האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

היתרונות של סגסוגת אלומיניום תעשייתית המשמשת כגוף קירור

היתרונות של סגסוגת אלומיניום תעשייתית המשמשת כגוף קירור

טכנולוגיית פיזור החום LED נולדה בשנת 2000 ועשויה מדיודות פולטות אור מוליכים למחצה. עקרון העבודה הוא יצירת אלקטרולומינסנציה על ידי תרכובת קרינה. זוהי הדרך הנפוצה ביותר לפיזור חום. אֲלוּמִינְיוּם מפזר חום סנפירים משמשים כחלק מהקליפה כדי להגדיל את אזור פיזור החום.

היתרונות של סגסוגת אלומיניום תעשייתית המשמשת כגוף קירור

כמו מקורות אור מסורתיים, גם דיודות פולטות אור מוליכים למחצה (LED) מייצרות חום במהלך הפעולה, שכמותו תלויה ביעילות האור הכוללת. תחת פעולתה של אנרגיה חשמלית חיצונית, קרינת האלקטרונים והחורים משתלבת מחדש כדי לייצר אלקטרולומינצנציית. האור המוקרן ליד צומת ה-PN צריך לעבור גם דרך המדיום המוליך למחצה ומדיום האריזה של השבב עצמו כדי להגיע לעולם החיצון (האוויר). שילוב של יעילות הזרקת זרם, יעילות קוונטית רדיו-אורה ויעילות מיצוי אור חיצוני של השבב, בסופו של דבר, רק 30-40% מהאנרגיה החשמלית המבוא מומרת לאנרגיית אור, ושאר 60-70% מהאנרגיה הם בעיקרם נגרם על ידי ריקומבינציה לא קרינה של רטט סריג. הצורה הופכת אנרגיית חום.

באופן כללי, היציבות והאיכות של מנורות LED הן קריטיות לפיזור החום של גוף המנורה. פיזור החום של מנורות LED בעלות בהירות גבוהה בשוק משתמש לעתים קרובות בפיזור חום טבעי, והאפקט אינו אידיאלי. מנורות LED המיוצרות על ידי מקורות אור LED מורכבות מנורות לד, מבני פיזור חום, דרייברים ועדשות. לכן, גם פיזור חום הוא חלק חשוב. אם הנורית לא מפזרת חום טוב, תוחלת החיים שלה גם תיפגע.

תפקידו העיקרי של גוף הקירור הוא פיזור החום. מכיוון שמחיר סגסוגת האלומיניום זול יותר מחומרים אחרים ואפקט פיזור החום טוב יותר, סגסוגת האלומיניום מועדפת גם על תעשיית החשמל.

ישנם שני חומרים נפוצים לגוף קירור: נחושת וסגסוגת אלומיניום. למרות שלנחושת יש מוליכות תרמית טובה, היא יקרה יותר, קשה יותר לעיבוד, כבדה יותר ובעלת קיבולת חום קטנה, והיא מתחמצנת בקלות ומושלך על ידי אחרים. סגסוגת האלומיניום היא בדיוק ההפך, כך שגוף הקירור עשוי ברובו מסגסוגת אלומיניום.

מכיוון שאלומיניום טהור רך מכדי להשתמש בו ישירות, רובנו משתמשים בסגסוגת אלומיניום. היתרונות של סגסוגת אלומיניום הם מחיר נמוך ומשקל קל, אך המוליכות התרמית גרועה בהרבה מנחושת. כמה רדיאטורים לוקחים את החוזקות שלהם ומטמיעים צלחת נחושת על בסיס הרדיאטור מסגסוגת אלומיניום.

לרדיאטור מסגסוגת אלומיניום יש לא רק מראה יפה, משקל קל, ביצועי פיזור חום טובים, אלא גם בעל אפקט חסכון באנרגיה טוב יותר. פני השטח של רדיאטור אלומיניום יהוו סרט מגן לאחר משטח החמצון, מה שמגביר את עמידות בפני קורוזיה ועמידות בפני שחיקה של אלומיניום. רדיאטורים מאלומיניום נמצאים בשימוש נרחב במכונות, מכוניות, מכשירי חשמל ביתיים ותעשיות אחרות בשל הביצועים המעולים שלהם.

קישור למאמר זה:היתרונות של סגסוגת אלומיניום תעשייתית המשמשת כגוף קירור

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


היתרונות של סגסוגת אלומיניום תעשייתית המשמשת כגוף קירורדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.