האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הידרוג'ל להדפסת תלת מימד יכול להאיץ ריפוי של פצעים כרוניים

הידרוג'ל להדפסת תלת מימד יכול להאיץ ריפוי של פצעים כרוניים

הפרעות במחזור הדם, סוכרת או מנוחה ממושכת במיטה עלולים לגרום לפצעים כרוניים שאינם יכולים להחלים, ויש מעט אפשרויות טיפול יעילות. צוות המחקר של מדעי החומרים מאוניברסיטת קיל (CAU) ועמיתים מבית הספר לרפואה של הרווארד בארה"ב והמרכז הרפואי של אוניברסיטת שלזוויג-הולשטיין (UKSH) מאוניברסיטת דנקוק בדרום קוריאה פיתחו שיטת ריפוי משופרת. 

ניתן להתאים את מדבקת הפצע הפונקציונלית בנפרד לכל מטופל. לתיקון המודפס בתלת מימד יש תכונות אנטיבקטריאליות, מספק חמצן ולחות לפצע ותומך ביצירת רקמה חדשה. מאפיינים אלו מופעלים ונשלטים על ידי קרינה. מדענים ממדעי החומרים והרפואה הציגו לאחרונה את הרעיון שלהם Advanced Functional Materials בכתבי עת מדעיים.

הידרוג'ל להדפסת תלת מימד יכול להאיץ ריפוי של פצעים כרוניים

הבסיס של התיקון החדש שפותח הוא הידרוג'ל רפואי. בשל תכולת המים הגבוהה של 90% והמרווחים הגדולים יחסית בקנה מידה מיקרו, מדבקה זו יכולה לספק את הטיפול הטוב ביותר עבור פצעים יבשים כרוניים. עם זאת, המרכיב החשוב ביותר הוא חלקיקי תחמוצת האבץ האנטיבקטריאליים, המגיבים לאור ופותחו על ידי חוקרי מדעי החומרים ב-Kele. יחד עם צוות בבית החולים Brigham and Women's בבית הספר לרפואה של הרווארד בבוסטון, הם מצאו דרך ליישם חלבונים מיוחדים על חלקיקים. חלבונים אלו מופעלים על ידי אור ירוק ידידותי לתאים, הממריץ את היווצרותם של כלי דם חדשים. זרימת דם משופרת יוצרת רקמה חדשה, המאפשרת לפצע להיסגר.

על ידי שליטה בהשפעת המדבקה באור, נוכל להתאים את תהליך הטיפול והמינון בהתאם לצרכים האישיים של המטופל, אמר ריינר אדלונג, פרופסור לננו חומרים פונקציונליים במכון למדעי החומרים באוניברסיטת קיל ודובר המכון. . . מדע החומרים מכנה אותם חומרים "חכמים", שיכולים להגיב באופן עצמאי לגירויים חיצוניים וניתן לשלוט בהם. מדבקות הידרוג'ל עם פונקציות דומות כבר קיימות, וניתן להפעיל אותן גם בצורה ממוקדת – אך ההשפעות הטיפוליות שלהן מופעלות על ידי אותות תרמיים או חשמליים. עם זאת, החיסרון של מושגים אלה הוא שגם הפצע יתחמם וההידרוג'ל יתחיל להתפרק, הסביר אדלונג.

צוות המחקר מקווה שבטווח הארוך, המרפאות יוכלו להשתמש במדפסות תלת מימד כדי לייצר טלאים רב תכליתיים וניתנים לשליטה בעצמם, ולהפעיל את הטלאים ישירות על המטופל באמצעות LED ירוק בהיר מאוד. צורת המדבקה, ריכוז חלקיקי תחמוצת האבץ וסוג החלבון ניתנים להתאמה אישית על ידי הדפסת תלת מימד, אמר המחבר הראשון, ד"ר לאונרד זיברט, שסיים זה עתה את הדוקטורט שלו. שיטת ההדפסה התלת מימדית החדשנית של אוניברסיטת קייל. במהלך מספר חודשים של מחקר בבית הספר היוקרתי לרפואה של הרווארד בבוסטון, מדעני חומרים ערכו מחקר בקבוצת העבודה של פרופסור סו ריון שין, שהשתמש במדפסת תלת מימד ביולוגית מיוחדת לייצור הידרוג'לים רפואיים. לחלקיקים שלנו יש צורה מרובעת, כלומר, הם מורכבים מכמה 'זרועות'.

בנוסף, מדעני החומרים של קיל עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם CAU ופרופסור הלמוט פיכנשר, מומחה לרפואת זיהומים במרכז הרפואי של אוניברסיטת שלזוויג-הולשטיין (UKSH). הוא וצוותו בדקו את התכונות האנטי-בקטריאליות של המדבקה: הם הניחו את המדבקה על הביופילם החיידקי למשך 72 שעות וגילו שהחיידקים לא מתרבים ברדיוס של כמה מילימטרים סביב המדבקה. בבדיקה זו, השתמשנו בשני חיידקי פצע טיפוסיים בעלי שני מבנים שונים לחלוטין: Staphylococcus aureus ו-Pseudomonas aeruginosa. למדבקה השפעה טיפולית על שני הסוגים הבסיסיים, מה שמראה שיש לו השפעה אוניברסלית, מסכם ד"ר גרגור משקוביץ, מיקרוביולוג רפואי. UKSH. בדיקות נוספות in vivo נערכו במרכז המחקר לרפואה רגנרטיבית גלובלית של NBM באוניברסיטת דנקוק בדרום קוריאה. התוצאות הראשוניות שם גם הראו שהמדבקה נסבלת היטב ושיפרו את ריפוי הפצעים.

מדבקה זו היא קונספט מרגש של רפואה מותאמת אישית, תוך שימוש בטיפולים מותאמים על מנת לטפל באנשים בצורה מדויקת, יעילה ועדינה ככל האפשר. זוהי דוגמה קונקרטית לפוטנציאל לשיתוף פעולה בין רפואה למדעי החומרים, שיהפוך חשוב יותר ויותר בתחום הרפואי. אמר פרופסור פיכנשר כשדיבר על פרויקטים של שיתוף פעולה בין-תחומי. כעת, כשהבדיקות הראשוניות מראות שהתפיסה שלהם עובדת היטב באופן עקרוני, החוקרים מקווים לשפר עוד יותר את השליטה בשימוש באור, כך שבעתיד יוכלו לספק למטופלים טיפולי פצעים מותאמים אישית יעילים יותר.

קישור למאמר זה: הידרוג'ל להדפסת תלת מימד יכול להאיץ ריפוי של פצעים כרוניים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הידרוג'ל להדפסת תלת מימד יכול להאיץ ריפוי של פצעים כרונייםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.