האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

היישום של קו ייצור אוטומציה בתעשיית כלי מכונות

היישום של קו ייצור אוטומציה בתעשיית כלי מכונות

היישום של קו ייצור אוטומציה של עיבוד שבבי בתעשיית כלי המכונות, כלי מכונות זמינים ביצרנים מקומיים רבים. עם זאת, רובוטי מסבך, רובוטים של מכונות CNC וקווי ייצור של אוטומציה עיבוד שבבי הם עדיין נדירים יחסית. מצד אחד, המפעל כולו עדיין צריך לשנות את קו הייצור של אוטומציה עיבוד שבבי. נחוש, עלות ההשקעה החד-פעמית תהיה גבוהה יחסית, ויש הרבה אנשים שמעולם לא השתמשו ברובוטים מסבך ואינם סומכים במיוחד על רובוטי מסבך.

יעילות גבוהה, דיוק גבוה ומהירות גבוהה לטווח ארוך הם היעדים אותם רודפת תעשיית הכלים. המחסור במשאבים בשוק העבודה והעלייה המשמעותית בעלויות העבודה. קווים ויחידות עיבוד אוטומטיות בעלות אוטומציה גבוהה מציפים את השוק. אוטומציה הפכה לנושא של תעשיית העיבוד המודרנית. עיבוד מודרני הסדנה מצוידת במניפולטורים. בתהליך העיבוד וההרכבה, קשה או מסוכן לעובדים להשלים את העבודה, ואז יש מניפולטורים של טעינה ופריקה המותאמים לכלי מכונות. מניפולטורים תעשייתיים אלה יכולים לממש תנועת חופש מרובת דרגות במקום השלמה ידנית של פעולות מורכבות ולשפר את העבודה. יעילות ומימוש פעולה לא כימית. כיום, קווי ייצור אוטומציה של עיבוד שבבי נמצאים בשימוש נרחב יותר. רובוט המסבך מכסה שטח גדול ובדרך כלל מופרד מכלי המכונה ויש לשלוט בו בנפרד. בנוסף, הרובוט מסבך מאמץ מכשיר אחיזה יקר יחסית והתקנים פניאומטיים, שונים שסתום קבוצות וכו'.

היישום של קו ייצור אוטומציה בתעשיית כלי מכונות

היישום של קווי ייצור אוטומטיים לעיבוד מכונה בתעשיית כלי המכונות, החלפת עבודה במניפולטורים של רובוטים תעשייתיים יכולים לא רק להגדיל את פריון העבודה, לפתור בעיות עבודה, אלא גם להשיג סטנדרטיזציה של ייצור ובטיחות ייצור! שימוש במניפולטורים להחלפת עבודה הפך לבחירה בלתי נמנעת עבור חברות ייצור לשנות ולשדרג. טרנספורמציה האוטומציה של כלי מכונות קיימים מאמצת בעיקר מניפולטורים תעשייתיים כדי לשנות את אופן ההעמסה והפריקה של חלקי עבודה תהליך עיבוד שבבי. מניפולטורים משמשים להחלפת עבודה ומכונות מיוחדות כדי להשלים טעינה ופריקה של חלקי עבודה, מחזור עבודה והמרת תהליכים. יחידת עיבוד הרכיבים וקו הייצור יכולים לממש אצוות גדולות 24 שעות ביממה, לשפר את היעילות ולהפוך את העיבוד לאוטומטי.

היישום של קו ייצור אוטומציה בעיבוד שבבי בתעשיית כלי המכונות, בטרנספורמציה של סוג זה של קו ייצור עיבודי טעינה ופריקה של מכונות, שאנדונג קאנגדאו אינטליגנטי ממליצה למפעלי עיבוד לאמץ את קו הייצור של אוטומציה בעיבוד שבבי.

קו הייצור של אוטומציה לעיבוד שבבי של החברה שלנו מאמץ מבנה מסבך חדש בפיתוח עצמי. האלומה הראשית מאמצת מצב שידור מסוג מדריך מחוון; הקורה האנכית יכולה לבחור במגוון שיטות נהיגה, המבנה קטן וקל, וניתן לבחור מגוון לסתות להשלמת שני התהליכים של החלקים. (או תהליך בודד) עיבוד, יצירת קבוצה של רובוטים מסבך להשלמת קו הייצור האוטומטי לטעינה ופריקה של שני כלי מכונות. כלומר: רובוט מסבך אחד יכול להיות מצויד ב-1 כלי מכונות ליצירת יחידת עיבוד אוטומטית של טעינה ופריקה, עיצוב סטנדרטי, ייצור והרכבה מודולריים, הקורה מאמצת מבנה פלדה להתקנת מובילים ליניאריים, כונן מתלים, והציר האנכי מאמץ מבנה פרופיל אלומיניום להפחתת עומס המנוע. בעיקר לייצור אוטומטי של דיסק ו פיר מוצרים, המערכת מצוידת בפונקציות מיתוג ידניות ואוטומטיות.

סוג זה של קו ייצור אוטומציה של עיבוד שבבי הוא בעל מאפיינים של ביצועים בעלות גבוהה ואספקה ​​מהירה, וניתן להכניסו לייצור במהירות, תוך הפקת יתרונות בזמן קצר והחזרת עלויות. מומלץ להשתמש במכונות CNC כדי להפוך את העיבוד של פירים וחלקי שרוולים לאוטומטיים. זה מתאים במיוחד לאירועים עם מחזורי עיבוד קצרים וקבוצות ייצור גדולות.

קישור למאמר זה: היישום של קו ייצור אוטומציה בתעשיית כלי מכונות

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


היישום של קו ייצור אוטומציה בתעשיית כלי מכונותדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.