האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

היתרונות והפיתוח קילומטראז של תעשיית כלי המכונה היפניים

היתרונות והפיתוח קילומטראז של תעשיית כלי המכונה היפניים

יפן היא כוח מכונה ידוע בעולם. טכנולוגיית כלי המכונה היפנית כמעט בלתי אפשרית להתחרות בעולם. המותגים המקומיים שלה כגון Mazak, Fanuc, Okuma ו- Amada מצטיינים כולם בתעשיית כלי המכונה. יפן היא המדינה השלישית בעולם שהקימה תעשיית כלי מכונה ומממשת את התיעוש אחרי ארצות הברית וגרמניה. בשנת 1889, עם הקמת מפעל הברזל של איקגאי, החלה יפן לייצר את כלי המכונה הראשון. 

עד כה תעשיית כלי המכונה ביפן הגיעה לרמה הגבוהה ביותר בעולם, עם יצרני כלי מכונה מובילים רבים, כגון יאמאזאקי מזאק (MAZAK), אמדה ייצור ושות 'בע"מ, כלי מכונה Okuma וכן הלאה. יצרני מכונות אלה שולטים בהמצאות הטכנולוגיות הטובות בעולם. בנוסף למספר יצרנים, ליצרנים אלה יש מאפיינים שונים בתחומים שונים והטרוגניות חזקה, מה שמאפשר ליפן להשיג "מונופול" בתחום הייצור. יאמאזאקי מזאק מאופיין במהירות גבוהה ובדיוק גבוה; ייצור אמדה מתאפיין במבנה מכני סביר, תפעול יעיל וללא זיהום וטכנולוגיה מתקדמת עם אוטומציה של סימולציה כדי לספק למשתמשים את אחריות העיבוד הפשוטה ביותר; המאפיינים של כלי המכונה של Okuma מאופיינים בקשיחות טובה, יעילות חיתוך גבוהה, דיוק גבוה, חיים ארוכים, תפעול נוח ומימוש אינטגרציה אלקטרומכנית וכו 'שיכולים לעמוד בסוגים שונים של עבודות עיבוד.

היתרונות והפיתוח קילומטראז של תעשיית כלי המכונה היפניים

מדוע תעשיית כלי המכונה היפנית כה חזקה? איך זה התפתח כל כך מהר?

קודם כל, יפן היא אומה לומדת טוב מאוד. לאחר שיצאו מהאימפריה הפיאודלית, הם לא התחילו מאפס בעצמם, אלא הציגו מספר רב של טכנולוגיה וציוד מתקדם, כולל רכישת מכונות מתקדמות מגרמניה, ארצות הברית ומדינות נוספות לצורך ניתוח וניתוח אנטומי. . שכרו מומחים לכלי מכונות זרים כיועצים ומדריכים לפיתוח וייצור כלי מכונות ביתיים, בכדי לזכות בשליטה המהירה ביותר בטכנולוגיית מכונות מכונה מתקדמות. לא רק טכנולוגיה מקצועית, אלא גם ניסיון ניהולי. לאחר עשרות שנים של חיקוי, יפן שילבה מאפיינים לאומיים משלה בניהול תעשייתי ובהמצאות טכנולוגיות. בדרך זו תעשיית כלי המכונה עם סימן חזק של "אומת יאמאטו" תורמת מאוד לזהות הלאומית שלהם. בתמיכת האנשים, יהיו סיכויי פיתוח. חשוב מכך, ליפן יש חתירה כמעט מטורפת לחדשנות טכנולוגית: יפן היא מכונת האם עם הדיוק הגבוה ביותר בעולם האולטרה-דיוק עיבוד שבבי שדה. מכונת עיבוד יהלומים משטח AHN15-3D בצורה חופשית מ- Jtket, יפן, ציוד זה משמש בעיקר להפניית טחינה וליטוש של עדשות אופטיות שונות ותבניות עדשות כחולות. הביצועים של כלי מכונה זה הגיעו לדיוק יצירת רכיבים של 30 ננומטר וחספוס פני השטח ברמת 1 ננומטר. רק מבחינת דיוק העיבוד, הוא גבוה פי 8 כמעט מ- LODTM ו- DTM-3 של LLNL בארצות הברית ומ- OAGM2500 של CUPE בבריטניה. למרות שכלי מכונה בעלי דיוק גבוה במיוחד הם יקרים לבנייה ואין להם תרחישי יישומים נרחבים, יפן עדיין מחפשת ללא לאות את גבולות הדיוק. איך תעשיית כלי מכונה שכזו שתוחמת גבולות וקיצוניות לא יכולה לגרום לעולם להרגיש מבועת. לא כל המדינות יכולות להשיג כל כך מוקפד וקיצוני.

כיצד התפתחו כלי מכונה יפניים

שמעתם על "תקרית מכונות טושיבה ביפן" המפורסמת. במילים פשוטות, במהלך המלחמה הקרה, יפן הפרה את "אמנת באטומי" והשתמשה בחתולי סיבט לנסיכים כדי לייצא קבוצה של מכונות CNC לברית המועצות לשעבר שנאסרה במפורש על ידי אמנה זו, שנחשפה מאוחר יותר. וציוד זה אינו אלא כלי מכונת CNC דיוק במיוחד לעיבוד מדחפים ימיים. לאחר שקיבלה ברית המועצות לשעבר את כלי המכונה המדויקים ביותר, רמת העיבוד ברמת דיוק גבוהה של ציוד תעשייתי כבד כמו צוללות שופרה מאוד, במיוחד רמת השקט של הצוללות הגרעיניות שופרה מאוד, וזה גרם לארה"ב מיצה את כל המאמצים שעשתה ארצות הברית במשך עשרות שנים. . מה ששמתי לב הוא שיפן הצליחה לייצר כלי מכונות מתקדמים במהלך המלחמה הקרה. עם כל כך הרבה שנים של פיתוח טכנולוגי, כלי המכונה היפניים נמצאים כעת בעמדה מובילה בעולם. המותגים המקומיים שלה כגון Mazak, Fanuc, Okuma ו- Amada מצטיינים כולם בתעשיית כלי המכונה. קחו כדוגמא את צוללת "קאנגלונג" היפנית. זוהי צוללת דיזל-חשמלית גדולה בעלת ביצועי ניווט בעלי רעש נמוך ומאמצת אמצעי הפחתת רעש מושלמים רבים. אגב, בואו ניתן לכולם מדע פופולרי, מהם הרעשים העיקריים של צוללות? הרעש מגיע בעיקר מהמכונות הפנימיות של הצוללת ומדחפים. לדוגמה, בטווח התדרים של 10 מחזורים בשנייה, 90% מהרעש מגיע מהמדחף המסתובב-כלומר המדחף. לכן, יש צורך לייצר מדחפים מתקדמים בעלי רעש מערבולת נמוך וקשה לאתר אותם על ידי הסונאר של היריב. "Canglong" משתמש בסינגל אחדפיר, הטיה גדולה, מדף שבע להבים, בעל עקמומיות גבוהה.

מה הקושי בעיבוד מדחף מסוג זה?

היתרונות והפיתוח קילומטראז של תעשיית כלי המכונה היפניים

הסיבה לכך היא שזווית צד הלהב שלה גדולה יחסית. זווית הטיית הצד היא הזווית בין קו האמצע של הרכזת לקו האמצעי של הלהב. תיאורטית, כל עוד זווית ההטיה גדולה מארבעים מעלות, תנודות לחץ המים בגב המדחף יצטמצמו בחצי. לכן, מדחף ההטיה הגדול אידיאלי הרבה יותר מאשר מדחפים רגילים לדיכוי יצירת קווית. שלא לדבר על כך שזווית שיפוע הצד המשמשת את הצוללת גדולה יותר, שיכולה להגיע ליותר מארבעים מעלות, העיבוד מדויק יותר והחומר מתקדם ומורכב יותר. לכן, כדי לעבד סוג זה של מדחף, יש צורך להשתמש במכונת כרסום CNC הצמדה בתשע צירים.

עד כמה כלי המכונה הזה חזק?

בתעשיית כלי המכונה, כלי מכונת CNC מחולקים בדרך כלל לסטנדרטים לפי מספר הצירים. מתחת לשלושה צירים נמוכים ציודs, שלושה עד חמישה צירים הם ציונים בינוניים וגבוהים, ומעל חמישה צירים גבוהים ציודש. באופן כללי, חמישה צירים יכולים להתמודד עם רוב המוצרים, ותשעה צירים הם ציוד ברמה גבוהה. לדוגמא: קוטר קווצות השיער הרגילות שלנו הוא בדרך כלל 60 מיקרון, ולכלי מכונה דיוק במיוחד יכול להיות דיוק עיבוד של 0.01-0.001 מיקרון, כלומר, הוא יכול להגיע או קרוב לרמת הננומטר, וזה כך קטן שאי אפשר להבחין בו בעין בלתי מזוינת. יחד עם זאת, הדיוק של מכונות דיוק גבוהות במיוחד גבוה פי 1000 מזה של כלי מכונות CNC רגילים. האמור לעיל עוסק מדוע תעשיית כלי המכונה היפנית כה חזקה? התשובה לאופן שבו התפתחו כלי מכונה יפניים, והנאורות מהתפתחות תעשיית כלי המכונה היפניים: כלי מכונה הם סמל לרמת הייצור במדינה ומתקדמים עיבוד CNC ציוד הוא חומר אסטרטגי חשוב לכל מדינה! כלי מכונה טוב דורש התקדמות משותפת של כל שרשרת התעשייה. יחד עם זאת, כל תעשיית כלי המכונה צריכה להיות בעלת פריסה סבירה כדי להשיג חלוקת עבודה מיוחדת. כדי לנסח זאת בשפת העם, כל רכיב חייב לבצע את חובותיו, ולכל רכיב חייבת להיות חלוקת עבודה ברורה. יחד עם זאת, המחקר והפיתוח של טכנולוגיית הליבה של ציוד מכונות, ללא עשרות שנים של מחקר מרוכז, לא סביר שיהיו תוצאות מהותיות. נדרש תהליך ארוך כדי לדעת שעוצמתו הטכנית אינה מצטברת תוך יום או יומיים. ואם סין רוצה להתחיל את "תוצרת סין", היא גם זקוקה למרדף קיצוני מסוג זה.

קישור למאמר זה: היתרונות והפיתוח קילומטראז של תעשיית כלי המכונה היפניים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


היתרונות והפיתוח קילומטראז של תעשיית כלי המכונה היפנייםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמך. שירותי עיבוד CNC דיוק מהיר של 3, 4 ו -5 צירים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.