האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

היתרונות של עיבוד שבבי סיבוב

היתרונות של עיבוד שבבי סיבוב

מהם היתרונות של עיבוד שבבי טחנות?


ישנן שתי צורות עיקריות של עיבוד טרנ-מיל: עיבוד קווי מתאר כאשר חומר העבודה מקביל לציר הכלי; עיבוד משטח כשהחומר ניצב לציר הכלי. עיבוד מסבך טחינת קווי מתאר דומה לעיבוד קווי המתאר הפנימיים והחיצוניים של חפצי עבודה מסתובבים באמצעות כרסום אינטרפולציה ספירלית. טחנת עיבוד פני השטח יכולה לעבד רק את המשטח החיצוני. למרות שהטחנה נראית דומה מאוד לסיבוב, היא פשוטה כמו סיבוב בעזרת חותך כרסום סיבובית, אך שתי שיטות העיבוד שונות במהותן. מהירות החיתוך של עיבוד הטחנה תלויה במהירות של חותך הטחינה. מהירות החיתוך, השונה מהפנייה, נקבעת על פי מהירות החומר. במהפכה ובטחינה מהירות החומר קשורה רק להזנה.

היתרונות של עיבוד שבבי סיבוב
היתרונות של עיבוד שבבי סיבוב

ל- Turn-mill שדות יישום ויתרונות משלו, להלן הנקודות העיקריות.

  • *ראשית, עיבוד משטחים בלתי רציפים יוביל לחיתוך לסירוגין, כגון עיבוד חריצים שונים ופערי שורש. בפנייה קלאסית, פעולה זו יוצרת עומסי השפעה שאינם תורמים לעיבוד עיבוד, וכתוצאה מכך איכות משטח ירודה ובלאי מוקדם של הכלים. בעיבוד שבבי טחינה, הכלי המשמש הוא חותך כרסום, והטחינה עצמה מבצעת חיתוך לסירוגין בעוד שהעומס משתנה מעת לעת.
  • *שנית, כאשר החומר המעובד הוא חומר שבב ארוך. בתהליך הפיכה קשה להתמודד עם יצירת שבבים. מציאת שובר השבבים המתאים להפיכת כלים אינה משימה קלה. חותך הטחינה המשמש בעיבוד טחנות מפנה יוצר שבבים קצרים, מה שמשפר משמעותית את השליטה בשבבים.
  • *שלישית, קח כננתפירs וצירים עם כתבי עת אקסצנטריים כדוגמאות. במהלך סיבוב, האיכות האקסצנטרית של חלקי עבודה כגון ארכובהפיר כתבי עת ומצלמות אקסצנטריות יגרמו לכוחות לא מאוזנים וישפיעו לרעה על העיבוד, הימנעות מפנייה ולשילוב הטחינה יש השפעה שלילית זו בשל המהירות הנמוכה של חומר העבודה.

היתרונות של עיבוד שבבי סיבובהכנסת עיבוד תרכובות מפנה לטחנה בייצור לא רק פותרת את בעיות העיבוד, אלא גם מגדילה מאוד את התפוקה. באמצעות שיטות עיבוד חדשות יחסית, כשיש לך את כלי המכונה המודרניים הנכונים ואת כלי החיתוך הנכונים, תגדיל מאוד את הפרודוקטיביות שלך. 

למרות שכלי מכונת CNC התקבלו והיו בשימוש נרחב, הפיתוח של כלי מכונות לחיתוך מתכות עדיין מסורתי מדי, וכלי מכונה ספציפיים מפותחים בהתאם לפונקציות שלהם (כגון סיבוב, כרסום וקידוח). 

אם ניתן לשלב מרכזי עיבוד המצוידים בכלים מסתובבים (כגון חותכי כרסום או מקדחות) לצורך סיבוב CNC, ניתן לקצר את זמן ההשבתה על ידי הקטנת מספר הפעמים שהחומר נצמד ומועבר ממכונה זו למכונה אחרת והגדיל את יעילות עיבוד השבתה. ; דרישה זו ליעילות משופרת הובילה לשינוי התקנת ראשי כוח סיבוביים על מחרטות CNC מסורתיות, ובכך לממש עיבוד מתחם טחנות.

למכונות החכמות המודרניות של ימינו יש ציר B המאפשר לכלים להסתובב ולנוע, מערכות בקרה מתקדמות ותוכנות CAM מתקדמות, כך שניתן להדק את החומר פעם אחת להשלמת משימות העיבוד העיקריות.

קישור למאמר זה: היתרונות של עיבוד שבבי סיבוב

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


היתרונות של עיבוד שבבי סיבובPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.