האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

היישום של טכנולוגיית חיישנים בתהליך עיבוד CNC

היישום של טכנולוגיית חיישנים בתהליך עיבוד CNC

עם התפתחות הזמן, יותר ויותר אינטליגנטית, בתעשיית העיבוד המסורתית כמו עיבוד חלקים מכאניים מדויקים, ישנם גם יישומי היי-טק מודרניים רבים. מטרת זיהוי החישה בתהליך העיבוד והחיתוך היא לייעל את הפרודוקטיביות, עלות הייצור או קצב הסרת החומרים (מתכת) של תהליך החיתוך.

היישום של טכנולוגיית חיישנים בתהליך עיבוד CNC

המטרות שזוהו על ידי חיישן תהליך החיתוך כוללות את כוח החיתוך ושינוייו במהלך תהליך החיתוך, פטפוט במהלך תהליך החיתוך, המגע בין הכלי לחומר העבודה, מצב השבבים במהלך החיתוך וזיהוי תהליך החיתוך. וכו' פרמטרי החישה החשובים כוללים כוח חיתוך ותהליך חיתוך. רטט, פליטה אקוסטית בזמן חיתוך, כוח המנוע בזמן חיתוך וכו'.

להפעלת כלי המכונה, יעדי זיהוי החיישנים העיקריים כוללים את מערכת ההנעה, מֵסַב ומערכת הטיה, ניטור טמפרטורה ובקרה ובטיחות וכו', ופרמטרי החיישנים שלה כוללים את זמן ההשבתה של כלי המכונה, חספוס פני השטח ודיוק העיבוד של חומר העבודה. , כוח, מצב מכונה וזרימת נוזל סיכה לקירור וכו'.

בתהליך עיבוד חלקי עבודה של חלקים מכניים מדויקים, נעשה שימוש בטכנולוגיית חיישנים לזיהוי תהליך, כדי לזהות האם תהליך העיבוד שבוצע הוא תהליך הנדרש לעיבוד (חלקים); לזהות אם חומר העבודה או הריק שנשלחו לכלי המכונה לעיבוד הם דרישה. חומר העבודה המעובד או הריק; יחד עם זאת, נדרש גם לזהות האם היציבה של התקנת חלק העבודה היא היציבה הנדרשת על פי תקנות התהליך.

בנוסף, ניתן להשתמש בזיהוי חלקי עבודה ובניטור התקנת חלקי עבודה גם כדי לחוש את קצבת העיבוד ואת פגמי השטח של הריק או חלק העבודה שיש לעבד. טכנולוגיית החיישנים חשובה יותר לעיבוד של חלקים מכניים מדויקים כדי להפחית את שיעור התאונות. כעת חיישן זיהוי הכלים מצויד בכלי המכונה כדי למנוע ביעילות את התרחשותם של תקריות כאלה.

קישור למאמר זה: היישום של טכנולוגיית חיישנים בתהליך עיבוד CNC

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com/


היישום של טכנולוגיית חיישנים בתהליך עיבוד CNCפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מיסב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.