האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

היכרות מוקדמת של יצרני עיבוד תרסיס טפלון מתכת

היכרות מוקדמת של יצרני עיבוד תרסיס טפלון מתכת

היכרות מוקדמת של יצרני עיבוד תרסיס טפלון מתכת


גדול מתכת במפעלי עיבוד שבבי יש בית מלאכה ייעודי לעיבוד ריסוסים בעת עיבוד שבבי. שיטת ריסוס טפלון משמשת בעיבוד ריסוס, וזהו גם ריסוס עיבוד טפלון שיטה המשמשת לרוב יצרנים רבים. העורך הבא יציג בפניכם כיצד לבצע עיבוד ריסוס בטפלון לפני העיבוד.

היכרות מוקדמת של יצרני עיבוד תרסיס טפלון מתכת

היכרות מוקדמת של יצרני עיבוד תרסיס טפלון מתכת-PTJ מכונות CNC חנות

באופן כללי, יש לטפל בחומר העבודה מראש לפני עיבוד ריסוס, וישנן שיטות כלליות רבות לטיפול טרום. האמצעים הננקטים בהתאם לגודל, החומר, מצב פני השטח ואיכותו של חומר העבודה שונים גם הם. עם זאת, ישנן שתי שיטות עיקריות לעיבוד מקדים:

למפעלי עיבוד מתכת גדולים יש בית מלאכה ייעודי לעיבוד ריסוס בעת עיבוד. שיטת ריסוס טפלון משמשת בעיבוד ריסוס, וזוהי גם שיטת עיבוד ריסוס בה משתמשים לרוב יצרנים רבים. העורך הבא יציג בפניכם כיצד לבצע עיבוד ריסוס בטפלון לפני העיבוד.

באופן כללי, יש לטפל בחומר העבודה מראש לפני עיבוד ריסוס, וישנן שיטות כלליות רבות לטיפול טרום. האמצעים הננקטים בהתאם לגודל, החומר, מצב פני השטח ואיכותו של חומר העבודה שונים גם הם. עם זאת, ישנן שתי שיטות עיקריות לעיבוד מקדים:

  • 1. תהליך טיפולי קדם טיפולי: תהליך אופייני: טבילה מוקדמת → הסרת שומנים → שטיפת מים → כבישה → שטיפת מים משנית → נטרול → שטיפת מים שלישית → התאמת שולחן → התרחבות פוספט → שטיפת מים רביעית → פסיבציה
  • 2. תהליך קדם טיפול PLC מתקדם עם בקרה אוטומטית: שומנים → כביסה → התאמת מטרים → פוספטציה → כביסה.

תהליך הפעולה של שיטת ריסוס המתכת בטפלון כולל את חמש הנקודות הבאות:

  • 1. במהלך תהליך הריסוס, החלקים אינם מחוממים יותר מ- 70 ~ 80 ℃, כך שהחלקים לא יעברו מתח פנימי ודפורמציה.
  • 2. עובי השכבה המרוססת גדול בהרבה מעובי השכבה המצוננת, עד 10 מ"מ, ולעיתים עד 15-20 מ"מ.
  • 3. על פי הדרישות של שכבת ציפוי הריסוס, הוא יכול להשתמש באותו חומר ריסוס או אחר כמו חומר החלק, והוא יכול לרסס על מתכות שונות, פלסטיק, פחמן, עץ וחומרים אחרים. לאחר ריסוס חלקי פלדה וברזל יצוק ניתן לשפר את עמידות הבלאי. שימוש בנירוסטה, אבץ, אלומיניום וכו 'כחומרי ריסוס יכול לשפר את עמידות בפני קורוזיה של חלקים, ואלומיניום יכול גם לשפר את עמידות החמצון ועמידות בחום. לאחר ריסוס האלקטרודה לייצור הפלדה באלומיניום וחומרים מרוכבים אחרים, ניתן ליצור על פני האלקטרודה ציפוי אנטי-חמצוני, שיכול לעמוד בטמפרטורות גבוהות ולהפחית את צריכת היחידה של האלקטרודה לייצור הפלדה.
  • 4. עלות נמוכה והשפעה כלכלית טובה. הוא משמש לתיקון ערך החלקים השחוקים. על פי הנתונים באתר, מדובר רק ב 10-60% מהחלקים החדשים.
  • 5. ציוד ריסוס והפעלת תהליכים פשוטים יחסית. לא מוגבל על ידי צורת החלק. ניתן לעבד אותו בשיטות מכניות שונות לאחר ריסוס.

קישור למאמר זה: היכרות מוקדמת של יצרני עיבוד תרסיס טפלון מתכת

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


היכרות מוקדמת של יצרני עיבוד תרסיס טפלון מתכתPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.