האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

היישום של מערכת סרוו AC בקו יצירת גליל קר

היישום של מערכת סרוו AC בקו יצירת גליל קר

היישום של מערכת סרוו AC בקו יצירת גליל קר


הכנסת תהליך הטרום ניקוב וטכנולוגיית גזירה עצירה הידראולית בפס הייצור הקור של עמוד המתלים לא רק מרחיבה את טווח העיצוב ודיוק הייצור של צורת החתך של עמוד המתלים, אלא גם עונה על הדרישות של העיצוב וההרכבה של מערכת מבנה פלדת המתלים, ומייעל את. מנגנון ההרכב של מבנה פלדת המדף, במיוחד כאשר מערכת המחסן התלת מימדית עולה ומתפתחת במדינה שלנו, מציבה דרישות גבוהות לגבי הדיוק של מיקום החור. ובקרת אורך של עמוד המדף.

היישום של מערכת סרוו AC בקו יצירת גליל קר

היישום של מערכת סרוו AC בקו יצירת גליל קר. -PTJ מכונות CNC חנות

1.2 מאמר זה מנתח ודן במכשירי הבקרה הטרום-אגרופים והידראוליים של עמוד המדף המיופף כיפוף קר היוצר קו ייצור באמצעות עקרון בקרת סרוו AC, ושואף להשיג את המטרה והדרישות של בקרת דיוק מיקום גבוהה בהרבה קור אירועי כיפוף. עודדו עמיתים.
2. עקרון העבודה של המדף קו כיפוף קר להרכיב
2.1 תהליך הייצור הבסיסי והרכב הציוד של קו יצירת המדפים הקרים:
2.1.1 תהליך הייצור הכללי של רכיבי מדף הוא: פירוק, פילוס, הזנת סרוו, ניקוב, יצירה, גלגול, יישור, חתוך לאורך, אריזה, טיפול לאחר ריסוס וכו ';
2.1.2 הציוד המתאים הוא: סליל, מכונת פילוס, מכשיר הזנת סרוו, עיתונות, מכשיר חיתוך הידראולי של ראש טחנת התגלגלות קר והתקנת תחנות הידראוליות או ציוד עזר אחר + מערכת בקרה חשמלית וכו '.
2.2 העיקרון הבסיסי של מערכת בקרת סרוו AC של קו יצירת גלילי הקרה המדפים:
כפי שמוצג באיור 1.
2.3 המערכת מורכבת מחמישה חלקים, כלומר מחשב, כרטיס בקרת כונני סרוו, מערכת בקרת מהירות סרוו AC, זיהוי וחיישן של חיישן ומערכת ביצוע עזר עיקרית. תוכנית הבקרה הראשית היא רק כמה מאות K, הפועלת תחת מערכת ההפעלה DOS, מחשב הבקרה הראשי מחובר לכרטיס הבקרה של כונן הסרוו דרך יציאת ההדפסה LP1, ושולח פקודות מיקום או מהירות דרך קו הנתונים, התאמה אדפטיבית או הגדרת פרמטרים להתאמת PID, ראה לאחר האיור ובצע המרה דיגיטלית לאנלוגית, פלט את האות האנלוגי ± 10V דרך לוח הבקרה המתאים והנהג את מנוע הסרוו לאחר שהוגבר על ידי מגבר סרוו AC. מערכת משוב בקרת המיקום של הלולאה הסגורה או הלולאה הסגורה מוגברת על ידי המנוע פיר סוֹף. המקודד הפוטואלקטרי הכמותי מספק אותות להשלמת משוב המיקום של מערכת סרוו המיקום. אלמנט החישה בלולאת משוב המיקום-מקודד פוטואלקטרי מצטבר מעביר את שינויי התזוזה בזמן אמת של החלקים הנעים לאתר בצורה של פולסים דיפרנציאליים של שלב A ו- B. ספירת דופק מקודד מתבצעת בתחנת הבקרה לצורך קבלת מידע על מיקום דיגיטלי. לאחר שמחשב המיקרו הבקרה הראשי מחשב את הסטייה בין המיקום הנתון למיקום בפועל, אסטרטגיית בקרת ה- PID המתאימה מאומצת בהתאם לטווח הסטייה, ופונקציית הבקרה הדיגיטלית מומרת לאנלוגי באמצעות המרה דיגיטלית לאנלוגית. שלוט במתח והוצא אותו למגבר הסרוו, ולבסוף התאם את תנועת המנוע, השלם את הערך הרצוי של בקרת מיצוב משוב של לולאה סגורה חוזרת, והבין את השגיאה הקטנה ומיקום המיקום ברמת דיוק גבוהה בעקרון הבקרה; לאחר מכן תוכנית הבקרה העיקרית מנפיקה את פעולת מערכת ביצוע הפעולה הראשית העזר פקודה להשלמת פעולת בלמים מכנית ספציפית, תנועת חבטות לחיצה, תנועת גזירה הידראולית וכו '.
2.4 המאפיינים העיקריים של יחידה זו: עלות השקעה גבוהה חד פעמית, כוח סרוו AC גדול יש מגבלות מסוימות, אך עלות ההפעלה המאוחרת נמוכה, במיוחד שיעור התשואה הגבוה של רכיבי מדף, דיוק מוצר גבוה, טווח יישומים רחב ותוספת גבוהה ערך הפלט.
3. ניתוח ועקרון העבודה של מזין אוטומטי והתקן ניקוב
3.1 מכשיר ההזנה האוטומטי של תהליך טרום החבטות של קו הייצור המכופף קר של עמוד המדף מורכב מצמד עליון ותחתון של גלילי מדריך φ75. כוח העבודה העיקרי מגיע ממנוע סרוו AC, המסתמך על החיכוך בין לוח החומר לגלילי ההנחיה העליונים והתחתונים. הזנה בכפייה, חורי חלוקת הפלדה של עמודת המדף מוטבעים על העיתונות. העיצוב העיקרי מוצג באיור 2. מכשיר זה תוכנן במקור כמערכת בקרת סרוו של 3.7KW של Prouder, ארה"ב. מאוחר יותר, עקב פיתוח מוצרים חדשים, עלה עומס העברת העבודה, ועל פי עקרון העבודה המוצג באיור 2, בקרת המיקום בין חלק בקרת הכוח לבין בקרת סרוו AC מתממשת בעיקר על ידי האות האנלוגי ± 10V , אין הגבלת כוח על מערכת סרוו AC, וניתן להחליף אותה באופן עקרוני. זהו בקר סרוו AC התומך ומנוע סרוו AC של מגבר סרוו 5KW מדגם MR-J2S מסדרת Mitsubishi Corporation, ובהתאם לדרישות דיוק הייצור של רכיבי המדף המתאימים וקביעת דיוק בקרת הסרוו: ± 0.1, אז היחס בין היקף גליל המדידה לטווח דיוק המדידה הוא בערך: 1178. יש להשתמש במקודדים סיבוביים מעל 1200PPR, וניתן להשיג את דרישות בקרת דיוק המיקום היטב בארבע שנות היישום המאוחרות יותר.
3.2 למערכת סרוו של מיצובישי MR-J2 יש מאפיינים של היענות טובה למכונה, יציבות במהירות נמוכה והתאמת מצב אופטימלית כולל מערכות מכניות. תגובת תדר המהירות היא מעל 550HZ, המתאימה מאוד לאירועי מיקום במהירות גבוהה. עבור ציוד בעל עומס מוגבר של יחס אינרציה וקשיחות ירודה.
3.3 מכשיר ההזנה האוטומטי מורכב בעיקר מהמבנה המוצג באיור 3. (1) החיישן הפוטואלקטרי 1# מזין בעיקר את מצב חגורת הפלדה הנכנסת לאזור העבודה של העיתונות, כגון: עודף חומר, חוסר חומר , וכו.; מנוע הסרוו מונחה כלפי מטה דרך ציוד תיבת גלגלת ההזנה מעבירה את כוח ההובלה. ה ציודיחס תיבת הילוכים i ומהירות המנוע קובעים את מהירות ההזנה והמיצוב של המערכת; (3) המקודד הסיבובי מודד את אות המיקום המועבר על ידי גליל ההנחיה העליון בתנועה עם חומר היריעה. Brake הבלם המכני מבין את המיקום המיקום האחורי קבוע; חיישן otoפוטואלקטרי 2# מממש את שידור אות המיקום הנדרש על ידי בקרת העבודה של העיתונות; התבניות העליונות והתחתונות מבינות את החבטות של מיקום החור; נדרשת התאמת טונות אגרוף של העיתונות, התאמת הדיוק של כלי המכונה או התבנית וכו '.
3.4 ערך שלב ההאכלה הספציפי של כל קובייה נקבע על ידי מחשב ה- PC שמגדיר את מספר הדופק הספירה המתאים או את השוואת ערך ההמרה באורך, ומתואם על ידי משוב המדידה הפסיבי של מקודד הזווית המחובר לרולר המדריך העליון, כדי לממש ה הַטבָּעָה הזנת צעדים מתכווננת, מדויקת וללא הצטברות ללא שגיאות הַטבָּעָה של חומר היריעה. השגיאה המצטברת מטופלת על ידי אלגוריתם פיצוי השגיאות שהוגדר בתוכנית או תיקון ידני כדי להבטיח את מרחק החורים האיכותי של עמוד המדף. התרגול הוכיח שהוא מאוד מעשי.
3.5 מכשיר ההזנה האוטומטי במערכת הציוד מתגבר על החסרונות בהזנה ידנית של חגורת הפלדה השטוחה של עמוד המדף. יש לו את המאפיינים של פעולה פשוטה, עבודה אמינה ודיוק שליטה גבוה. זה יכול לשפר מאוד את תפוקת העבודה. הוא יכול להשיג 70 פעמים בעזרת עיתונות מהירה ומדויקת. ניתן לחלק את תדר העבודה לשני חלקים, ולחץ העבודה יכול להגיע מעל 2500KN, שיכול ליצור מערכת הפעלה עצמאית.
4. ניתוח ועקרון העבודה של מכשיר חיתוך מדפים
4.1 עקרון הבקרה הבסיסי הוא זהה וחולק מערכת מאוחדת. המאפיינים שלה הם: אות המספר של מיקום החור בעמוד המדף נמדד על ידי המתג הפוטואלקטרי המחזיר אור. במספר מסוים של חורים, תוכנית הבקרה הראשית הפנימית ממירה את מספר מדידת החורים למצב מדידת אורך, ומשלימה באופן דומה את משוב המיקום ואת בקרת המיקום של מערכת סרוו המיקום. מחשב הבקרה הראשי מחשב את הסטייה בין המיקום הנתון למיקום בפועל ומתאים אותו בזמן. מנוע סרוו AC נע ומשלים את מיקום הערך הרצוי, התנועה העיקרית נעצרת ומובילה את מכשיר החיתוך ההידראולי לשלוט בסולנואיד שסתום לייצר את רצף העבודה המנותק;
4.2 ההבדל העיקרי בין מצב הבקרה של החיתוך ההידראולי למצב הבקרה של גזירה מעופפת: precision דיוק הבקרה של החיתוך ההידראולי גבוה, ודיוק הבקרה הגבוה ביותר הוא: ± 0.1 מ"מ וללא שגיאה מצטברת, כלומר בא לידי ביטוי בעיקר במקודד הפוטואלקטרי המצטבר הפסיבי דרישות דיוק גבוהות ורצף בקרה, הציוד ההשקעה החד פעמית גבוהה; אך התשואה בפעם הראשונה גבוהה, שיעור ניצול החומרים גבוה ובקרת הגזירה המעופפת צריכה להגדיל את מכשיר המעקב והאפס, ומערכת הבקרה פשוטה יחסית; Principle בעקרון הבקרה, גזירת העצירה ההידראולית היא דיוק שליטה מוחלט, אין שגיאת הפרש מהירות וכו ', גזירה מעופפת היא דיוק שליטה יחסי, שהיא השגיאה היחסית בין מיקום הגזירה לתנועת החומר, בשל חוסר ודאות בחוק פעולת המהירות או תנודות ההתנגדות ליחידה ועומס העבודה. מהירות התנועה העיקרית של בקרת הגזירה המעופפת היא יחסית קבועה, התורמת להגדרה והתאמה של פרמטרי ההפעלה של ציוד הריתוך התומך. עקומת התנועה העיקרית של מצב בקרת הגזירה העצירה ההידראולית היא מסובכת יותר ולמצבי המרה במהירות גבוהה ותנועות עצירת תנועה לפעמים יש אורך זמן כיול ארוך; יעילות הייצור משתנה מאוד, ויעילות הייצור של הגזירה המעופפת גבוהה, וקל לבצע בקרת ייצור; הדרישות לתחזוקת הציוד ובקרת התפעול שונות בתכלית. Mode מצב ניתוק הידראולי תורם יותר לפתרון פגמי החיתוך כגון עיוות חיתוך והתאוששות של פרופילים בצורת קור. לסיכום, יש צורך לנסח ולבחור מצבי פעולה של בקרת ציוד סבירים בהתאם למאפיינים של מוצרים בצורת קר על מנת להשיג את התועלת המרבית.
5 מספר בעיות עיקריות בעיצוב מערכת הבקרה
5.1 דיוק הבקרה של אות הכניסה: היחס בין היקף גליל המדידה לטווח דיוק המדידה קובע בסופו של דבר את דיוק בקרת הייצור של המוצר. יש לבחור את המוצר בעל יחס גדול ככל האפשר, ולבחור את חומר גלגלת המדידה המתאים ואת המגע בין גלגלת המדידה לחלק הנוצר בקור. מקדם שיכוך ואלסטי להגברת מקדם החיכוך ולחץ המגע למניעת טעויות החלקה בתהליך המדידה.
5.2 דיוק הבקרה של אות הפלט: ההבדל באלגוריתם בקרת ה- PID של לולאת המיקומים קובע את דיוק הבקרה והתוצאות המתקבלות על ידי פקד ה- PID. לדוגמה, לשיטת הפתרון יש שיטת תגובה צעד, ושלושה מאפייני פעולה מאומצים על פי מאפייני הבקרה: 1), רק יש שליטה מידתית; 2), בקרת PI; 3), בקרת PID; ולבצע חישוב PID על פי צורת המהירות ונוסחת החישוב של הפרש הערכים הנמדדים, ולבצע את חישוב הפעולה החיובית והשלילית לפי דרישות הדיוק המתאימות.
5.3 כוונון פרמטרי מערכת PID: מחשב הבקרה הראשי שולח פרמטרי PID לכרטיס הבקרה כדי לבדוק אם הפרמטרים הנתונים עומדים בדרישות מערכת הבקרה. תהליך זה צריך להתממש על ידי כוונון פרמטרים. המשימה העיקרית של כוונון פרמטרים היא לקבוע K, A, B ואת טיימר תקופת הדגימה. מקדם הפרופורציונלי K עולה, כך שמערכת ההנעה סרוו רגישה ומגיבה מהר יותר. עם זאת, אם הוא גדול מדי, הוא יגרום לתנודה וזמן ההתאמה יהיה ארוך יותר; מקדם האינטגרלי A יגדל, הוא יכול לחסל את הטעות במצב יציב של המערכת, אך היציבות מופחתת; בקרת הדיפרנציאל B יכולה לשפר את המאפיינים הדינמיים, להפחית את הצילום ולקצר את זמן ההתאמה. תהליך הכוונון הספציפי צריך לשפר את אלגוריתם הבקרה ואת שיטת כוונון הפרמטרים של מכשיר ה- PID של לולאת המיקום הדיגיטלי כדי לנסח את פרמטרי ההתאמה באתר ואת הגדרות ההתאמה בפועל באתר, ולהגדיר אותם בנפרד בהתאם למוצרים או לעומסים שונים. תנאים, אחרת תהליך בקרת המיקום ייווצר בקלות. תופעת תנודה. כפי שמוצג במערך ההתאמה הפתוח בתוכנית העיצוב.
5.4 הדיוק המכני של המערכת נשלט בטווח שגיאות מסוים, וניתן לשפר את דיוק הבקרה החשמלית. בשילוב עם מערכת כונני סרוו AC בעלת ביצועים גבוהים, היא יכולה לעמוד בדרישות של בקרת מיקום דיוק גבוהה בהזדמנויות רבות, וגם לשפר את היעילות של מיקום המיקום. וגם דיוק.
5.5 התוכנית העיקרית היא מערכת בקרת סרוו AC המבוססת על פלטפורמת פיתוח המחשב האישי. הפונקציות העיקריות הן: דיאלוג אדם-מכונה להתאמת נתוני ייצור המוצר, הגדרות פרמטר המכשיר והגדרת פרמטר PID וכו '; לממש העברת נתונים ועיבוד בין מחשבים למודולים, ואלגוריתם בקרת PID של לולאת המיקום ולשלוט בתנועת מנוע הסרוו, לממש את פעולתו של ציוד קשור וכו 'אחרים כגון: הגדרה והתאמה של מרחק צעד ההחתמה, ההתאמה המתאימה של כל מספר דופק פלט תחת ערך אורך מסוים, דיוק הבקרה של העיתונות, דיוק הזנת הסרוו וההגדרה והתאמה של ערך אורך הזנת הסרוו כולם בעיצוב פתוח.
5.6 עיצוב התוכנית העיקרי לוקח בחשבון את מקטעי התוכנית להתראה מפני תקלות של ציוד כלשהו, ​​מה שמשפר מאוד את יכולת התפעול של הציוד ואת השליטה באיכות ייצור המוצר, וגם מקטין במידה מסוימת את זמן בדיקת תקלות הציוד.
מסקנת 6
6.1 יישום מעשי מראה כי בחירת מערכת סרוו AC סבירה יכולה לענות על דרישות מערכת הבקרה במהירות תגובה מהירה, דיוק במהירות גבוהה וחוסן חזק. דיוק בקרת מיקום היישום בפועל הוא עד כ- 0.1 מ"מ ויכול למנוע טעויות מצטברות. ניתן להשתמש במערכת בקרה זו בייצור סדרות פתיחה ברמת דיוק גבוהה של מוצרי פלדה בצורת קר, במיוחד מוצרים הדומים לעמודי מדף, כלומר קו ייצור בצורת קר לאנכי פלדה בצורת קר וחורים עם אגרוף מראש עם מיקומי חורים בעלי דיוק גבוה בצדדים.
6.2 מערכת סרוו AC המיושמת על מדף קו הייצור של יצירת גלילים קרים אכן יכולה להשיג דיוק בקרת מיקום גבוה; ואפשר להשתמש באופן עצמאי במצב חבטות ובמצב גזירה עצירה הידראולית, כגון תהליך ייצור קרן המדף, אין מצב ניקוב מראש וכו '.

קישור למאמר זה: היישום של מערכת סרוו AC בקו יצירת גליל קר

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


היישום של מערכת סרוו AC בקו יצירת גליל קרחנות CNC PTJ מייצרת חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. כרסום CNC 5 צירים זמין.עיבוד סגסוגת בטמפרטורה גבוהה טווח כולל עיבוד שבבי איונל,עיבוד שבבי מונל,עיבוד שבבי של אסקולוגיה חנון,קרפיון 49 עיבוד שבבי,עיבוד Hastelloy,עיבוד שבבי Nitronic-60,Hymu 80 עיבוד שבבי,עיבוד שבבי כלי פלדה,וכו.,. אידיאלי ליישומי חלל.עיבוד CNC מייצר חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. 3-ציר & 5-ציר כרסום CNC זמין. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים היעילים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.