האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

היתרונות והחסרונות של אלקטרופורמינג

היתרונות והחסרונות של אלקטרופורמינג

מבוא לאלקטרופורמינג


אלקטרופורמינג הוא תהליך הצבת אלקטרודות על שדרה ואז הפרדה כדי ליצור (או לשכפל) מאמר מתכת.

היתרונות והחסרונות של אלקטרופורמינג

מחבר נחושת אלקטרו-PTJ מכונות CNC חנות

יתרונות האלקטרופורמינג

  • 1. יכול לבצע עיבוד דיוק במיוחד (דיוק שכפול טוב). המאפיין החשוב ביותר של אלקטרופורמינג הוא שהוא "מציאותי" ביותר. אלקטרופורמינג יכול אפילו לשכפל חוטי מתכת מתחת ל 0.5 מיקרון. לדוגמא, רשת מתכת ברמת דיוק גבוהה (רשת מתכת דקה במיוחד) למצלמת טלוויזיה עם 2,500 חוטי 3.5 מיקרון דק במיוחד ברוחב 1 אינץ 'מיוצרת על ידי אלקטרופורמינג. סיבי מסנן הסיגריות עשויים גם מתאית דרך רשת מתכת דקה במיוחד, שלא ניתן להשיג בשיטות עיבוד מתכות אחרות. הדיוק של שכפול אלקטרופורמיני הוא גבוה מאוד. שיטת הייצור של רשת המתכת ברמת דיוק גבוהה היא החלת שכבת בידוד (שכבת מגן) על גבי לוח בסיס באמצעות טכנולוגיית הצילום כנדרש, ואז להשתמש בזה כתבנית לאלקטרופורמינג.
  • 2. יכול להתאים את המאפיינים הפיזיים של המתכת שהופקדה. ניתן לכוונן את הקשיות, הקשיחות וחוזק המתיחה של המתכת שהופקדה על ידי שינוי תנאי הציפוי והרכב תמיסת הציפוי. ניתן לעשות שימוש גם בציפוי רב שכבתי, בציפוי סגסוגות וביצוע ציפוי מרוכבים להשגת תכונות פיזיות שלא ניתן להשיג בשיטות עיבוד אחרות.
  • 3. לא מוגבל לפי גודל המוצר. כל עוד ניתן להניח אותו במיכל הציפוי.
  • 4. קל להכין חלקים עם צורות מורכבות.

חסרונות של אלקטרופורמינג

  • 1. זמן פעולה ארוך. לדוגמא: זה לוקח 25h20min להפקיד שכבת ניקל בעובי 3 מ"מ עם צפיפות זרם קתודה של 3A / dmm. גם כשמשתמשים בחלקים קטנים ודקים לביצוע שכבות עבות, העלות גבוהה, אך ניתן להשאיר אותה ללא ניהול בתהליך הציפוי.
  • 2. הפעל על ידי צוות מנוסה ומיומן. ה אלקטרופורמינג המכשיר פשוט, אך בשכפול מודל צורה מורכב נדרשים תבנית אב, טיפול בשכבה מוליכה, טיפול פילינג וכו '. לתהליכים אלה נדרש כוח אדם בעל ניסיון וכישורים מיומנים.
  • 3. חייב להיות אזור עבודה גדול. אפילו מוצרים קטנים צריכים להיות בעלי פריסה שטוחה כמו מיכל ציפוי, מיכל שטיפת מים וכו '. מכשיר הטיפול בשפכים חייב להיות בעל שטח פעולה גדול יחסית.
  • 4. בנוסף לטכנולוגיית תפעול גלוון, עליכם לבצע גם עיבוד מכני ו עיבוד שבבי מתכת יֶדַע. שיטת האלקטרופורמינג אינה מייצרת מוצרים באמצעות אלקטרולציה בלבד, אלא גם פעולות מכניות כגון עיבוד מצע וטחינה, לכן יש צורך בידע ובמיומנויות בתחומים אלה.

קישור למאמר זה: היתרונות והחסרונות של אלקטרופורמינג

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


היתרונות והחסרונות של אלקטרופורמינגPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.