האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

היישום והפיתוח של טכנולוגיית ציפוי ואקום בסין

היישום והפיתוח של טכנולוגיית ציפוי ואקום בסין

טכנולוגיית ציפוי ואקום היא סינתזת חומר חדשנית ו cnc עיבוד טכנולוגיה, והיא מהווה חלק חשוב מתחום טכנולוגיית הנדסת פני השטח. עם ההתפתחות המהירה של תעשיית הייצור העולמית, היישום של טכנולוגיית ציפוי ואקום הפך יותר ויותר נרחב. 

היישום והפיתוח של טכנולוגיית ציפוי ואקום בסין

מנקודת המבט של הפיתוח של מעגלים משולבים מוליכים למחצה, נוריות, צגים, מסכי מגע, פוטו סולאריים, כימיקלים, תרופות ותעשיות אחרות, הביקוש לציוד, טכנולוגיה וחומרים לציפוי ואקום הולך וגדל, כולל סרטים חשמליים לייצור בקנה מידה גדול. מעגלים משולבים; סרט אחסון הקלטת נתונים דיגיטלי שניתן למגנט בכיוונים אנכיים ואופקיים כאחד; סרטים אופטיים המציגים ומיישמים באופן מלא מאפיינים אופטיים שונים; סרטים רגישים לאור לצגי מחשב; סרטים מוליכים וסרטים נגד השתקפות על צגי TFT ו-PDP שטוחים; בתעשיות הבנייה והרכב ציפוי זכוכית יישומי וסרט דקורטיבי; סרט מגן וסרט מחסום המשמשים בתחום האריזה; סרט פונקציונלי עם השפעות קישוט פונקציונליות שונות על חומרים דקורטיביים; סרט סופר קשיח עמיד ללבוש מוחל על פני השטח של כלים ותבניות; היבטי מחקר שונים של ננו-חומרים סרטים פונקציונליים וכו'.

במקביל, עם הפיתוח המתמשך של הטכנולוגיה התעשייתית, הדרישות לביצועים מקיפים של חומרים שופרו גם הם ללא הרף, והביצועים של חומר בודד אינם יכולים עוד לעמוד בדרישות הביצועים של מכונות עבודה בסביבות ספציפיות מסוימות. לאחר עשרות שנים של פיתוח, מכונות ציפוי יונים בוואקום מקומיות עשו התקדמות מסוימת באוטומציה ובטכנולוגיה בהשוואה לציוד ציפוי מתקדם זר. עם זאת, היציבות והדיוק של מוצרי ציפוי עדיין צריכים להשתפר, וציוד מתקדם עדיין סמוך על יבוא. יחד עם זאת, קיים מצב של עודף היצע בשוק המוצרים הנמוכים של מכונות ציפוי יונים רב-קשתות ותחרות המחירים עזה.

נכון לעכשיו, לתעשיית ציוד ציפוי הוואקום של סין ותעשיות ייצור מסורתיות אחרות יש קיבולת יתר, וההשפעה היא משמעותית. המדינה מפתחת במרץ את תעשיית הגנת הסביבה ואוסרת או משנה או מגבילה את תעשיית הציפוי המסורתית. זהו זמן טוב לפיתוח תעשיית ציפוי היונים. ביצועי העלות הגבוהים של ציפוי ואקום והזיהום הסביבתי הנגרם מהציפוי המסורתי אילצו את ציפוי הוואקום להפוך למיינסטרים, וציוד ציפוי ואקום מסוגים שונים ותהליכי ציפוי ממשיך לגדול. ההצעות לפיתוח מפעלי ייצור ציוד ציפוי ואקום מקומיים הן כדלקמן:

  • 1. נכון להיום המגמה הכוללת של הכלכלה הריאלית חלשה, ההתאוששות מלאה באי ודאות והמשק עדיין בתהליך של תחתית. יצרני ציוד ציפוי ואקום צריכים להתמקד באופטימיזציה ושדרוג המבנה התעשייתי, תוך התמקדות באיכות ובשירות, בהבהרת מיצוב השוק, ובחקירה נמרצת ובעלות על זכויות קניין רוחני עצמאיות. מוצרים חדשים וטכנולוגיה חדשה, משפרים את איכות המוצר ורמת השירות.
  • 2. להסתמך על מגמת הפיתוח של אינפורמטיזציה, לדבוק ב"אינפורמטיזציה כדי להניע תיעוש, ותיעוש לקידום אינפורמטיזציה", וליצור סוג חדש של תיעוש עם תוכן טכנולוגי גבוה, יתרונות כלכליים טובים, צריכת משאבים נמוכה, פחות זיהום סביבתי, ו שימוש מלא במשאבי אנוש. דֶרֶך.
  • 3. הישענות על תמיכה ממשלתית, לחזק נמרצות את שיתוף הפעולה עם מכוני מחקר מדעיים, מפעלים גדולים ואוניברסיטאות בעלות רמות טכנולוגיה וטכנולוגיה מתקדמות בתעשייה, כך שניתן יהיה להכניס מוצרים חדשים לשוק במהירות.

לטכנולוגיה ולציוד של ציפוי ואקום יש תחומי יישום רחבים מאוד ואפשרויות פיתוח. בעתיד, תעשיית ציוד ציפוי הוואקום ותעשיות ייצור אחרות יתמקדו באינטגרציה של מידע, יסתמכו על התקדמות טכנולוגית, ישימו לב יותר לצבירת יכולות טכניות, והייצור יהיה מונחה שירות ויתקדם לקצה הגבוה של תעשיית ציוד ציפוי ואקום בעולם ורשתות ערך ייצור אחרות.

קישור למאמר זה:היישום והפיתוח של טכנולוגיית ציפוי ואקום בסין


היישום והפיתוח של טכנולוגיית ציפוי ואקום בסיןמתכת, כרסום נחושת, פלדת פחמן,באינטרנט חיתוך לייזר שירות, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.