האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הימנע מההבדל בתהליך כיפוף הפח

הימנע מההבדל בתהליך כיפוף הפח

לעתים קרובות יש כמה שגיאות ב מתכת תהליך כיפוף, אז איך להימנע ממנו?

1. הימנע מהעסקת אנשים לא מוסמכים

אלא אם כן מדובר בתפקיד התחלתי, אל תעסיק אנשים לא מוסמכים. למרות זאת, הצוות הלא נכון ברמת הכניסה יכול לגרום לכאבי ראש.

מעולם לא התלהבתי משאבי אנוש. למרות שאנשי משאבי האנוש שלך עשויים להיות מוכשרים מאוד ולגעת בכל מוקד בקריירה, הם כמעט ולא מבינים את אופי העבודה שמבצע העובד הנשכר.

מפעיל מכונת כיפוף הוא דוגמה טובה. מנהלים ואנשי משאבי אנוש רבים מאמינים שפשוט מכניסים כמה כלים למכונה שיכולה לנוע מעלה ומטה (כמה קשה זה יהיה?), אז הם מוגדרים כמשרות שכר מינימום ברמת הכניסה. עם זאת, מכונת הכיפוף היא המכונה המורכבת ביותר בבית המלאכה לפח, והיא דורשת ידע מיוחד. זו עבודה קשה.

רק בגלל שחלק מהמועמדים יודעים כמה מילות מפתח לא אומר שהם יכולים למצוא את מכונת הכיפוף כשהם מגיעים לסדנה. ודא שמחלקת משאבי אנוש מבינה את העסקה. בדיוק כמו כל דבר אחר בחיים; אתה מקבל את מה שאתה צריך, ועבור עיבוד גיליון מתכת מדויק, החנות צריכה לשלם עבור בעלי מלאכה מיומנים.

2. הימנע מצוותים הכל כלול

כמובן שלעבודת צוות טובה יכולה להיות השפעה חיובית עצומה על הרווחים שלך, אבל זה חייב להיעשות נכון. אם תיצור צוות של כולם ממחלקת הכיפוף, אתה עשוי לקבל תוצאות מתונות. זה ידחוף את הגדרות בלם הלחיצה שלך למכנה המשותף הנמוך ביותר. זה גם יחניק את היצירתיות של הטכנאים, ולפחות לא יעלה במהירות את הרף עבור עובדים מתחילים או חסרי ניסיון. למחלקת מכונות כיפוף דרושים אנשים מנוסים שיובילו, אבל לא מדובר בצוות שווה.

לחלופין, נסה לשלב אנשים עם כישורים ספציפיים עם אנשים עם רקע ייצור אחר. צוות מגוון יכול להציג נקודות מבט חדשות רבות. אתה עשוי להיות מופתע ממה שהצוות יכול להשיג. התוצאות הטובות ביותר עשויות להגיע מצוות הכולל את המועמדים הטובים ביותר עבור כל מחלקה. הם מפעילים, מתכנתים, מהנדסים או אנשים אחרים עם כישורים ספציפיים.

הימנע מההבדל בתהליך כיפוף הפח

3. אל תסתמך רק על טכנולוגיה

טכניקת הכיפוף משתפרת כמעט בכל יום. ייתכן שתצטרך תכנות וסימולציה לא מקוונים, אולי מכונת כיפוף עם ה-CNC העדכני ביותר ומפרטים שניתן לחזור עליהם עד למיקרומטרים. זו טעות להשתמש רק בכל הטכניקות הללו כדי למנוע את הצורך בכוח אדם מיומן. אל תתנו לעצמכם ליפול לתוך "אני לא צריך יותר אומנים יקרים ומיומנים; המחשב יכבה הכל. זה יפגע בשורה התחתונה שלך.

למרות שמכונת הכיפוף עשויה לחזור עד לטווח של מיקרומטר, המתכת לא עושה זאת. סובלנות המדיד היא בין 0.002 ל-0.020 אינץ', וזה רק ההבדל בעובי של הפח עצמו. חוסר העקביות של גודל הגרגר והכיוון ושינויים מאצווה לאצווה בהרכב החומר, כולם משחקים תפקיד. הטיפול בנושאים אלו עדיין מצריך ידע נרחב בשימוש בפח ובלוחות, לפחות אם רוצים לייצר חלקים באיכות גבוהה.

טכנאים יכולים לזהות במהירות שינויים אלה ולהתאים את המכונה באופן אקטיבי. זה לבד גורם למפעילים וטכנאים מיומנים לתמורה טובה לכסף.

4. לפני התכנון, נא להתייעץ עם מומחה כיפוף

זה נראה מוזר שהרבה מהנדסים, מעצבים ואפילו מפעילים עדיין לא מבינים את ההבדל בין יצירת אוויר, כיפוף תחתון ויצירת לחיצה מדויקת, וכיצד כל צורה יוצרת רדיוס כיפוף פנימי (ראה איורים 1 ו-2).

במהלך התחתית והטבעה, התבנית תחורר את רדיוס הכיפוף הפנימי לתוך החלק, ולכן חישוב קצבת הכיפוף וניכוי הכיפוף מבוסס על רדיוס האף של האגרוף. ביצירת אוויר, רדיוס הכיפוף הפנימי משתנה כאחוז מרוחב התבנית – כ-16% עבור פלדה מגולגלת קרה וכ-20% עבור נירוסטה (ומכאן המונח "כלל 20%). אם חישוב העיקול מבוסס על תהליך שגוי, החלק יהיה שגוי.

מעצבים, מהנדסים ומתכנתים צריכים ללכת לסדנה ללא שיפוט ולשאול את המפעיל באיזו שיטה הם משתמשים כדי ליצור איזה חומר. לאחר מכן תוכל לבקש מהם לספק רשימה של הכלים שיש להם. עבור אגרופים, אתה צריך לדעת את הרדיוס, הזווית והטון. עבור התבנית, אתה צריך את הרוחב והזווית.

חמוש במידע זה, כעת תוכל לעצב חלקים סביב הפרמטרים הללו. לאחר מכן, על מעיל העבודה או בתוך מעיל העבודה, תוכלו להראות את שיטת היציקה וערכת הכלים לעבודה שעל הפרק. מכיוון ששאלת את המפעילים מה הם עושים עם אילו חומרים וכלים, לא צריכה להיות בעיה עם קבלת המפעיל.

5. הימנע מבורות בכלים

בחר את הכלי לפי סוג העבודה שיש לך וסגנון המכונה שברשותך. ישנם ארבעה סוגים נפוצים של כלים: פלטה, פלטה מדויקת, משחזות מדויקת ומשחזות מדויקות.

כלי פלנר קיימים כבר זמן רב וימשיכו להיות מיוצרים עוד שנים רבות. הם מתאימים מאוד להגדרות חד-קוטביות, כפיפות תחתיות והטבעות. עם זאת, הם אינם מתאימים להגדרות כלי מבוים. כלים אלו מיוצרים על ידי מיקום על ציר XY, האורך הוא על ציר XY, האורך המרבי הוא 40 רגל, והשגיאה ב-10 רגל היא כ-0.010 אינץ'. על פני כל הכלי של 40 רגל, הסטייה המקסימלית היא 0.040 אינץ' באורך.

למרות שלכלי הפלחה המדויק מתוכנן פרופיל עקבי, הוא עדיין הליבה של כלי הפלחן. הם ספגו את כל השגיאות של תבניות כוננים אמריקאיות. עבור עבודות שדורשות רק סט כלים, עדיין ניתן להשתמש בהן, אבל הן לא כלים טובים במיוחד להגדרה מבוימת.

אורך כלי השחזה העדין האמיתי הוא רק 36 אינץ'. כלי הקצעה מדויקים מתחילים בדרך כלל בגובה 10 עד 12 רגל או יותר, ואז חותכים לאורך. שוב, הכלים הללו אינם כלי בימוי טובים.

ישנן שתי בעיות נוספות בכלי הקצעה ארוכים וכלי הקצעה מדויקים כאשר חותכים אותם לאורך הנדרש. ראשית, כאשר אתה חותך אותם, אתה משחרר את הלחצים השיוריים, אשר מגבירים את הקידה והפיתול לתוך הכלי, מה שמקשה על היישור.

שנית, עליך לסמן כל חיתוך כך שניתן יהיה להרכיב את הכלי מחדש כפי שהוא נחתך במקור. לדוגמה, אם חותכים כלי ארוך לשני חלקים, אפשר לסמן "1" ליד קו החיתוך של כל חלק. כאשר מרכיבים אותם מחדש כדי לכופף חלקים גדולים יותר, פשוט התאימו את ה-"1" בקטע אחד ל-"1" בקטע השני. זה גם מבטיח שהכלים שלך יפנו לאותו כיוון במכונת הכיפוף וימנע חוסר התאמה ובעיות יישור בין האגרוף למות.

המטחנה המדויקת היא כלי בקו המתאר של הפלנר, אך הטלרנסים מאוד קפדניים בעת השחזה לכיוון המרכז. כמו כלי כיפוף קרקע מדויקים אמיתיים, הם הפיכים, מתאימים מאוד להתקנה מפולחת, ומתאימים למכונות כיפוף מודרניות וישנות יותר. בשל דיוק הייצור (הסובלנות הטיפוסית היא בין 0.0004 ל-0.0008 אינץ'), קל לערבב אותם ולהתאים אותם, וכיוון הכלי אינו מהווה בעיה. הם מיוצרים בחלקים או באורך של כ-3 רגל.

כמו פלח קרקע מדויק, גם כלי הבלם של מכונת כיפוף קרקע מדויקת נטחן לכיוון המרכז ומיוצר בסובלנות קפדנית מאוד. קווי המתאר של האגרוף והמות של כלי השחזה המדויקים שונים מקווי המתאר של האגרוף והמתים של פלנר, והם מגוונים יותר.

אתה צריך כלי שחיקה עדינים כדי לקבל את הרבגוניות ביותר ממכונות כיפוף מודרניות. שוב, הסיבה לכך היא שהם נכרכים לכיוון נקודת המרכז ולא מקואורדינטות XY. זה מאפשר לערבב ולהתאים את הכלים הללו ולפנות לכיוונים מנוגדים במתקן אחד. בהתאם למותג ולסגנון של הכלי, ניתן אפילו להתאים כלים מסוימים בצורה מושלמת למותגי כלים אחרים.

עם זאת, תמיד זכור כי אתה יכול להשתמש רק בפלחה קרקע מדויקת או כלי פלח קרקע מדויק שאורכו כ-3 רגל. אורך. אם הם ארוכים יותר ואתם צריכים לחתוך אותם, הם כלי פלטה, ואם תנסו להגביר את הגדרת הבלם, זה יגרום לבעיות.

כאב לטווח קצר, רווח לטווח הארוך

אלו רק חלק מהדברים שעלולים לפגוע ברווחים שלך. כמובן, יש עוד. יכול להיות שהם פוגעים בך עכשיו. חלק מהתרופות עשויות להיות לא חלקות, אבל בטווח הארוך, אתה יכול למנוע כאב גדול יותר ולשפר מאוד את המורל של החנות ואת איכות המוצר הסופי.

קישור למאמר זה: הימנע מההבדל בתהליך כיפוף הפח

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הימנע מההבדל בתהליך כיפוף הפחמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.