האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

היכרות עם שיטת הניקוי של מכונת דפוס שחול מפלסטיק

היכרות עם שיטת הניקוי של מכונת דפוס שחול מפלסטיק

בציוד ליציקת שחול מפלסטיק, מכבש הפלסטיק מכונה בדרך כלל המכונה הראשית, והציוד שלאחר מכן שמותאם למכונת יציקת שחול מפלסטיק נקרא מכונת העזר. לאחר יותר מ-100 שנות פיתוח, מכבשי פלסטיק נגזרו מהדגמים המקוריים של בורג בודד, מרובה בורג, רב בורג ואפילו ללא בורג. 

ניתן להשתמש במקלח הפלסטיק (מארח) עם מכונות עזר שונות ליצירת פלסטיק כגון צינור, סרט, חומר החזקה, מונופילמנט, חוט שטוח, רצועות, רשת אקסטראזציה, חומרי לוח (גיליון), חומר צדודית, פלטיזציה, ציפוי כבלים וכו'. התאמה ליצירת קווי ייצור שונים של דפוס שחול מפלסטיק לייצור מוצרי פלסטיק שונים. 

לכן, מכונות יציקת שחול מפלסטיק היא אחד הדגמים הנפוצים בתעשיית עיבוד הפלסטיק, לא משנה עכשיו או בעתיד. יש לציין כי לאחר שאנו משתמשים במכונת יציקת שחול מפלסטיק, עלינו לשים לב לתחזוקה ולניקיון. כאן, העורך של Xianji.com יציג בפניכם בקצרה את שיטת הניקוי של מכונת יציקת האקסטרוזיה מפלסטיק.

היכרות עם שיטת הניקוי של מכונת דפוס שחול מפלסטיק

1. בחר את התקן החימום הנכון

שריפה או צלייה להסרת מוצק הפלסטיק על הבורג היא השיטה הנפוצה והיעילה ביותר ליחידות עיבוד פלסטיק. עם זאת, אסור להשתמש בלהבת אצטילן לניקוי הבורג. הטמפרטורה של להבת האצטילן יכולה להגיע ל-3000 מעלות צלזיוס. ניקוי הבורג עם להבת האצטילן לא רק יהרוס את מאפייני המתכת של הבורג, אלא גם ישפיע באופן משמעותי על הסובלנות המכנית של הבורג.

אם להבת האצטילן הופכת לכחול לאורך זמן בעת ​​אפיית חלק מסוים של הבורג, זה אומר שמבנה המתכת של חלק זה של הבורג השתנה, מה שיגרום לירידה בהתנגדות הבלאי של החלק הזה, ואפילו לאנטי. -שכבת שחיקה ומטריצה ​​תתרחש. פילינג מתכת. בנוסף, החימום המקומי של להבת האצטילן יגרום גם להתחממות יתר בצד אחד של הבורג, מה שיגרום לבורג להתכופף. רוב הברגים עשויים מפלדה 4140.HT, עם סובלנות קרובה מאוד, בדרך כלל בטווח של 0.03 מ"מ.

ישרות הבורג היא בעיקר בטווח של 0.01 מ"מ. לאחר אפיית הבורג וקירור להבת האצטילן, בדרך כלל קשה לחזור לישרה המקורית. שיטה נכונה ויעילה: השתמשו במפוח לניקוי הבורג מיד לאחר השימוש. מכיוון שלבורג יש חום בזמן העיבוד בשלב זה, פיזור החום של הבורג עדיין אחיד.

2. בחרו את חומר הניקוי המתאים

כיום, כשכלכלת הסחורות מפותחת מאוד, לא חסרים בשוק חומרי ניקוי ברגים (חומרי ניקוי ברגים) שונים, רובם יקרים ובעלי השפעות שונות. האם להשתמש בחומרי ניקוי מסחריים תלויה ביצרנים ובתנאי ייצור שונים; חברות לעיבוד פלסטיק יכולות גם להשתמש בשרפים שונים לייצור חומרי ניקוי ברגים בהתאם לתנאי הייצור שלהם, מה שיכול לחסוך הרבה כסף עבור היחידה.

3. בחרו את שיטת הניקוי הנכונה

השלב הראשון בניקוי הבורג הוא סגירת מוסיף ההזנה, כלומר, סגירת יציאת הפריקה בתחתית ההופר; לאחר מכן הפחית את מהירות הבורג ל-15-25r/min, ושמור על מהירות זו עד שזרימת ההיתוך בקדמת התבנית תפסיק לזרום עד. יש להגדיר את הטמפרטורה של כל אזורי החימום של החבית על 200 מעלות צלזיוס. ברגע שהחבית מגיעה לטמפרטורה זו, התחל מיד בניקוי.

בהתאם לתהליך האקסטרודר (ייתכן שיהיה צורך להסיר את ראש התבנית כדי להפחית את הסיכון ללחץ מוגזם בקצה הקדמי של האקסטרודר), הניקוי חייב להיעשות על ידי אדם אחד: המפעיל צופה במהירות הבורג ובמומנט הבקרה. פאנל, ומתבונן בשיחול בו זמנית. כדי להבטיח שלחץ המערכת לא יהיה גבוה מדי. במהלך כל התהליך, יש לשמור על מהירות הבורג בתוך 20 ר/דקה. ביישום של תבנית בלחץ נמוך, תחילה אין להסיר את התבנית לניקוי. כאשר האקסטרודאט הופך לחלוטין משרף העיבוד לשרף הנקי, עצור מיד את המכונה והסר את ראש התבנית, ולאחר מכן הפעל מחדש את הבורג (מהירות סיבוב בין 10r/min) כדי לאפשר לשרף הנקי הנותר לזרום החוצה.

4. בחר את כלי הניקוי הנכונים

הכלים וחומרי הניקוי הנכונים והמתאימים צריכים לכלול:

כפפות עמידות בחום; משקפיים; מגרד נחושת; מברשת נחושת; רשת תיל נחושת; חומצה סטארית; מקדחה חשמלית; סרגל חבית מכונה; בגד כותנה.

ברגע שהשרף הנקי מפסיק לצאת, ניתן לשלוף את הבורג מהציוד. עבור הבורג עם מערכת הקירור, לפני הפעלת התקן חילוץ הבורג (ההתקן עשוי להיות מחובר ל ציוד תחילה, הסר את קו הצינור ואת החיבור המסתובב. השתמש במתקן חילוץ הברגים כדי לדחוף את הבורג קדימה כדי לחשוף את המיקום של 4-5 בלוקים של ברגים לניקוי.

את שרף הניקוי שעל הבורג ניתן לנקות בעזרת מגרד נחושת ומברשת נחושת. לאחר ניקוי שרף הניקוי על הבורג החשוף, מתקן חילוץ הבורג יקדם 4-5 בלוקים של ברגים קדימה וימשיך בניקוי. לאחר חזרה על תהליך זה, רוב הברגים נדחפים החוצה מהקנה.

לאחר הסרת רוב שרף הניקוי, פזרו מעט חומצה סטארית על הבורג; לאחר מכן השתמש ברשת תיל נחושת כדי להסיר את השאריות הנותרות. לאחר שהבורג כולו מלוטש על ידי רשת תיל הנחושת, השתמש במטלית כותנה לשלב האחרון של הניגוב. זאת על מנת להבטיח שהבורג לא יכיל כל מזהמים בהפקה הבאה. לאחר ניקוי מוחלט של הבורג, ניתן להניח אותו בצד עד שגם שאר הכלים ינוקו לחלוטין. אם צריך לאחסן את הבורג, יש למרוח שכבת שומן על פני השטח כדי למנוע חלודה.

לעולם אל תשתמש בכלי פלדה כגון מברגי פלדה, מגרדים או סורגים לניקוי מוט הברגים כדי להסיר את הפלסטיק הדבוק למוט הברגים, מכיוון שפלדה תפגע בפני השטח של מוט הברגים והקנה.

קישור למאמר זה: היכרות עם שיטת הניקוי של מכונת דפוס שחול מפלסטיק

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


היכרות עם שיטת הניקוי של מכונת דפוס שחול מפלסטיקPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.