האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הוסף בינה מלאכותית וראיית מכונה להדפסת תלת מימד

הוסף בינה מלאכותית וראיית מכונה להדפסת תלת מימד

מהנדס ביו מאוניברסיטת קווינסלנד לטכנולוגיה (QUT) Bioengineering Transformation Center for Bionics, ופרופסור פול דלטון מאוניברסיטת אורגון, ערכו מחקר בין-תחומי שהתווה את השילוב של בינה מלאכותית (AI) וראיית מכונה במדפסות תלת-ממד כדי ליצור התאמה אישית טיפולים רפואיים שתלים.

מתן ה"עין והמוח" הללו למדפסת התלת-ממד Melting Electro-Writing (MEW) שלה יכול בעצם לראות וללמוד את הרצון, כך שתלי רקמה מותאמים אישית יכולים לענות על הצרכים של מטופלים בודדים. שילוב של בינה מלאכותית ולמידת מכונה יתרום גם ליכולת של המערכת להדפיס לב שסתוםs ורובוטים רכים.

הוסף בינה מלאכותית וראיית מכונה להדפסת תלת מימד

שתלים ומכשירים המיוצרים בשיטות ייצור מסורתיות מאמצים בדרך כלל גדלים סטנדרטיים, לפני שהדפסת תלת מימד שינתה את הייצור המתקדם של שתלים ומכשור רפואי.

הצוות עובד קשה כדי להביא את היתרונות של הדפסת תלת מימד לסדרה של עיצובים של מכשור רפואי מתכלה, שלכאורה לא הודפסו מעולם, כגון מסתמי לב, פיגומי עצם, ממברנות להנדסת רקמות שיניים ולשימוש מינימלי Soft Robotic ניתוח פולשני.

מדפסות תלת מימד זמינות מסחריות מספקות בדרך כלל רק חומרים ביולוגיים במהירות גבוהה, דיוק גבוה או ברמה רפואית, ולעיתים רחוקות מספקות את שלושת החומרים הללו בו-זמנית. זה מגביל את תחולתם כפלטפורמות לייצור מכשור רפואי, כגון פיגומים מתכלים להנדסת רקמות. התוספת של AI וראיית מכונה להדפסת תלת מימד שינתה את הפרדיגמה הזו.

MEW היא טכנולוגיית ייצור תוסף ברזולוציה גבוהה שיכולה לכתוב במדויק סיבים בקוטר קטן ישירות לתוך האספן. ההבדל בין MEW לטכנולוגיות הדפסה תלת-ממדיות אחרות המבוססות על שחול נמס הוא סילון ההיתוך היציב עם דינמיקה אלקטרו-הידרודינמית, שיכול להשיג רזולוציה בקנה מידה של סיבים של 3 עד 0.8 מיקרון.

בהשוואה לטכנולוגיות הדפסה תלת מימדיות אחרות, הזרבובית של המדפסת מוגבהת בכוונה מעל הקולט כדי לספק נקודת גישה ויזואלית אידיאלית לניטור תהליך במהלך תהליך ההדפסה.

כדי לספק למדפסות MEW "עיניים ומוחות שהיו חסרים עד כה", הצוות משדך את מדפסת MEW 3D שלו למערכות ראיית מכונה ולמידת מכונה.

מערכת ראיית המכונה מצלמת באופן מקיף את נתיב הטיסה של הסיב שחולץ כדי לתקן שגיאות בזמן אמת, בעוד שמערכת למידת המכונה משתמשת במידע זה כדי לחזות את קוטר הסיבים של הסטנט ולייצר מוצר סופי מדויק יותר.

העיבוד של חומרים בעלי ביצועים גבוהים כמו חומרים ביולוגיים לשתלים ברמה רפואית הוא מורכב מאוד ודורש כוונון עדין של כל פרמטרי התהליך. זו הסיבה שאנו עוקבים מקרוב אחר תהליך ההדפסה התלת-ממדית, תוך שימוש בבינה מלאכותית כדי להעריך את זרם הנתונים הזה ולזהות בני אדם קשר פרמטרי הדפסה נסתר לא מזוהה.

בהסתכלות על ההתקדמות של ייצור תוספי מתכת מיצירת אב טיפוס לייצור, המהנדסים הבינו שגורם מפתח במעבר זה הוא יישום ראיית מכונה, שיטת ניטור וניתוח בתהליך המספקת נתונים בזמן אמת במהלך תהליך ההדפסה.

עבור הדפסת תלת מימד מתכת, הדבר משפר משמעותית את האיכות והחזרה של החלקים המיוצרים ומאפשר לתהליך לעבור את רמת המוכנות הטכנולוגית (TRL). לכן, הם מקווים שהכנסת ראיית מכונה למערכת ה-MEW שלהם תאפשר לטכנולוגיה להגיע לרמה של בקרת תהליכים שיכולה לספק תוצאות שניתן לחזור עליהן ויישומים תעשייתיים סופיים.

הצוות הדגים כיצד ראיית מכונה יכולה ללכוד ולנתח מידע ויזואלי חשוב ועדין כדי לשפר ולהרחיב את יכולות הדיוק של משרד המים והחשמל. ארבע סביבות שדה חשמליות שונות שימשו לניתוח יציבות סילון MEW, ובכך שיפרו את פרוטוקול הבקרה של השדה החשמלי של המדפסת כדי ליצור מבנה שכבה עבה יותר.

המחקר גם מדגיש את החשיבות של ניטור בזמן אמת של נפח חרוט טיילור, המתייחס לצורת החרוט הנצפית בנוזל מוליך בעת חשיפה לשדה חשמלי, על מנת להבין טוב יותר, לשלוט ולחזות טוב יותר את אי יציבות ההדפסה של MEW L.

החוקרים אמרו שהשילוב של ראיית מכונה ובינה מלאכותית גם מקרב את הטכנולוגיה לשליטה בלולאה סגורה, ומאיץ משמעותית את ה-TRL שלה.

זה היתרון של בינה מלאכותית: היא יכולה לעבד כמויות גדולות של נתונים במהירות, וההפצה הזו מונוטונית מדי, ולכן היא קשה למוח האנושי. ההתקדמות החדשה הזו עשויה לשנות את מדפסת MEW. כעת הוא יוכל להשתמש בייצור תוסף. מכשירים רפואיים ושתלים שמעולם לא הודפסו.

כוח הניבוי של למידת מכונה נמצא בשימוש יותר ויותר בהיבטים רבים של הדפסת תלת מימד. טכנולוגיה זו נפרסה בעבר כדי לשפר את בקרת האיכות של הדפסת תלת מימד, לעצב סגסוגות חדשות להדפסת תלת מימד ולהבין טוב יותר את חוזק הלחיצה של חומרי בניין מודפסים בתלת מימד.

חוקרים מבית הספר להנדסה של NYU Tandon השתמשו בכלי למידת מכונה כדי להנדס לאחור רכיבים מודפסים תלת-ממדיים של זכוכית וסיבי פחמן, בעוד שצוות מהמעבדה הלאומית Argonne ואוניברסיטת טקסס A&M השתמש בלמידת מכונה כדי לחזות פגמים בחלקים מודפסים של LPBF.

קישור למאמר זה: הוסף בינה מלאכותית וראיית מכונה להדפסת תלת מימד

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הוסף בינה מלאכותית וראיית מכונה להדפסת תלת מימדPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).