האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

המאפיינים של טכנולוגיית מפנה CNC

המאפיינים של טכנולוגיית מפנה CNC

מה הם המאפיינים של טכנולוגיית הפיכת CNC?


סיבוב הוא שיטה לחיתוך חומר על מחרטה באמצעות חומר עבודה ביחס לסיבוב הכלי. סיבוב הוא שיטת החיתוך הבסיסית והנפוצה ביותר. ניתן לעבד את רוב חלקי העבודה עם משטח מסתובב על ידי סיבוב, כגון משטחים גליליים פנימיים וחיצוניים, משטחים חרוניים פנימיים וחיצוניים, פנים קצה, חריצים, חוטים ומשטחי יצירה סיבוביים. ניתן לחלק מחרטות נפוצות למחרטות אופקיות, מחרטות רצפה, מחרטות אנכיות, מחרטות צריח ולמחרטות פרופיל, רובן מחרטות אופקיות.

המאפיינים של טכנולוגיית מפנה CNC

המאפיינים של סיבוב CNC

בשל התפתחות המדע והטכנולוגיה המודרנית, משתמשים בחומרים הנדסיים שונים בעלי חוזק גבוה וקשיחות גבוהה יותר ויותר. טכנולוגיית סיבוב מסורתית קשה או בלתי אפשרית לממש את העיבוד של חומרים מסוימים בעלי חוזק גבוה וקשיחות גבוהה. טכנולוגיית סיבוב קשה מאפשרת זאת ומניבה יתרונות משמעותיים בייצור.

היכרות עם מאפייני הפנייה

(1) יעילות סיבוב גבוהה

ליפוך יש יעילות גבוהה יותר מאשר טחינה. סיבוב משתמש לעיתים קרובות בעומק חיתוך גדול ובמהירות עבודה גבוהה. קצב הסרת המתכות בדרך כלל פי כמה מזה של הטחינה. הידוק חד פעמי יכול להשלים מגוון עיבוד משטח במהלך הפנייה, בעוד שחיתוך דורש התקנות מרובות, כך שזמן העזר קצר והדיוק המיקומי בין המשטחים המעובדים גבוה.

(2) עלות קלט ציוד נמוכה

כשהפריון זהה, ההשקעה במחרטה היא כמובן טובה יותר ממכונת הטחינה, וגם עלות מערכת העזר נמוכה. לייצור אצווה קטנה, סיבוב אינו דורש ציוד מיוחד, בעוד עיבוד בנפחים גבוהים של חלקים בעלי דיוק גבוה דורש מכונות CNC בעלות קשיחות טובה, דיוק מיקום ורבירות גבוהה.

(3) מתאים למנות קטנות

ייצור גמיש דורש שהמחרטה עצמה היא שיטת עיבוד גמישה עם טווח עיבוד רחב. המחרטה קלה לתפעול והסיבוב וההידוק מהיר. בהשוואה לטחינה, סיבוב קשה יכול לענות טוב יותר על דרישות הייצור הגמיש.

(4) סיבוב קשה יכול להשיג דיוק עיבוד כללי טוב של חלקים

רוב החום המיוצר בפנייה קשה נלקח על ידי שמן החיתוך. הוא אינו מייצר כוויות וסדקים על פני השטח כמו שחיקה. יש לו איכות משטח מעולה ועיגול מדויק. זה יכול להבטיח רמה גבוהה בין המשטחים המעובדים. דיוק מיקום.

הפיכת חומרי כלים ובחירתם

(1) כלי קרביד מצופה

כלים מצופים קרביד מצופים מצופים בשכבה אחת או יותר של עמידות טובה בפני שחיקה על כלי קרביד קשיחים. הציפוי ממלא בדרך כלל את שני התפקידים הבאים: מצד אחד יש לו כלי ספציפי מקדם העברת החום הנמוך בהרבה של המצע וחומר החומר מחלישים את הפעולה התרמית של בסיס הכלי; מצד שני, זה יכול לשפר ביעילות את החיכוך וההדבקה של תהליך החיתוך ולהפחית את ייצור חום החיתוך. בהשוואה לכלי קרביד מלטשים, כלי קרביד מצופים מציעים שיפורים משמעותיים בחוזק, קשיות ועמידות בפני שחיקה.

(2) חותך חומרי קרמיקה

לסכינים קרמיקה יש את המאפיינים של קשיות גבוהה, חוזק גבוה, עמידות טובה בפני שחיקה, יציבות כימית טובה, ביצועים טובים נגד חסימה, מקדם חיכוך נמוך ומחיר נמוך. בשימוש רגיל, הוא עמיד ביותר ויכול להיות מהיר פי כמה מאשר קרביד מלט. הוא מתאים במיוחד לעיבוד חומרים בקשיות גבוהה, גימור ועיבוד במהירות גבוהה.

(3) חותך בורני ניטריד מעוקב

קשיות ועמידות הבלאי של בורט ניטריד מעוקב הוא השני ליהלום, ויש לו קשיות מצוינת בטמפרטורה גבוהה. בהשוואה לכלי קרמיקה, עמידות החום והיציבות הכימית שלו מעט ירודים, אך חוזק ההשפעה והעמידות בפני ריסוק טובים יותר. הוא נמצא בשימוש נרחב בעיבוד פלדה מוקשה, ברזל יצוק אפור פנילי, ברזל יצוק מקורר וסגסוגות בטמפרטורה גבוהה, וניתן להגדיל את מהירות החיתוך שלו בסדר גודל בהשוואה לכלי קרביד מלט.

בחירת שמן חיתוך

  • (1) לחותכי פלדת כלי יש עמידות בחום ירודה ומאבדים קשיות בטמפרטורות גבוהות. לכן, יש צורך להשתמש בשמן חיתוך בעל ביצועי קירור טובים וצמיגות נמוכה.
  • (2) כאשר משתמשים בכלי חיתוך מפלדה במהירות גבוהה לחיתוך גס במהירות גבוהה, כמות החיתוך גדולה ונוצרת כמות גדולה של חום חיתוך ויש להשתמש בשמן קירור בעל תכונות קירור טובות. אם משתמשים בכלי פלדה במהירות גבוהה לגימור במהירות בינונית ונמוכה, בדרך כלל משמש שמן חיתוך בעל צמיגות נמוכה להפחתת הקשר החיכוך בין הכלי לחומר העבודה, דיכוי היווצרות גידול החיתוך ושיפור דיוק העיבוד.
  • (3) לכלי קרביד מלט יש נקודת התכה וקשיות גבוהה יותר, יציבות כימית ותרמית טובה יותר, ועמידות חיתוך ושחיקה טובה יותר מאשר כלי פלדה במהירות גבוהה. ניתן להשתמש בשמן חיתוך גופרית פעיל בעיבוד כללי. אם מדובר בחיתוך כבד, טמפרטורת החיתוך גבוהה מאוד, וקל ללבוש את הכלי מהר מאוד. בשלב זה, יש לבחור את שמן החיתוך הבלתי פעיל שהופעל ולהגדיל את קצב הזרימה של שמן החיתוך בכדי להבטיח קירור ושימון מספקים.
  • (4) לכלי קרמיקה, כלי יהלום וכלי קובטין ניטריד מעוקבים יש קשיות גבוהה ועמידות בפני שחיקה. שמן חיתוך וולקני שאינו פעיל בצמיגות משמש בדרך כלל לחיתוך בכדי להבטיח את גימור פני השטח של החומר.

קישור למאמר זה:  המאפיינים של טכנולוגיית מפנה CNC

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


המאפיינים של טכנולוגיית מפנה CNCPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.