האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

היסודות של שווקי סטירן קופולימר (ABS) ופוליסטירן (PS) עשויים להיחלש

היסודות של שווקי סטירן קופולימר (ABS) ופוליסטירן (PS) עשויים להיחלש

לאחרונה, Platts Energy Information הודיעה כי עם הזמנת מתקנים חדשים בסין, יסודות השוק של קופולימר אקרילוניטריל-בוטדיאן-סטירן (ABS) ופוליסטירן (PS) עשויים להיחלש במחצית השנייה של השנה.

אסיה מתמודדת עם אתגרים

ההיצע החדש והמוגבל בשוק תמך ביסודות שוק ה-ABS במחצית הראשונה של השנה, אך כושר ייצור ה-ABS של סין יגדל בכמעט מיליון טון לשנה במחצית השנייה של השנה. בעוד כושר הייצור החדש עומד לצאת לייצור, עקב מחירי חומרי גלם חזקים וביקוש חלש, שולי הרווח הייצור נחלשו, וקצב ניצול הקיבולת של מכשירי ה-ABS וה-PS הקיימים בסין יורד. לאחר שהקיבולת החדשה שנוספה תוכנס לייצור, שיעור ניצול הקיבולת עשוי לרדת עוד יותר.

היסודות של שווקי סטירן קופולימר (ABS) ופוליסטירן (PS) עשויים להיחלש

על פי נתוני המכס, סך יבוא ה-PS של סין יגיע ל-1.32 מיליון טון בשנת 2020, אך צפוי כי סין תוסיף 1.17 מיליון טון קיבולת PS בשנה במחצית השנייה של השנה. זה ימלא את הפער בין ההיצע והביקוש המקומי ויבלום עוד יותר את הביקוש של סין ל-PS מיובאים. משתתפי השוק צופים כי הביקוש ל-ABS ו-PS יחזור לרמה שלפני מגיפת דלקת ריאות הכתר החדשה, מכיוון שההקלה בצעדי הנעילה שננקטו כדי למנוע ולבקר את מגיפת דלקת ריאות הכתר החדשה תחליש את תמיכת הביקוש בשוק מאריזות מזון ומוצרים לבנים. בנוסף, על מנת להפחית את פסולת הפלסטיק, סין הטילה פיקוח מחמיר על פלסטיק חד פעמי, ושווקי ABS ו-PS יתמודדו עם אתגרים.

יחד עם זאת, בשל הקושי של היצרנים להבטיח אספקת שבבים, התקופה הממושכת של מחסור באספקת שבבים עולמית תרחיב את ההשפעה על מוצרי החשמל הביתיים ותעשיית הרכב. מכיוון שהמצב כמעט ולא השתפר ברבעון השני, מקורות צופים שסוג זה של מחסור בשבבים ימשיך לעכב את הביקוש ל-ABS ו-PS למשך שארית השנה הנוכחית.

סנטימנט השוק היה מעורב. מקורות אמרו כי יסודות חלשים בשוק האסייתי עשויים להוביל לירידה בשולי הרווח, אך צפוי שתהיה מגמה שורית בשווקי המערב. ככל שהביקוש בארצות הברית ואירופה יגבר, חלק מהיצרנים האסיאתים שיעבירו את המיקוד שלהם מאסיה לשוק הים העמוק עשויים להמשיך לעסוק בעסקי ארביטראז'.

הקלה באספקה ​​הדוקה של ABS באירופה

בשל היצע צפוף במיוחד, חששות לגבי זמינותם של אקרילוניטריל ותנודות במחירי מונומר סטירן, מחירי ABS באירופה הגיעו לשיא במחצית הראשונה של השנה. מושפע מהפסקת היבוא, מסוף 2020 ועד תחילת 2021, היצע שוק ה-ABS האירופי הדוק. כמה משתתפי שוק אירופאים מטילים ספק אם שוק האיחוד האירופי מוכן לחזור להיות תלוי בחומרים מיובאים, במיוחד כאשר כושר הייצור של האיחוד האירופי יגדל במחצית השנייה של 2021.

דווח כי לאחר תחזוקה של מפעל ורסליס במנטובה, איטליה, צפויה כושר ייצור נוסף לרשת ברבעון הרביעי של השנה. ורסליס הודיעה בעבר על תוכניות להגדיל את כושר הייצור של ABS של מפעל מנטובה ב-30,000 טון בשנה. שוק ה-ABS האירופי ממתין גם להפעלה הרשמית של מתקן ייצור ה-ABS של Ineos Styrolution ב-Wangle, צרפת, אשר מיועד לייצר 50,000 טון ABS בשנה.

צריכת מסוף ה-PS האירופית חלשה

במחצית השנייה של 2021, שוק ה-PS האירופי צפוי להיות יציב יותר. מחירי שוק ה-PS האירופי השתנו מאוד במחצית הראשונה של השנה, בעיקר בגלל שמחירי חומרי הגלם סטירן ובנזן זינקו. מחיר חומרי הגלם הגואה אילץ את יצרני ה-PS האירופים להוריד את קצב התפעול של המתקנים שלהם, מה שהשפיע יותר על יצרנים שאינם משולבים במיוחד.

בעיית חומרי הגלם המרכזית במעלה הזרם בשוק ה-PS האירופי צפויה להיפתר בקיץ, מה שצפוי להוביל ליציבות יותר במחירים ולעלייה בייצור ה-PS. בנוסף, הגידול בקיבולת הסטירן באסיה אמור להגדיל את ההיצע של שוק הסטירן העולמי.

בתחום הצריכה הסופית, ענף הבנייה צפוי להמשיך ולהיות מושפע מאי הוודאות של מגיפת דלקת ריאות הכתר החדשה ומהגבלות חומריות בענפים אחרים. השפעה זו תימשך עד סוף השנה הנוכחית, אשר תוחזר לשוק ה-PS האירופי. עבור פוליסטירן לשימוש כללי (GPPS) ופוליסטירן בעל השפעה גבוהה (HIPS), צעדי הנעילה שננקטו על ידי ממשלות במהלך מגיפת דלקת ריאות הכתר החדשה הובילו לעלייה בהוצאות הצרכנים על מוצרים לבנים, מוצרים אלקטרוניים ואריזות נלוות. עם זאת, מגמה זו צפויה להיחלש בהדרגה ככל שהפעילות הכלכלית תחזור לחיוניותה.

הביקוש של צפון אמריקה לנגזרות סטירן עולה

במחצית השנייה של השנה, הביקוש לנגזרות סטירן בצפון אמריקה צפוי להתחזק. מכיוון שעלויות צפויות לרדת ברבעון השלישי, עניין הקנייה בשוק ה-PS האמריקאי ימשיך להיות חזק. במחצית הראשונה של השנה, עלות ייצור ה-PS בארה"ב זינקה בגלל ההיצע ההדוק בשוק הבנזן, שגרם למחירים לזנק בחודש מאי. העלייה במחירי חומרי הגלם הועברה למוצרים במורד הזרם. עם ההקלה בהגבלות אספקת הבנזן, מצב זה צפוי להירגע במחצית השנייה של השנה.

ההתקדמות המהירה של תוכנית החיסונים בארה"ב תתמוך בשוק ה-PS. התחזית עבור ABS דומה. מקורות בשוק ציינו כי התאוששות שוק הרכב ברבעון הרביעי היא גורם מפתח. הצמיחה הכוללת של שוק נגזרים סטירן צפויה להיות קשורה קשר הדוק להתאוששות הכלכלית של צפון אמריקה ולהוצאות הצרכנים. ברבעון הראשון צמח התמ"ג האמריקאי ב-6.4%. גם דעותיהם של חלק מהאנשים לגבי קצב הצמיחה השנתי מראות על יחס דומה, אך לחצים אינפלציוניים ושוק עבודה חלש עשויים להשפיע על המחצית השנייה של השנה.

קישור למאמר זה:היסודות של שווקי סטירן קופולימר (ABS) ופוליסטירן (PS) עשויים להיחלש

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


היסודות של שווקי סטירן קופולימר (ABS) ופוליסטירן (PS) עשויים להיחלשפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.