האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

החלוקה של שיטת תהליך עיבוד שבבי CNC מדויקת בהתאמה אישית

החלוקה של שיטת תהליך עיבוד שבבי CNC מדויקת בהתאמה אישית

באופן כללי, מסלול התהליך מתייחס לכל מסלול העיבוד שכל החלק צריך לעבור מהריק למוצר המוגמר. גיבוש מסלול התהליך הוא חלק חשוב מה- דיוק עיבוד שבבי תהליך. המשימה העיקרית היא לקבוע את מספר התהליכים ואת תוכן התהליך, ולבחור את החלקים. שיטת העיבוד של המשטח קובעת את סדר העיבוד של כל משטח וכדומה.

החלוקה של שיטת תהליך עיבוד שבבי CNC מדויקת בהתאמה אישיתחלקי סגסוגת אלומיניום מדויקים

ההבדל העיקרי בין עיבוד CNC ותכנון ניתוב כלי מכונה רגיל הוא שהראשון אינו כל התהליך החל ממוצר ריק ומוגמר, אלא רק תיאור מפורט של התהליך של מספר CNC תהליך עיבוד שבביes. בעיבוד דיוק cnc, CNC תהליך עיבוד שבביבדרך כלל שזורים בחלקים. כל תהליך העיבוד, ולכן צריך להיות מחובר לטכנולוגיית עיבוד אחרת, זה המקום לשים לב אליו בתכנון התהליך.החלוקה של שיטת תהליך עיבוד שבבי CNC מדויקת בהתאמה אישית

על פי המאפיינים של עיבוד דיוק CNC, חלוקת תהליכי עיבוד CNC יכולה להתבצע בדרך כלל על פי השיטות הבאות:

  • קח התקנה ועיבוד אחד כתהליך אחד. שיטה זו מתאימה לעיבוד חלקים עם פחות תוכן וניתנת לבדיקה לאחר העיבוד.
  • חלק את התהליך באותו כלי עיבוד של תוכן. למרות שניתן להשלים את המשטח שעובד במכונה עבור חלקים מדויקים בהתקנה אחת, בהתחשב בכך שהתוכנית ארוכה מדי, היא תוגבל בכמות הזיכרון וזמן העבודה הרציף של המכונה. לדוגמא, אם לא ניתן להשלים תהליך בתוך תקופת עבודה וכו '. בנוסף, אם התוכנית ארוכה מדי, הדבר יגביר את קושי הטעות והשליפה. לכן, בעיבוד דיוק cnc, התוכנית לא יכולה להיות ארוכה מדי והתוכן של כל תהליך לא צריך להיות יותר מדי.

החלוקה של שיטת תהליך עיבוד שבבי CNC מדויקת בהתאמה אישית

מתקן דיוק
  • עיבוד חלק מתהליך העבודה. כדי שהעבודה תעבד תוכן רב, על פי המאפיינים המבניים שלה, החלק העיבוד מחולק למספר חלקים, כגון חלל, צורה, משטח או מישור וכל חלק בעיבוד כתהליך.
  • קל לעוות את תהליך חלוקת העיבוד המחוספס והמשובח, תהליך העיבוד של חלקים חלקים מדויקים ויש צורך לתקן את העיוות שעלול להתרחש לאחר עיבוד מחוספס. באופן כללי, בתהליך של חישוב וגימור, יש להפריד את התהליך. הרצף צריך להיות מבוסס על מבנה החלק והריק, כמו גם דרישות המיקום, ההתקנה וההידוק. הסדר הרציף צריך להתבצע בדרך כלל על פי העקרונות הבאים.

(1) עיבוד התהליך הקודם אינו יכול להשפיע על מיקום והידוק של התהליך הבא, ויש לשקול באופן מקיף את הכנסת הביניים לתהליך העיבוד הכללי של כלי מכונה;
(2) עיבוד הצורה לאחר החלל הפנימי;
(3) עדיף לעבד באופן רציף את אותה שיטת מיצוב, הידוק או אותה עיבוד כלים בכדי להפחית את מספר השינויים בכלי עם זמני מיקום שליליים כבדים.
(4) יחד עם זאת, עליו לפעול גם על פי עיקרון הסידור של רצף החיתוך של חלקי דיוק: ראשון עדין ומשובח, ראשון ושני, ראשון ושני, וראשון.

קישור למאמר זה: החלוקה של שיטת תהליך עיבוד שבבי CNC מדויקת בהתאמה אישית

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


החלוקה של שיטת תהליך עיבוד שבבי CNC מדויקת בהתאמה אישיתPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. שירותי עיבוד שבבי CNC מדויקים מהירים 3, 4 ו -5 צירים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים השחזה, קידוח, CNC,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.