האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ההתקדמות של אלומיניום קל משקל לתחבורה

ההתקדמות של אלומיניום קל משקל לתחבורה

כמו העלייה הנוכחית של מוצרי עיבוד עיבוד עמוק מאלומיניום, קל משקל לרכב הוביל באופן טבעי לטובת חברות רבות. אלומיניום הוא המתכת הירוקה הידידותית ביותר לסביבה עם תכונות עיבוד CNC טובות, תכונות פיזיקליות, תכונות מכניות ועמידות בפני קורוזיה. בגלל הביצועים המקיפים המצוינים שלו, האלומיניום הוא בלתי נפרד מכלי תעופה וחלל חשובים לאריזת מיכלים, סירים ומחבתות. מגזר התחבורה שואף יותר ויותר למטרה של "מהירות ותשוקה דו-קיום". כיום, פרופילי אלומיניום הם התחליף המתאים ביותר להשגת מטרה זו. יצרניות רכב מפורסמות כמו לנד רובר, אאודי, ב.מ.וו וכו' החלו להשתמש ב-Jianmei, אסיה. השפעות המשוב הנוכחיות של מוצרי אלומיניום המשמשים לתחבורה על ידי ארגונים כמו אלומיניום ראויות לשבח.

ההתקדמות של אלומיניום קל משקל לתחבורה

יכולת ייצור אלומיניום מבוקרת כהלכה, מחירי האלומיניום צפויים לעלות ולהתאושש. גורמים בענף ציינו כי בכניסה למחצית השנייה של השנה, הכלכלה העולמית עדיין נמצאת בשלב התאמה מבחינת מדיניות המאקרו. סביר להניח שארצות הברית תעלה את הריבית במחצית השנייה של השנה. סדרת ההשפעות לאחר הברקזיט צפויות להופיע בהדרגה. הדרך עוד ארוכה, וצפוי שאופק המאקרו יהיה ריק כמיינסטרים. ביסודו של דבר, מבחינת היצע, צמצום כושר הייצור של מפעלי יתוך אלומיניום בינלאומיים כמו רוסאל ואלקואה הגיע לקיצה, וקיימת אפשרות קטנה להפחתה נוספת בייצור במחצית השנייה של השנה. עם התקדמות שוק האלומיניום בקנה מידה גדול ומקבץ בסין, לחלקים בעלות נמוכה במחצית השנייה של השנה עדיין יש למפעלי אלומיניום תוכניות התרחבות, וכושר הייצור של חלק זה הוא כ-1.1 מיליון טון; מבחינת ביקוש, משתמשי אלומיניום גדולים לשימוש קצה כמו נדל"ן ורכב ימשיכו לפעול בצורה מוחלשת במחצית השנייה של השנה, בעוד מה שמכונה תחליפי אלומיניום לנחושת ותחליפי אלומיניום לתחומים חדשים כגון פְּלָדָה. ההתקדמות היא הרבה מאחורי הציפיות, והביקוש המהותי לאלומיניום אלקטרוליטי מוגבל.

התמיכה במדיניות ביישומי אלומיניום גדלה. ב-23 באוגוסט הצהיר איגוד התעשיות של איגוד המתכות הלא ברזליות בסין כי הוא יתמקד בהרחבת היישום של אלומיניום בעתיד, וישאף להרחיב את היישום של אלומיניום ב-6 מיליון טון בעוד כשלוש שנים. בנוסף, היא תרחיב את יישום הנחושת, תשפר את איכות המוצר, הציון והתחרותיות, ותגדיל עוד יותר את נתח השוק המקומי והעולמי. לעומק עיבוד שבבי אלומיניום יישומים שמחכים לשימור, תמיכת מדיניות היא בגדר הוספת עוד כנפיים. אלומיניום התחבורה הקל למכוניות תופס גם עמדה חשובה ביישומי אלומיניום. ".

קישור למאמר זה:ההתקדמות של אלומיניום קל משקל לתחבורה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


ההתקדמות של אלומיניום קל משקל לתחבורהמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק סין עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות (למות יציקה שֵׁרוּת). מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.