענן ביחסים בין חברות מודל. בנוסף, עם השינוי המהותי של מחזור חיי צריכת ה-IT, האתגרים החדשים שעמם מתמודדות חברות יהפכו לכוחות מניעים, שיניעו חברות מודל להתקדם במבול המידע. בשונה מתעשיות ייצור אחרות, לחברות בודדות בתעשיית העובשים יש מאפיינים מקצועיים מובהקים, אך הם אינם מתאימים להתמודדות עם הדרישות המורכבות של הלקוחות. הדבר מצריך רוח של שיתוף פעולה זה עם זה, אם כי זה לא אופן הפעולה הנוכחי של חברות תבניות. אבל אנחנו צריכים להאמין שזו תהיה הדרך המרכזית בעידן המידע.

הופעת מחשוב הענן בתעשיית העובש עשויה לשנות לחלוטין את אופן הפעולה של תעשיית העובש. יריבים רבים שעדיין נמצאים היום בתחרות עזה עשויים להפוך מחר לחברי קבוצה שעובדים זה לצד זה. זו לא סתירה, אבל זה יהיה טוב יותר. משקף את יתרון הסינרגיה של תעשיית העובש. אנו גם מאמינים לחלוטין בכוחו של מחשוב ענן. רק התעשייה המיוחדת של תבניות יכולה לשקף את המאפיין הזה בצורה הטובה ביותר. זה כמעט בלתי נתפס להגיע להצלחה בעידן המידע מבלי להבין את הקשר הזה ולהסתמך על אנשים חלשים שיעבדו קשה.

קישור למאמר זה: ההשפעה של מחשוב ענן על תעשיית ייצור העובשים בסין


ההשפעה של מחשוב ענן על תעשיית ייצור העובשים בסיןמתכת, כרסום נחושת, פלדת פחמן,באינטרנט חיתוך לייזר שירות, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.