האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

הכנסת עובש

הכנסת עובש

בייצור תעשייתי מתקבלים סוגים שונים של תבניות וכלים באמצעות הזרקה, מכה דְפוּס, שחול, למות הליהוק or לְטִישָׁה, התכה ו הַטבָּעָה. בקיצור, התבנית היא כלי המשמש לייצור חפצי יציקה. 

כלי זה מורכב מחלקים שונים, ותבניות שונות מורכבות מחלקים שונים. הוא מממש בעיקר את עיבוד צורת המאמרים על ידי שינוי המצב הפיזי של החומר שנוצר. ידועה כ"אם התעשייה "

תחת פעולת הכוח החיצוני, המקל הופך לכלי בעל צורה וגודל ספציפיים. זה נעשה שימוש נרחב ביול, חישול למות, כותרת קרה, שחול, אבקת מטלורגיה לחיצה על חלקים, יציקת לחץ, כמו גם הנדסת פלסטיק, גומי, קרמיקה ומוצרי דחיסה או הזרקה אחרים. למת יש צורה מסוימת או צורת חלל פנימית, וניתן להפריד את הריק על פי צורת המתאר (כיסוי) על ידי החלת צורת המתאר עם הקצה. 

ניתן להשתמש בצורת החלל הפנימי לקבלת הצורה התלת מימדית המתאימה של הריק. התבנית מורכבת בדרך כלל משני חלקים, הקובץ הנע והקובץ הקבוע (או הקובץ והקעור), ואת שני החלקים ניתן לחלק לשני חלקים. כאשר מסירים חלקים נפרדים, החומר מוזרק לחלל התבנית ליצירת.

עובש הוא כלי מדויק בעל צורה מורכבת ו מֵסַב את הכוח הבולט של בילט. זה דורש חוזק מבני גבוה, קשיחות, קשיות פני שטח, חספוס פני שטח ודיוק עיבוד. רמת הפיתוח של ייצור המות היא אחד הסימנים החשובים של רמת הייצור המכני.

קישור למאמר זה: הכנסת עובש

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הכנסת עובשPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים ליטוש CNC, קידוח, יציקת קונבנציונאלי,מתכת והטבעה. מתן אבות טיפוס, ריצות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.