האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

הטמפרטורה של פרזול סגסוגת מגנזיום גורמי מפתח

הטמפרטורה של פרזול סגסוגת מגנזיום גורמי מפתח

נכון לעכשיו, שיטת היצירה העיקרית של מוצרי סגסוגת מגנזיום היא יציקה, במיוחד חלקי יציקה. עם זאת, הביצועים, האמינות, התפוקה, שיעור ניצול החומרים ויכולת הציוד של מוצרי יציקה מוגבלים, ואינם יכולים לעמוד בדרישות תעופה, צבאיות ואחרות. דרישות לחלקי מבנה בינוניים וגבוהים. סגסוגות מגנזיום מחושלות בעלות חוזק גבוה יותר, משיכות טובה יותר ותכונות מכניות מגוונות יותר. ה לְטִישָׁה השיטה יכולה להשיג מגנזיום בעל ביצועים גבוהים לְטִישָׁהs העונים על צרכים נוספים, שלא ניתן להחליף במוצרי סגסוגת מגנזיום יצוקה.

הפלסטיות של סגסוגות מגנזיום רגישה בעשרה אחוזים לטמפרטורת העיוות, כך שטווח טמפרטורת החישול שלה צר יותר מזה של סגסוגות אלומיניום. מכיוון שטווח טמפרטורת החישול של סגסוגות מגנזיום הוא צר (בין 70-150k), הוא משמש בדרך כלל כדי לשלוט במדויק על טמפרטורת החימום. תנור התנגדות מסוג קופסה או תנור חשמלי מסוג קופסה רגיל עם אוויר במחזור מחומם, והפרש הטמפרטורה נשלט בתוך +-10K. יחד עם זאת, יש צורך להבטיח טמפרטורה סופית מתאימה, לשפר את הפלסטיות והנזילות של סגסוגת המגנזיום ולשפר את תנאי היווצרות של סגסוגת המגנזיום.

הטמפרטורה של פרזול סגסוגת מגנזיום גורמי מפתח
פרזול בילטים יכול להיות או שחול או יציקה ישירה, אבל רוב הראשונים מזויפים ישירות עם מטילים, אשר מפשט את התהליך ומפחית את צריכת האנרגיה, אך הנחת היסוד היא האם מבנה התבואה של המטיל מתאים לזיוף ישיר. הגרגיר גס מדי. לסגסוגת Mg-Zn-Zr מוסיפים את יסודות האדמה הנדירים Ru ואיטריום כדי לעדן את הגרגירים, וניתן לקבל את מבנה הגרגירים המתאים לזיוף ישיר. סגסוגות מסדרת Mg-AI-Zn הן סוג של סגסוגות מגנזיום הנמצאות בשימוש נרחב וניתן להשתמש בהן עבור פרזול. החיסרון הוא שגרגרי המטיל גדולים יחסית ואינם מתאימים לזיוף ישיר. יש להשתמש במטילים שחולצו מראש. טמפרטורת החישול של רוב סגסוגות המגנזיום היא 290eC~415°C, למעט סגסוגת ZK60 עתירת האבץ. טמפרטורת החישול של סגסוגת מגנזיום בטמפרטורה גבוהה גבוהה, וזמן החימום של המטיל צריך להיות ארוך יותר כדי להפוך את השלב האוטקטי להמסה מלאה.
ניתן לזייף סגסוגות מגנזיום לפרזול בגדלים וצורות שונות. גודל הפרזול תלוי בקיבולת ובמבנה הציוד. שיטות הפרזול כוללות פרזול חופשי ופריזול, פרזול פתוח או סגור, פרזול הידראולי או פרזול מכני. או חישול פטיש.
פרזול חופשי מתבצע על סדנים שטוחים או סדנים בעלי צורה מיוחדת, וניתן להשתמש בגלילים גם לפרזול טבעת. יש לחמם את התבנית לטמפרטורה מסוימת לפני החישול כדי להבטיח את טמפרטורת החישול הסופית. יש לעבד את המטיל ולחולץ כך שניתן יהיה להשתמש במהירות דפורמציה גבוהה יותר. בדרך כלל, ניסור משמש לחיתוך החומר, במקום גזירה, כדי למנוע היווצרות סדקים בחתך. יש להפוך את המטיל לפני הזיוף כדי לבטל את שכבת פני השטח עם גרגירים גסים ופגמים אחרים. ניתן לחשב את זמן חימום המטיל כ- (1.5~2) דקות/מ"מ, והזמן הכולל לא צריך להיות יותר מ-6 שעות. לאחר פריחת סגסוגת המגנזיום הומוגנית, הם מתקררים באוויר.
בנוסף לשליטה סבירה בטווח הטמפרטורות, בחירה נכונה של קצב העיוות, שליטה במבנה ועידון התבואה יכולים גם להגביר או לשפר את יכולת העיוות הפלסטי של סגסוגת המגנזיום.

קישור למאמר זה: הטמפרטורה של פרזול סגסוגת מגנזיום גורמי מפתח

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הטמפרטורה של פרזול סגסוגת מגנזיום גורמי מפתחPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.