האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הטרנד של עיבוד שבבי CNC נרתיק מתכת לטלפון נייד

הטרנד של עיבוד שבבי CNC נרתיק מתכת לטלפון נייד

החל מהמחצית השנייה של 2015, כמה אנשים חזו באמצעות ניתוח נתונים זאת עיבוד CNC של מארזי מתכת לטלפונים ניידים בסין יש קיבולת יתר. עקב שיעור הכישלונות של עיבוד CNC והחלוקה הלא מאוזנת של ההזמנות בין מפעלי עיבוד גדולים לקטנים, ייתכן שתוצאת החיזוי מוקדמת מדי; אבל אחרי שנה של פיתוח, ייתכן שהתחזית הזו הגיעה! מתמודדים עם אתגרים חדשים, כיצד עלינו להסתגל? שלושת המגמות הבאות עשויות לעזור לך מעט:

הטרנד של עיבוד שבבי CNC נרתיק מתכת לטלפון נייד

מגמה 1: 2016 עשויה להתפוצץ מכונה של אלף יואן ממתכת

בסוף אוקטובר 2015, Meizu הוציאה את המתכת הכחולה של Meizu (במחיר של 999 יואן), והביאה את המתכת המלאה למכונה של אלף יואן; חודש לאחר מכן, שיאומי הוציאה את ה-Redmi NOTE3 (במחיר של 999 יואן), שהוא גם כולו מתכת. אם לא יהיו תאונות, בהשוואה לטלפונים ניידים ביתיים מאוחרים יותר, לא משנה מה, זה יהיה כולו מתכת על מכונת אלף יואן עם שיניים חריקות! לאלף טלפונים יואן יש שוק ענק בסין, כך שהשנה יפוצו טלפונים ממתכת, והם יהיו מתכת על שטח גדול.

הערה: עקב מגבלות מחיר, מכונת אלף היואן מאמצת בעיקר טכנולוגיית +CNC, כלומר יציקת +CNC (מתכת Meizu), הַטבָּעָה +CNC ו לְטִישָׁה +CNC וכו' כמובן שלהזמנות CNC מלאות יש תהליך ארוך והן רווחיות ביותר, והן יותר בידי יצרנים גדולים; מפעלים קטנים ובינוניים יכולים לשלב את המאפיינים שלהם ולהתמקד בהזמנות +CNC.

מגמה 2: משטחי זכוכית וקרמיקה לטלפונים ניידים דורשים לרוב מסגרות אמצעיות מפלדת אל חלד/אלומיניום במחיר גבוה יותר

China Merchants Securities: הכנסות ממבנה המתכת של PTJ Precision ב-2015 עלו על 2.3 מיליארד, עלייה של 160% משנה לשנה. הלקוחות העיקריים הם VIVO, OPPO ו-Xiaomi. ב-2016, חלקה של OPPO צפוי לגדול באופן משמעותי, ומקווה להיכנס למכשירים היוקרתיים כמו Huawei Honor ו-LeTV. לקוחות מסוג ו-high-end כגון אמזון זרות, LG ו-MOTO. אנו שופטים שעסקי מארזי המתכת ב-2016 צפויים להמשיך ולצמוח בקצב גבוה ולהגיע ל-4 מיליארד מכירות. באשר לטרנד העתידי של משטחי זכוכית וקרמיקה לטלפונים ניידים, שהשוק מודאג לגביו, לרוב הם ישתמשו במסגרות ביניים מפלדת אל-חלד/אלומיניום, במחיר גבוה יותר. להיפך, הביקוש יגדל, וזה לא מדאיג. בנוסף, חלקי המתכת הקטנים של החברה בפריסה של אפל עשו גם התקדמות ושיפורי ביצועים, במיוחד בתחומי ה-Mac והחלקים הקטנים של המנוע.

מגמה 3: למכשירים לבישים יש ביקוש רב ל-CNC

טלפונים ניידים הם כיום השוק המרכזי, אבל יש שוק נוסף שאי אפשר להתעלם ממנו: מכשירים לבישים, מגנים, מחברים, וחלקים מבניים כולם יכולים לשמש בשוק זה. בהשוואה לטלפונים חכמים, גודל השוק הנוכחי של מכשירים לבישים עדיין קטן מאוד. דווקא בגלל גודלם הקטן יש להם פוטנציאל גדול להתפתחות. גם הפיתוח של מכשירים לבישים מהיר מאוד, וישנם משתנים רבים. עם זאת, שוק זה הוא אכן שוק ששווה לצפות לו. שׁוּק.

קישור למאמר זה: הטרנד של עיבוד שבבי CNC נרתיק מתכת לטלפון נייד


הטרנד של עיבוד שבבי CNC נרתיק מתכת לטלפון ניידמתכת, כרסום נחושת, פלדת פחמן,באינטרנט חיתוך לייזר שירות, הדפסת תלת מימד, שירותי עיבוד CNC מדויקים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, בית תיבת הילוכים, יישומי מייבש תוף ושסתומי הזנה סיבוביים. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים החסכוניים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.