האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

היתרונות של טכנולוגיית חיתוך בלייזר בתחום העובש

היתרונות של טכנולוגיית חיתוך בלייזר בתחום העובש

בשנים האחרונות תעשיית העובש התפתחה במהירות, ושיטות העיבוד המסורתיות רחוקות מלהיות מסוגלות לעמוד במצב הפיתוח הנוכחי, והטרנספורמציה והפיתוח הן הכרחיות. היתרונות של יישומי לייזר בתעשיית התבניות הפכו יותר ויותר בולטים.

היתרונות של טכנולוגיית חיתוך בלייזר בתחום העובש

רוב עיבוד העובש במדינה שלי עושה שימוש גם בציוד מיובא, ולחברה יש יחס השקעה וצמיחה גדול מאוד. יש יותר מ-10 מיליארד צרכי ציוד לעיבוד תבניות מדי שנה, וצרכי ​​הציוד של חברות תבניות מתמשכים לאורך זמן. זה אומר שזו גם הזדמנות גדולה מאוד לציוד לייזר.

נכון לעכשיו, רמת הטכנולוגיה והציוד לייצור עובש במדינה שלי בדרך כלל נמוכה, ויש הרבה מקום לשיפור. עיבוד עובש מכסה מגוון רחב של תעשיות, ומספק חלקי חילוף לתעשיות כגון רכב, מכשור, מכשירי חשמל ביתיים ומוצרי חשמל. עיבוד עובש תופס 60% מנתח השוק בשוק העובש, מה שאומר גם ש חיתוך לייזר למכונות יש "חול" בתעשיית העובש. יש עדיין נתח עצום מהעוגה שמחכה ל חיתוך לייזר מכונה לתפוס.  

עם השיפור המתמיד של טכנולוגיית הלייזר, היישום של טכנולוגיית הלייזר הפך יותר ויותר נרחב, מראה מגמה טובה במגמת הפיתוח העתידית. בתעשיית עיבוד התבניות יושמה גם טכנולוגיית חיתוך בלייזר, והיא מציגה מגמת עלייה. מאמר זה מנתח בקצרה את מרחב הפיתוח של מכונות חיתוך לייזר בתעשיית עיבוד התבניות.

בשוק תעשיית התבניות העתידי מוצגת מגמת הפיתוח של חלקים בקנה מידה גדול ומגוונים. כמו כן, יציבות ואמינות החומרים לתבניות הולכות וגדלות והורשת והדיוק הגבוה של ציוד התבניות ישנן דרישות גבוהות מאוד, ואלו החסרונות של ציוד התבניות הקיים ויתרונות חיתוך הלייזר צִיוּד. לפריטי העבודה הנחתכים בלייזר אין כמעט דרישות לגבי החומר, סוג החומר והגודל, ואיכות הקרן ניתנת לעיבוד חלקי עבודה בחיתוך טוב ללא עיבוד אחר כך. באופן יחסי, עלות העיבוד נמוכה יותר, היציבות גבוהה יותר, ואין צורך בתחזוקה. כמובן שמבחינות מסוימות גם מכונת חיתוך הלייזר כפופה לתנאים מסוימים ביחס לתעשיית העובש.

באופן כללי, מרחב הפיתוח של מכונות חיתוך לייזר בתעשיית עיבוד התבניות הוא עצום מאוד, ויש מרחב שוק גדול מאוד שמחכה לפיתוח ציוד לייזר.

קישור למאמר זה: היתרונות של טכנולוגיית חיתוך בלייזר בתחום העובש


היתרונות של טכנולוגיית חיתוך בלייזר בתחום העובשמתכת, כרסום נחושת, פלדת פחמן,שירות חיתוך לייזר מקוון, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.