האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

היתרונות של עיבוד שבבי משולב ב-Tur-Mill

היתרונות של עיבוד שבבי משולב ב-Tur-Mill

תור-מיל עיבוד שבבי משולב הוא שיטה של ​​עיבוד מכני. חריטה וכרסום עיבוד משולב אינו פשוט שילוב של חריטה וכרסום שתי שיטות עיבוד לכלי מכונה אחד, אלא השימוש בתנועת חריטה וכרסום משולבת להשלמת עיבודי שטח שונים. תורת חיתוך חדשה וטכנולוגיית חיתוך מיוצרות בתנאי שטכנולוגיית הבקרה המספרית פותחה מאוד היום, אז מה הם היתרונות הבלתי ניתנים להשוואה של עיבוד התרכובת מחרטת-כרסום?

היתרונות של עיבוד שבבי משולב ב-Tur-Mill

1. הפחת את מספר ההידוק ושפר את דיוק העיבוד

הפחתת מספר ההידוק מונעת הצטברות של טעויות עקב המרת מדדי מיקום. יחד עם זאת, רוב ציוד העיבוד המרוכב בחריטה וכרסום הנוכחי הוא בעל פונקציה של זיהוי מקוון, אשר יכול לממש את הזיהוי במיקום ובקרה מדויקת של נתוני מפתח בתהליך הייצור, ובכך לשפר את דיוק העיבוד של המוצר; עיצוב המיטה המשולבת בחוזק גבוה משפר את הקושי יכולת עיבוד הכבידה של חומרי חיתוך; המכונה מצוידת במכשיר הזנה אוטומטי, שיכול לממש הזנה אוטומטית ורציפה, בעצם מימוש פעולת פס הייצור של כלי מכונה בודד.

2. הקטנת שטח הרצפה והפחתת עלויות העיבוד

עיצוב המראה הקומפקטי והיפה משפר את השימוש בחלל, והופך את התחזוקה והתיקון לנוחים יותר כדי למקסם את שביעות רצון הלקוחות; למרות שהיחידה הבודדת של ציוד עיבוד שבבי חריטה וכרסום יקרה יחסית, בשל קיצור שרשרת תהליכי הייצור וצמצום הציוד הנדרש למוצר, והפחתת מספר מתקניםעלויות תחזוקה של אזור הסדנה ועלויות הציוד יכולות להפחית ביעילות את ההשקעה הכוללת ברכוש קבוע, תפעול ייצור וניהול.

3. צמצום טכנולוגיית עיבוד מוצר ושיפור יעילות העיבוד

ניתן להתקין מגוון כלים מיוחדים, סידור כלים חדש, להפחית את זמן החלפת הכלים, לשפר את יעילות העיבוד, עיבוד מרוכב בחריטה-כריסה יכול להשלים את כל הליכי העיבוד שבבי או את רובם בהידוק אחד, ובכך לקצר מאוד את שרשרת תהליכי ייצור המוצר. זה לא רק מקטין את זמן העזר לייצור עקב שינוי כרטיס ההתקנה, אלא גם מקטין את מחזור הייצור וזמן ההמתנה של מתקן הכלים, מה שיכול לשפר משמעותית את יעילות העיבוד.

חריטה וכרסום עיבוד מרוכב משלים הליכי עיבוד מרובים על ידי הידוק חלקים בבת אחת, קיצור זמן העיבוד, שיפור דיוק העיבוד ויעילות העיבוד. לעיבוד מרוכב בחריטה וכרסום יש יתרונות ששיטות עיבוד מכניות אחרות אינן יכולות להתאים להם, ויש לה פונקציות עיבוד מרוכב כמו חריטה וכרסום. , זה יכול לממש את רעיון העיבוד של עיבוד סיבוב וכרסום בהידוק אחד.

קישור למאמר זה:היתרונות של עיבוד שבבי משולב ב-Tur-Mill

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com/


היתרונות של עיבוד שבבי משולב ב-Tur-Millפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.