האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הוסף פונקציות נוספות של מכונת יציקה כדי לענות על הצרכים של תהליך היציקה

הוסף פונקציות נוספות של מכונת יציקה כדי לענות על הצרכים של תהליך היציקה

מבוא: כציוד הטכני הבסיסי של יציקה, למכונת יציקה יש השפעה רבה על איכות המוצר, עלות הייצור, יעילות הייצור וכו' במהלך תהליך הייצור. 

עם השיפור והחידוד המתמשכים של טכנולוגיית יציקת המות, ההשפעה של פונקציות שונות של מכונת יציקה ביקוש הולך וגדל כל הזמן. נכון לעכשיו, ההבדלים ברמת הדיוק, היציבות והפונקציות העיקריות של מכונת היציקה של יצרני ציוד יתכווצו בהדרגה. שוק המכירות הופך תחרותי יותר ויותר. , פונקציות נוספות נוחות, יכולות להיות אהובות על ידי רוב המשתמשים, ולהימנע מליפול לתחרות האכזרית של מלחמות מחירים.

להלן הצהרה פשוטה המבוססת על כמה דרישות יישום בפרקטיקה של ייצור, שחלקן עשויות להיות מיושמות גם על מכונות יציקה בודדות. מטרת הרישום היא לקוות שיצרני מכונות היציקה שלנו יוכלו לענות על צרכי המשתמשים. הגיבו באופן אקטיבי כך שציוד היציקה שלנו יוכל לשרת טוב יותר את תהליך היציקה.

1. איפוס ראשון של מערכת המפלט

1.1 אישור אות איפוס ראשון

בייצור יציקה, אנו נתקלים לעתים קרובות בתבניות שבהן יש לאפס את מוט המפלט לפני סגירת התבנית. רוב התבניות הללו מאמצות צורה של מוטות איפוס, תוך הסתמכות על חיבורי הברגה ושימוש בגליל הפליטה של ​​הציוד כדי להשיג פונקציה זו; יישומים מעשיים בתהליך, החוט של מוט האיפוס ניזוק, מה שגורם לצלחת המפלט של התבנית לא מוחזרת, וצלחת המפלט של מכונת היציקה חזרה, והציוד מתחיל לסגור את התבנית לאחר קבלת אות הידוק התבנית, גרימת נזק לתבנית.

על מנת למנוע בעיות כאלה, לאחר דיון ותקשורת עם יצרן הציוד, נוסף ממשק אישור לאות איפוס פליטת העובש לתוכנית הבקרה של למות הליהוק מְכוֹנָה. במקביל, יצרן התבניות קבע מתג נסיעה בצלחת המפלט של התבנית. לאחר איפוס לוחית המפלט של התבנית, מתג הנסיעה מופעל, והאות של מתג זה מוקלט למערכת הבקרה של מכונת יציקת התבנית לאישור לפני מותרת הידוק התבנית, מה שמממש את הפעולה הבטוחה של התבנית. עובש מהחומרה.

הוסף פונקציות נוספות של מכונת יציקה כדי לענות על הצרכים של תהליך היציקה

1.2 חיבור מהיר

בנוסף לשיטה שהוזכרה לעיל של הוספת אותות אישור, הבעיה של איפוס עובש תחילה יכולה להיפתר גם בצורה מכנית; בעיית הכשל של האיפוס הראשון היא הבעיה של כשל בחיבור מהגורם השורשי. מכיוון שהחלפה תכופה של תבניות בייצור יציקה משפיעה על יעילות הייצור, חברות שונות מחפשות החלפה מהירה של תבניות יציקה, במיוחד חיבור מהיר של מוטות איפוס. אם מערכת הפליטה במכונת היציקה ומערכת הפליטה של ​​התבנית מחוברות במהירות ובאמינות, זמן ההחלפה של התבנית יקטן מאוד, וגם מובטחת הפעולה האמינה של האיפוס הראשון. יצרנים בודדים ניסו לאמץ שיטה זו; עם זאת, עקב בעיית תקן התיאום בין ציוד לתבניות, אין כיום מבנה סטנדרטי אחיד, ויצרני הציוד נדרשים לשפר באופן מתמיד את הפונקציה הזו.

2. מיקום ומהירות הזרקה

2.1 אישור נקודת ההתחלה של הלחיצה המהירה בפועל

בתהליך היציקה, עמדת תחילת הלחיצה המהירה היא פרמטר מכריע. לאחר שהגדרנו את מתג ההתחלה של הלחיצה המהירה, האם נקודת ההתחלה של הלחיצה המהירה של הציוד באמת עונה על הדרישות של תכנון התהליך שלנו? האם פרמטרי התהליך נכונים? קשה לאשר על ציוד קיים.

על מנת לפתור בעיה זו, ביצענו כמה שיפורים בתכנון של תוכנית הבקרה של מכונות יציקה באמצעות תקשורת עם יצרן הציוד; כאשר הלחיצה המהירה עומדת להתחיל, צילינדר ההזרקה מפסיק לזוז באופן אוטומטי, והמתכת המותכת נלקחת לאחר קירור המתכת המותכת לצורך שיקול דעת עיבוד.

2.2 מדידת מהירות הזרקה איטית

מהירות הזרקה איטית מתייחסת בדרך כלל למהירות קדימה של האגרוף בתוך המרחק מתחילת התנועה לתחילת הלחץ המהיר (חלק מהציוד מחולק למהירות איטית ומהירות אחת מהירה); תפקידו הוא להזיז את האגרוף במהירות איטית יותר. המתכת המותכת מתקדמת לקרבת השער הפנימי ומאפשרת פריקה חלקה של הגז בתא הלחץ [1] כדי למנוע או לצמצם את הסחף הגז במתכת המותכת; כפי שכולנו יודעים, הערך של מהירות ההזרקה האיטית קשור בעיקר למלאות תא הלחץ. עם זאת, הערך של מהירות הזרקה איטית זו אינו מוצג במכונת יציקת התבנית הכללית, וגם ההתאמה של מהירות ההזרקה האיטית היא מאוד לא נוחה. לעתים קרובות מתעלמים ממהירות ההזרקה האיטית בייצור בפועל; תבניות שונות מיוצרות על אותה מכונת יציקה. מהירות ההזרקה האיטית (מהירות ההזרקה האיטית לעולם אינה מותאמת!).

האם ניתן לממש את המדידה והתצוגה של מהירות ההזרקה האיטית מבלי להגדיל את העלות עבור מכונת יציקה עם תצוגת מסך? מכיוון שמהירות ההזרקה האיטית הנפוצה היא בין 0.1-0.4m/s[2], זמן התקדמות ההזרקה האיטית הוא בערך 1 שניות, וזמן התגובה של המתג האינדוקטיבי הוא בערך 0.1ms. השגיאה הנגרמת על ידי מדידת מהירות המתג האינדוקטיבי משמשת למדידת הערך משפיע מעט ויש היתכנות מסוימת; השיטה הספציפית היא:

כפי שמוצג באיור 1, כאשר מוט החישה על צילינדר ההזרקה מופרד ממתג הגבול של פטיש החזרה, מחשב הבקרה של מכונת היציקה מתחיל בתזמון, וכאשר מוט החישה מופרד ממתג ההתחלה בלחיצה מהירה, זה מפסיק לתזמן; זמן מדידת המרחק מתקבל מהסקאלה קרא את המרחק בין שני המתגים בסרגל והזן אותו למחשב כדי לחשב את המהירות הממוצעת של הזרקה איטית. מהירות ההזרקה האיטית המתקבלת בשיטת מדידה זו יכולה לעמוד במלוא הדרישות של תהליך היציקה.

3. בְּטִיחוּת

3.1 אינדוקציה לגוף האדם

בהפקת ה-die-casting, המפעיל נלחץ ונסחט למוות מדי פעם. התאונות נובעות מהפרות כוח אדם. עם זאת, מבחינת הבטיחות של מכונת יציקת המות, האם יצרן הציוד שלנו לא צריך לעשות משהו? ! בהתייחס לדרישה שיש להתקין סורג בטיחות על הַטבָּעָה ציוד, האם ניתן להתקין מכשיר חישה של גוף אדם גם על התבנית הנעה של מכונת יציקת ההדפסה, לאחר שחישה את גוף האדם במרווח ההידוק, יש לעצור את ההידוק. כדי לממש סוג זה של תוכנית בטיחות, הטכנאים של יצרני ציוד ליציקה צריכים להשתמש במוח רב יותר.

3.2 דלת בטיחות קדמית טלסקופית

בייצור יציקה, נתקלים לעתים קרובות בצילינדר מושך ליבה ארוך באחד או בשני הצדדים של התבנית, מה שגורם לדלתות הבטיחות הקדמיות והאחוריות לא להיסגר כרגיל, מה שמביא סכנות בטיחותיות גדולות לרגיל. ייצור של יציקה, במיוחד תאונות בטיחות הנגרמות מייצור כפוי כאשר דלת הבטיחות הקדמית לא ניתנת לסגירה בדרך כלל אינן נדירות. בסביבה הכללית שבה המינהל הממלכתי לבטיחות בעבודה הורה שוב ושוב והדגיש ייצור בטוח, יחידות מוסמכות יזיזו את דלת הבטיחות בעצמן. שום תנאי לא יכול להיות רק "נאנח בדלת". ; למעשה, עבור יצרני מכונות יציקה, אין צורך להגדיל את העלות יותר מדי. ניתן להפוך את תושבת דלת הבטיחות הקדמית למבנה טלסקופי. במידת הצורך, ניתן להזיז את דלת הבטיחות למרחק מסוים כדי להתמודד עם אותן תבניות מיוחדות, ולאחר מכן ניתן לשחזר אותה. למיקום המקורי.

4. אחר

4.1 טכנולוגיית לחץ חנקן

מכונות יציקה משתמשות בדרך כלל בהתקני אחסון אנרגיית חנקן לאחסון אנרגיה. עבור מכונות יציקה רגילות, מצברי לחץ מהיר ומצברי מאיץ דורשים לחץ חנקן הנע בין 6.0 ל-13Mpa, במיוחד עבור מצברי לחץ מהירים. הלחץ גבוה ולעיתים דחוף לנפח לאחר התאמת הייצור ולחץ בקבוק החנקן אינו מספיק מה שיגרום לעצירת הציוד ולהמתין. על מנת לשנות מצב זה ולעשות ניצול מלא של החנקן בבלון הגז, מומלץ שיצרן מכונות יציקה יכול לחבר סט חנקן. מכשיר הלחץ משתמש בלחץ של המערכת ההידראולית של מכונת היציקה. כוח להשלים את עבודת הלחץ של מילוי חנקן.

4.2 מערכת בקרת ריסוס/נשיפה פנימית מותקנת מראש

אפקט הריסוס הטוב של חומר סיכה של עובש הוא גורם המפתח להשגת איכות משטח יציקה טובה. בשל מבנה היציקה, לאחר שליפת חלק מליבת התבנית, החלק היוצר הליבה מוסתר בתבנית הבטנה או בלוק סליידר מסוים, ולא ניתן לרסס את הציפוי. על מנת לשפר את אפקט הריסוס של ליבות מסוג זה, חלק מהיצרנים הציעו את הרעיון של ריסוס פנימי.

יחד עם זאת, בתהליך הייצור של יציקת יציקה, עם שימוש ארוך טווח בתבנית, ישנם לעתים קרובות שבבי אלומיניום וקוצצים בין מחוון הליבה ההזזה לבין השקף על תבנית היציקה. אם לא ניתן להסיר את שבבי האלומיניום והקוצים הללו בזמן, הם יגרמו כתוצאה מהדפורמציה של המחוון וגודל חלקי היציקה לא יכולים לעמוד בדרישות בפועל, חלק מהיצרנים הציעו להוסיף מכשיר ניפוח לתבנית הכנס כדי לפתור את הבעיה של ניקוי אוטומטי של המחוון.

יש צורך בדחיפות לפתור את שתי הבעיות הנ"ל בפרקטיקה של ייצור יציקת מתים. בשל נהלי הבקרה של מכונות יציקה, קשה מאוד למפעלי יציקה לפתור אותם; אם יצרני ציוד באים לפתור אותם, אז ניתן לשלב את שתי הבעיות הללו לאחת. כדי לפתור את הבעיה, אין צורך להגדיל את העלות יותר מדי, פשוט שמור את ממשק הבקרה לריסוס פנימי והגדר את ההיפוך האלקטרומגנטי המתאים שסתום.

4.3 רשת WiFi של מכונת יציקה

כיום, כשהאינטרנט מפותח מאוד, WiFi הפך לסטנדרט הכרחי בחיינו. אנחנו יכולים לעשות שימוש טוב בטכנולוגיית האינטרנט כדי לפתח תוכנת ניהול רשתות של מכונות יציקה פשוטה וקלה לשימוש כדי לשאול כל מכשיר בזמן אמת ברשת סטטוס הייצור, סטטוס השלמת ההזמנה וניהול תהליכים בזמן אמת; אפילו יצרני מכונות יציקה יכולים לאבחן מרחוק, לנפות באגים ולתקן את מכונת היציקה באמצעות טכנולוגיית אינטרנט, והטכנאים של יצרן מכונות היציקה יכולים להישאר בבית. זה יכול לשרת לקוחות בכל רחבי העולם; יחד עם זאת, כחברת יציקה, היא יכולה גם להוציא פחות עלויות כדי ליהנות משירות לאחר מכירה איכותי ונוח יותר.

5. ספק את הנתונים הדרושים עבור מכונת יציקה

בחברה המודרנית אי אפשר להתחרות ללא המודעות הדרושה לסודיות, אך יש צורך לספק נתונים הקשורים לשימוש של המשתמש; נתונים כגון מהירות הזרקה אינם פשוטים להשגה, וכתוצאה מכך יישומים מוגבלים ביותר, אשר מגבילים את הפיתוח וההתקדמות של טכנולוגיית יציקת המות; המצב הכללי של טכנולוגיית היציקה היא שיש ניסיון אבל אין תיאוריה, והיא נשארת בשלב של אמפיריות במשך זמן רב.

תצוגת החתך של מסגרת מכונת היציקה באזור העבודה של התבנית היא ציור שאינו מסופק במדריך של כל יצרן מכונות יציקה. נראה שכולם רגילים לזה; עם זאת, אם עיצוב התבנית בפועל מתייחס רק להשפעה של גודל התבנית והמרחק בין מוטות הקשירה, זה מיועד לכמה מבנים מיוחדים. התבנית תגרום לסכנות נסתרות כמו הפרעה בין התבנית למסילה המתלה.

רוב הרעיונות וההצעות שהוזכרו לעיל הם כמה פונקציות נוספות בעלות נמוכה, נוחה ומעשית. אנו מקווים לספק כמה רעיונות והצעות ליצרני ציוד היציקה שלנו לייצר ציוד יציקה נוסף וטוב יותר כדי לשרת את ייצור היציקה שלנו.

קישור למאמר זה: הוסף פונקציות נוספות של מכונת יציקה כדי לענות על הצרכים של תהליך היציקה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הוסף פונקציות נוספות של מכונת יציקה כדי לענות על הצרכים של תהליך היציקהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר, קידוח , יציקת מתכת , מתכת והטבעה . אספקת אבות טיפוס , ריצות ייצור מלאות , תמיכה טכנית ובדיקה מלאה . משרת את רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.